NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12
Jakiego jesteście wyznania ?,
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio dużo szumu jest wokół sprawy wybicia szyby w synagodze w Gdańsku. Kilka lat temu wandal wybił szybę w budynku kościoła - "iglo".

Nie przypominam sobie, aby jakiekolwiek ogólnopolskie media o tym informowały....
Jedź dzisiaj do Niska znajdź kościółek nie wiem jakigo wyznania i zrób zdjęcie chociaż jednej całej szyby.Od tak wytrawnego TETEKTYFA nie przyjmę tłumaczenia iż w pobliżu szklarz mieszka i zapewne to jeg robota A przypominasz sobie by ogólnopolskie media informowały o tym że fundatora żyrandola we Florianie klechy nie chciały pochować ze względu na brak łofiary [czytaj kasy]Przypomnij Mi kiedy i gdzie ogólnopolskie media pisały o trosce o rodzinę po ofiarze śmiertelnej przy budowie dużego kościoła.Podajesz się gnido jako sprawiedliwy?Sprawdzimy!Duży kościół kontra Stalowianka.Według ciebie kto powinien interes zwinąć?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 11:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 11:23  
Cytuj
krzysiu - obrażając co chcesz osiągnąć?
Nie zniżę się do twojego poziomu.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
krzysiu - obrażając co chcesz osiągnąć?
Nie zniżę się do twojego poziomu.zaklopotany
Kogo obraziłem i w jaki sposób?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 11:30  
Cytuj
A wiesz w ogóle co piszesz?
Nazwałeś mnie "gnidą".

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
A wiesz w ogóle co piszesz?
Nazwałeś mnie "gnidą".
stworzył ją ten sam co i ciebie w jakim celu nie nam osądzać.Czujesz się czymś więcej?Z jakiego powodu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 11:37  
Cytuj
Dopóki nie przeprosisz, dołączasz do andrzejka - czyli jesteś przeze mnie całkowicie ignorowany.

Nie prowadzę dyskusji z ludźmi, którzy o dyskusji nie mają pojęcia.


Żal mi takich jak ty.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Dopóki nie przeprosisz, dołączasz do andrzejka - czyli jesteś przeze mnie całkowicie ignorowany.

Nie prowadzę dyskusji z ludźmi, którzy o dyskusji nie mają pojęcia.


Żal mi takich jak ty.
proste pytania a odpowiedzieć nie potrafisz?Chyba brak wiedzy dogmatami zastępujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 12:21  
Cytuj
Krzysiu, chłopie widziałem trochę Twoich wypowiedzi więc można uznać za regułę co napiszę dalej.... Jesteś typowym internetowym trollem i pieniaczem. Coś tam masz do powiedzenia, chociaż często naprawdę ciężko jest wywnioskować co, z chaotycznego sposobu Twojej wypowiedzi. Treść, którą chcesz przekazać przykrywana jest toną jadu, nienawiści, wyzwisk itd. Poczytaj sobie trochę na temat netykiety to może ludzie będą Cię traktować poważnie. Te 80% ostrzeżeń nie wzięło się z niczego......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
Krzysiu, chłopie widziałem trochę Twoich wypowiedzi więc można uznać za regułę co napiszę dalej.... Jesteś typowym internetowym trollem i pieniaczem. Coś tam masz do powiedzenia, chociaż często naprawdę ciężko jest wywnioskować co, z chaotycznego sposobu Twojej wypowiedzi. Treść, którą chcesz przekazać przykrywana jest toną jadu, nienawiści, wyzwisk itd. Poczytaj sobie trochę na temat netykiety to może ludzie będą Cię traktować poważnie. Te 80% ostrzeżeń nie wzięło się z niczego......
hernan_dzikus 80% wzięło się z prostej prośby Proszę o zaznaczenie na czerwono za co dostaję 20%[chesz skan strony wkleję]Gdzie tu jad widzisz?Brak dupolizerstwa tak nazywasz?Masz powyżej cztery Me posty.Po kolei cytat odpowiedź,i już Mnie niszczysz.Prowadź dyskurs bądź pytaj.Lecz nigdy nie ogłaszaj wyroków bym cię nie nazwał.... u niektórych te% ostrzeżeń biała gołębica na powrocie po dostarczeniu olejów świętych zabrała

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
A ciebie Madziu, nie dziwi po co są ci co chronią bandytów i morderców w sutannach? Nie pomyślałaś dlaczego taki Mirek zajmuje się szybą w synagodze a nie napisze słowa o pedofilach i mordercach w sukienkach?


A co więcej o dewiantach można napisać żeby nie złamać regulaminu? Lobby zboków okupuje nam Kościół, w stopniu znikomym u nas a w stopniu przerażającym na Dzikim Zachodzie. Ale Bram Niebieskich nie sforsują Andrzejku :-) Mamy dość Charamsow, masz wątpliwości intelektualne? jeżeli Franciszek będzie milczał, to my powiemy za niego basta dla dewiacji do naśladowania. Dostrzegamy Obywatelskie starania o stały dopływ młodych ofiar do konsumpcji do świeckiej przestrzeni społecznej. Gdzieś będą się musieli zadekować ok

Pomysł Sławomira Nitrasa na życie dla mieszkańców Szczecina? In vitro i seks-edukację... Polityk to zdeklarowany suporter postepu i demokracji w teorii i praktyce ,,,gdy wygram wybory, to miasto dofinansuje zabiegi in vitro z podatków mieszkańców oraz wprowadzi przystosowanie seksualne dla cudzych milusińskich w szkołach i w przedszkolach. https://media.timeout.com/images/105243647/1024/576/image.jpg

No pewnie że wygrasz Nitro smiech2 on ich zwyczajowo wykorzystuje bo pomóc im przecież nie może bez krzywdzenia innych. Antyklerykalizm nie istnieje, antysemityzm jest wszędzie Andrzejku, a faszyści są pochowani po lasach w oczekiwaniu reporterów ojnetu.

„Zastępca Prezydenta Gdańska w liście do dyrektorów szkół podważa prawa rodziców i twierdzi, że warsztaty antydyskryminacyjne mają w tym mieście charakter obowiązkowy” – podał Instytut Ordo Iuris, wskazując, że są to informacje nieprawdziwe, bo szkoła nie może wymagać obecności uczniów podczas zajęć bez zgody rodziców.

Jak przypomniał Instytut Ordo Iuris, w ramach prowadzonej akcji „Chrońmy Dzieci” już nie raz wykazano, że w szkołach realizowane są zajęcia dodatkowe, które niekiedy prowadzone są przez organizacje promujące obyczaje grup LGBTQ, utożsamiające się z ideologią gender i propagujące permisywny model edukacji seksualnej. W takich sytuacjach alarmują rodzice, którzy sięgają po przygotowane przez Instytut rodzicielskie oświadczenie wychowawcze, które ma im pomagać w skutecznej realizacji prawa do zapewnienia dziecku wychowania zgodnego z ich przekonaniami.

Tak właśnie się stało w Gdańsku, gdzie 28 czerwca został przyjęty przez Radę Miasta kontrowersyjny „Model na rzecz Równego Traktowania”. Tymczasem 19 września zastępca prezydenta Miasta Gdańska, Piotr Kowalczuk wystosował „list do Pań Dyrektor, Panów Dyrektorów, Nauczycieli i Nauczycielek gdańskich placówek oświatowych”, w którym odnosi się do działań rodziców korzystających ze swoich konstytucyjnych praw, kwestionując przy tym wspomniane rodzicielskie oświadczenie wychowawcze. Zdaniem Ordo Iuris materiał ten „wprowadza adresatów w błąd, prezentując dalece nierzetelne oceny”.

Totalny klops.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A ciebie Madziu, nie dziwi po co są ci co chronią bandytów i morderców w sutannach? Nie pomyślałaś dlaczego taki Mirek zajmuje się szybą w synagodze a nie napisze słowa o pedofilach i mordercach w sukienkach?


A co więcej o dewiantach można napisać żeby nie złamać regulaminu? Lobby zboków okupuje nam Kościół, w stopniu znikomym u nas a w stopniu przerażającym na Dzikim Zachodzie. Ale Bram Niebieskich nie sforsują Andrzejku :-) Mamy dość Charamsow, masz wątpliwości intelektualne? jeżeli Franciszek będzie milczał, to my powiemy za niego basta dla dewiacji do naśladowania. Dostrzegamy Obywatelskie starania o stały dopływ młodych ofiar do konsumpcji do świeckiej przestrzeni społecznej. Gdzieś będą się musieli zadekować ok

Pomysł Sławomira Nitrasa na życie dla mieszkańców Szczecina? In vitro i seks-edukację... Polityk to zdeklarowany suporter postepu i demokracji w teorii i praktyce ,,,gdy wygram wybory, to miasto dofinansuje zabiegi in vitro z podatków mieszkańców oraz wprowadzi przystosowanie seksualne dla cudzych milusińskich w szkołach i w przedszkolach. https://media.timeout.com/images/105243647/1024/576/image.jpg

No pewnie że wygrasz Nitro smiech2 on ich zwyczajowo wykorzystuje bo pomóc im przecież nie może bez krzywdzenia innych. Antyklerykalizm nie istnieje, antysemityzm jest wszędzie Andrzejku, a faszyści są pochowani po lasach w oczekiwaniu reporterów ojnetu.

„Zastępca Prezydenta Gdańska w liście do dyrektorów szkół podważa prawa rodziców i twierdzi, że warsztaty antydyskryminacyjne mają w tym mieście charakter obowiązkowy” – podał Instytut Ordo Iuris, wskazując, że są to informacje nieprawdziwe, bo szkoła nie może wymagać obecności uczniów podczas zajęć bez zgody rodziców.

Jak przypomniał Instytut Ordo Iuris, w ramach prowadzonej akcji „Chrońmy Dzieci” już nie raz wykazano, że w szkołach realizowane są zajęcia dodatkowe, które niekiedy prowadzone są przez organizacje promujące obyczaje grup LGBTQ, utożsamiające się z ideologią gender i propagujące permisywny model edukacji seksualnej. W takich sytuacjach alarmują rodzice, którzy sięgają po przygotowane przez Instytut rodzicielskie oświadczenie wychowawcze, które ma im pomagać w skutecznej realizacji prawa do zapewnienia dziecku wychowania zgodnego z ich przekonaniami.

Tak właśnie się stało w Gdańsku, gdzie 28 czerwca został przyjęty przez Radę Miasta kontrowersyjny „Model na rzecz Równego Traktowania”. Tymczasem 19 września zastępca prezydenta Miasta Gdańska, Piotr Kowalczuk wystosował „list do Pań Dyrektor, Panów Dyrektorów, Nauczycieli i Nauczycielek gdańskich placówek oświatowych”, w którym odnosi się do działań rodziców korzystających ze swoich konstytucyjnych praw, kwestionując przy tym wspomniane rodzicielskie oświadczenie wychowawcze. Zdaniem Ordo Iuris materiał ten „wprowadza adresatów w błąd, prezentując dalece nierzetelne oceny”.

Totalny klops.


Myślisz ze ktoś to wezmie na powaznie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 23:22  
Cytuj
CYTAT (Andrzej2.0)
Nie pomyślałaś dlaczego taki Mirek zajmuje się szybą w synagodze a nie napisze słowa o pedofilach i mordercach w sukienkach?


Logika, całe zło i pycha duchowieństwa to nic trzeba dalej wspierać kościół swoją obecnością i daninami publicznymi, prywatnymi i modlić się za nich

Tyle realnego dobra w szpitalach od całej ekipy wośp( dający i zbierający ), nie powinno się dawać bo owsiak bo matka kurka bo małpa melon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 08:28  
Cytuj
Nikt spostrzegawczy nie bierze poważnie takiej ustawki, Biedroń, Palikot z Rafałem w Warszawie, premiera filmu Kler, budżetowi artyści i wybory.

To tylko podglebie na jesienne uroczystości patriotyczne spi i unijne harce.

Nie biorę ludzi za umysłowo ociężałych, chyba ze mnie przekonają. I wtedy ich nie przekonuje że jest inaczej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 06:57  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 07:12  
Cytuj
nawet tłumów :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »