NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Wojsko koło "Sezamu",
Posty: 38
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2016r. 21:02  
Cytuj
Dzisiaj, tj. 10.05. pod zajazdem "Sezam" parkowało jakieś wojsko. Było to gdzieś między 8 - 9.00.
Czy ktoś wie co to było? Z relacji wiem, że umundurowanie i pojazdy nie wyglądały na nasze. Oznaczeń brak. nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2016r. 21:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Maja 2016r. 21:07  
Cytuj
mogłeś fotkę cyknąć.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2016r. 21:11  
Cytuj
Mnie tam nie było. Dowiedziałem się od znajomego. Z jego opisu wynika, że mieli camo takie bardziej pustynne i "chłopki były z metra cięte a i gęby jakieś nie nasze". Przyjechali od strony Tarnobrzega. Czyżby Gurkhowie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Maja 2016r. 21:25  
Cytuj
Jak nie wiesz co jest kolo sezamu i co tam testuja... to uzyj gooogle. Wiekszosc miejscowych wie co sie tam miesci i do czego sluzy. Bylo pojechac kilka kilometrow dalej na przyszow to moze jakims czolgiem by cie przejechali. Zreszta jakies kretynski temat... bo "zainteresowane" osoby wjezdzaja do srodka a nie stoja pod sezamem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Maja 2016r. 21:48  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Za sianie wulgaryzmów
20 pkt

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Maja 2016r. 23:32  
Cytuj
I znowu pismo obrazkowe.Odnoszę coraz bardziej wrażenie że ty na tym forum robisz za pożytecznego idiotę.Robisz po prostu sztuczny tłok żeby coś się działo.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2016r. 23:43  
Cytuj
CYTAT
Jak nie wiesz co jest kolo sezamu i co tam testuja... to uzyj gooogle. Wiekszosc miejscowych wie co sie tam miesci i do czego sluzy. Bylo pojechac kilka kilometrow dalej na przyszow to moze jakims czolgiem by cie przejechali. Zreszta jakies kretynski temat... bo "zainteresowane" osoby wjezdzaja do srodka a nie stoja pod sezamem.


Ja uważam, że większość jednak nie wie, co tam jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2016r. 04:12  
Cytuj
Wiem co jest koło Sezamu. Wiem czym zajmuje się WITU. Na pewno nie zajmują się czołgami więc przejechanie przez takowy w okolicach Przyszowa nikomu nie grozi.
Zadałem proste pytanie dotyczące pojazdów terenowych pod Sezamem a nie pod bramą WITU. Jeżeli widziałeś, to napisz post, jeżeli nie to po cholerę się odzywasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2016r. 08:02  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Maja 2016r. 08:44  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Nie na temat. Takie dyskusje na prv

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »