NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
Warcraft: Początek (2016), kino
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 14:38  
Cytuj
Ktoś się orientuje kiedy w tym zadupiu , pokażą film ?
Po sprawdzeniu zapowiedzi w kinach , jakoś się nie zanosi ... przynajmniej w przyszłym tygodniu.

Jeśli ktoś ma jakieś info (nawet nieoficjalne) będę wdzięczny
Nie che mi się do Rzeszowa śmigać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 14:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 15 Gru 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 14:42  
Cytuj
Słyszałem, że w stalówce będzie za miesiąc. Dlatego my śmigamy do Rzeszowa dzisiaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 14:55  
Cytuj
A nie prościej zaczekać miesiąc i obejrzeć na internecie on-line ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 15:10  
Cytuj
Ta, ja poczekam bo za pol roku to na VHSie wypuszcza, szkoda tracic kasy na bilety. Nacht badz chodz raz litosciwy, ludzie czasami lubia odkleic dupe od komputera (w przeciwienstwie do ciebie) i ruszyc sie np do kina, od taki mily sposob na spedzenie czasu z kobieta badz znajomymi (tudziez z dzieciakami jak w moim przypadkuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 16:18  
Cytuj
Dokladnie, online to juz dawno sciagniete i nawet dobra kopia, tylko dzieciakom chcialem dupe od komputerow odkleic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 08:02  
Cytuj
Na necie jest juz niezła kopia ale film słabiutki cos jak produkcja studia Asylum nie dotrwałem do konca^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 23 Cze 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2016r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Dokladnie, online to juz dawno sciagniete i nawet dobra kopia, tylko dzieciakom chcialem dupe od komputerow odkleic.


Jest ale jakość bardzo słaba i przypomina zużytą kasetę VHS. Oczywiście pewnie wkrótce pojawi się i coś lepszego, ale w kinie zupełnie inna atmosfera i doznania. A film fanów gatunku zadowoli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2016r. 15:53  
Cytuj
CYTAT
Na necie jest juz niezła kopia ale film słabiutki cos jak produkcja studia Asylum nie dotrwałem do konca^^


W takiej jakosci obrazu i dzwieku to mozesz ogladac 50-letnie filmy. Wypowiedziales sie jak typowy ignorant i hejter nie podajac chociazby jednego argumentu dla czego ten film wg. Ciebie jest "slabiutki".

Moja troszke bardziej obiektywna opinia.
Film jest przede wszystkim kierowany do fanów Blizzarda i ich uniwersum Warcrafta. Sami krytycy filmowi na dlugo przed wyjsciem filmu pisali, ze jest to film typowo dla fanów tej marki. Ludziom nie znającym kompletnie historii i swiata Azeroth zwyczajnie moze nie podejsc ten film i zapewne tak będzie.

Ja ze znajomymi od lat powiązani z produkcjami studia Blizzard świetnie się bawiliśmy na tym filmie, ale znajomi którzy nie znają w ogóle tego świata oceniają ten film raczej średnio 5/10.

Także w skrócie... jeśli grałeś w WoWa i ogolnie znasz i lubisz klimat Warcrafta to będziesz sie dobrze bawił. Jeśli nie... to zapewne film Ci zwyczajnie nie podejdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na necie jest juz niezła kopia ale film słabiutki cos jak produkcja studia Asylum nie dotrwałem do konca^^


W takiej jakosci obrazu i dzwieku to mozesz ogladac 50-letnie filmy. Wypowiedziales sie jak typowy ignorant i hejter nie podajac chociazby jednego argumentu dla czego ten film wg. Ciebie jest "slabiutki".

Moja troszke bardziej obiektywna opinia.
Film jest przede wszystkim kierowany do fanów Blizzarda i ich uniwersum Warcrafta. Sami krytycy filmowi na dlugo przed wyjsciem filmu pisali, ze jest to film typowo dla fanów tej marki. Ludziom nie znającym kompletnie historii i swiata Azeroth zwyczajnie moze nie podejsc ten film i zapewne tak będzie.

Ja ze znajomymi od lat powiązani z produkcjami studia Blizzard świetnie się bawiliśmy na tym filmie, ale znajomi którzy nie znają w ogóle tego świata oceniają ten film raczej średnio 5/10.

Także w skrócie... jeśli grałeś w WoWa i ogolnie znasz i lubisz klimat Warcrafta to będziesz sie dobrze bawił. Jeśli nie... to zapewne film Ci zwyczajnie nie podejdzie.


100% racji. Ten film w większości bazuje na efektach i "widoczkach" czyli musowo oglądać to w dobrym kinie (mi Helios wystarczył), oraz na znajomości świata (smaczki i postacie z całej serii gier).
Bez tego oceniam film na 6/10, bo fabuła błacha, akcja szybka i czasami nie wszystko trzyma się kupy. Ogólnie jest to średni film fantasy.
Jednak w kinie i jak ktoś jest fanem serii (ja na ten film czekałem od dziecka, wychowałem się w czasach Warcraft I umiech), film zasługuje na 8/10.

ps
Z tego co widziałem, w TBG ma być w lipcu, w STW z tego co słyszałem, nie ma w planach (Ballada mi odpisała że nie będzie, Wrzos nic nie odpisał :/). Także lipa. Trzeba czekać na wybudowanie Heliosa w STW i tyle, tam się ogląda jednak w zupełnie innych warunkach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Na necie jest juz niezła kopia ale film słabiutki cos jak produkcja studia Asylum nie dotrwałem do konca^^


W takiej jakosci obrazu i dzwieku to mozesz ogladac 50-letnie filmy. Wypowiedziales sie jak typowy ignorant i hejter nie podajac chociazby jednego argumentu dla czego ten film wg. Ciebie jest "slabiutki".



Ok przyznaje sie do winy niechciało mi siesmiech2 to teraz dopisze dlaczego .Rzeczywiscie film dla fanów Warcraft( i powinno byc takie ostrzezenie wyswietlane tuz przed seansem) ,kiedys grałem w gre ale w sumie nawet ona zbytnio mnie nie wciągneła.W filmie razi zbyt szybka akcja,bardzo mało jest wyjasnione jesli ktos nie zna uniwersum zgubi sie,bohaterowie kiepsko zarysowani wszystko opiera sie na efektach,kiepska fabuła no i brak cyckó...wsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2017r. 18:14  
Cytuj
Ominęło mnie coś, czy się nie doczekałem :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 17:13  
Cytuj
myślę, że jest to słaby film nawet dla fanów popularnej gry WarCraft III

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 18:56  
Cytuj
CYTAT
myślę, że jest to słaby film nawet dla fanów popularnej gry WarCraft III


Lekko odgrzany ten kotlet jezyk
No mi się film w miarę podobał, ale ja się na tej grze (War 1 i 2 a nawet 3) wychowałem, więc smaczki zawarte w filmie mnie bawiły. Ogólnie film jednak bardzo średni, dla mnie tak 7/10, dla "niefana" serii to max. 5/10.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »