NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Jakiego jesteście wyznania ?,
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 16:24  
Cytuj
@ Fiodor

Ja czytałem, że ludzie chrzczą dzieci głównie dlatego że rodzina naciska. Więc chrzczą, mimo że sami są niewierzący. Tak dla spokoju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 16:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 17:00  
Cytuj
Satanizm cie uspokaja bardziej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
To że wierzysz w Boga to dobrze.
CYTAT
Kościół Katolicki trwa już 2000 lat i pomimo, że były lepsze i gorsze chwile nadal trwa.

Dobrze napisałeś. umiech a zamiast trwać i zajmować się polityką nie powinien głosić ewangelię i nauczać co



Nie zachęcaj, bo Słowo Pańskie zakołaczę i do twoich drzwi. Ludzie uwierzyli telewizji przez ostatnie dwa pokolenia. Dzisiejsza młodzież nie wierzy gadającym głowom w telewizji, to szansa dla prawdy cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 17:39  
Cytuj
Ja nikogo nie namawiam do konwersji na satanizm.
Byłem jednak ciekawy, czy jest tu więcej osób podobnych do mnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
Ja nikogo nie namawiam do konwersji na satanizm.
Byłem jednak ciekawy, czy jest tu więcej osób podobnych do mnie...


Wątpię żeby był tutaj ktoś jeszcze podobny do ciebie.Jesteś unikatem

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 18:36  
Cytuj
Najlepiej być wolny od jakiejkolwiek religii. Dopiero wtedy człowiek przegląda na oczy i widzi świat zupełnie inaczej. Ja, pomimo że nie udało mi się załatwić aktu apostazji (niestety brak akceptacji ze strony moich bliskich), to wiem że w moim sercu już dawno nie ma kościoła katolickiego. Czy czuję się s tego powodu lepiej? Tak i jeszcze raz tak! Nie boję się tego, co będzie po śmierci. Nie spieszę się tam, ale jestem nawet ciekawy, co jest po drugiej stronie (zwykła ciekawość naukowa). Uważam że wszystkie "cuda" da się naukowo wyjaśnić. Problemem jest to że nasza cywilizacja jeszcze tego nie potrafi. Nauka rok w rok przesuwa granicę wiary do tyłu, dając logicznie (naukowe) wyjaśnienie. Dla mnie każda religia prowadziła do konfliktów i zbrodni. Niech sobie każdy poczyta, ile to krwi zostało przelane w imię kościoła. Teraz robią to muzułmanie. I tak się kreci ten nasz świat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 19:20  
Cytuj
Bóg to absolut.
Do wojen doprowadzają ludzie. umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej być wolny od jakiejkolwiek religii. Dopiero wtedy człowiek przegląda na oczy i widzi świat zupełnie inaczej. Ja, pomimo że nie udało mi się załatwić aktu apostazji (niestety brak akceptacji ze strony moich bliskich), to wiem że w moim sercu już dawno nie ma kościoła katolickiego. Czy czuję się s tego powodu lepiej? Tak i jeszcze raz tak! Nie boję się tego, co będzie po śmierci. Nie spieszę się tam, ale jestem nawet ciekawy, co jest po drugiej stronie (zwykła ciekawość naukowa). Uważam że wszystkie "cuda" da się naukowo wyjaśnić. Problemem jest to że nasza cywilizacja jeszcze tego nie potrafi. Nauka rok w rok przesuwa granicę wiary do tyłu, dając logicznie (naukowe) wyjaśnienie. Dla mnie każda religia prowadziła do konfliktów i zbrodni. Niech sobie każdy poczyta, ile to krwi zostało przelane w imię kościoła. Teraz robią to muzułmanie. I tak się kreci ten nasz świat.



Jest przed tobą jeszcze długa droga.

Nie pomyl z Długim Marszem.


Skala i cele były nieporównywalne. Jedynym powodem ze dzisiaj możesz w miarę bezpiecznie pojechać do Jerozolimy jest siła. Tak było i wcześniej.




Animacja na przestrzeni dziejów inwazji i wojen arabskiego islamu na otaczające ich ziemie Afryki, Europy i Azji. W porównaniu do europejskich krucjat w obronie Ziemi Świętej jezyk

Dla ateistów muszę dodać ze Chrześcijaństwo wywodzi się z tamtych ziem i tam powinno nas być najwięcej. Islam stosuje jednak pewne metody i nas tam prawie nie ma. To podpowiedz na czasie jak europejczycy skończą w Europie... Los Francji, Niemiec, Belgii, Holandii, Anglii i Szwecji jest przesadzony. Następny dżihad przyjedzie na zaproszenie... rodowitych opalonych europejczyków :-)

https://www.youtube.com/watch?v=c7y2LRcf4kc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 19:40  
Cytuj
Wieszczka jezyk

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 19:46  
Cytuj
Realistka cool girl

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
Wieszczka jezyk


Przeczytaj szympansiku książkę Oriany Fallaci"Siła rozumu",może coś Ci się rozjaśni

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 20:57  
Cytuj
Poczytaj o małpach cool

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 21:00  
Cytuj
Po conie wiem

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 00:00  
Cytuj
Dowiesz się coś przodkach ...cool

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 00:08  
Cytuj
Duma czy tęsknota?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 09:45  
Cytuj
@ Fiodor

Dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (ZSRR)
Andrzej 2.0 Znam Cię osobiście i z tego co widzę to nie jesteś osobą biegającą co niedziele do kościoła, a Kościół Katolicki traktujesz że tak powiem nawet z pogardą, można to wywnioskować z twoich wypowiedzi tu na forum jak i prywatnych. Ostatnio jakoś nie mogę Cię spotkać osobiście, a nurtuje mnie pewna kwestia więc zadam ci pytanie, W jakim celu ochrzciłeś swoje dziecko w Kościele Katolickim płacąc jeszcze za ten "rytuał" nie małe pieniądze ? Czyżby jakieś naciski z zewnątrz ? Mówisz co innego, a robisz co innego, przynajmniej tak to wygląda po analizie twoich wpisów na tym forum.


To jak mnie spotkasz i zapytasz osobiście to Ci to wszystko wyjaśnię. Skoro znasz mnie osobiście to jaki jest problem by mnie spotkać, zadzwonić, umówić się i sprawę wyjaśnić? Obawiam się, że nasza znajomość jest bardzo słaba, a to ze względu na "dziecko", ja mam dzieci oraz "niemałe pieniądze". Choć to akurat kwestia dyskusyjna bo dla jednego kilkadziesiąt złotych tu już niemałe pieniądze. Zadzwoń spotkamy sie wypijemy browarka i wszytko Ci wyjaśnię. No chyba że się wstydzisz i tematu nie podejmiesz ;-)



No widzisz Andrzej, nie mogę Cię spotkać bo rzadko bywam w STW, a poza tym to nigdy Cię nie lubiłem i browara nie mam zamiaru z Tobą popijać, ale to jest nie istotne. Tylko nie rozumiem dlaczego nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie. W jakim celu ochrzciłeś swoje dziecko w Kościele Katolickim skoro nie praktykujesz w tym obrządku, a nawet "plujesz" na Księży Katolickich, jednocześnie płacąc jednemu z nich za chrzest. Dziwne zachowanie nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 22:35  
Cytuj
ZSRR Czyli nie znasz mnie osobiście. Tylko czasem mnie widujesz lub nie. A może wydaje ci się że mnie znasz. Jeśli chodzi o ścisłość to żadnemu sukienkowemu nie zapłaciłem za chrzest. Wiedział gdybyś mnie znał.

Co do tego, że nigdy mnie nie lubiłeś. Widocznie usłyszałeś ode mnie kilka gorzkich słów prawdy. Moi znajomi wiedzą, że jestem szczery i nie owijam w bawełnę. Z reguły za to mnie lubią. Jestem szczery. Taka moja "wada". Oczywiście są tacy jak ty, którzy mnie nie lubią bo usłyszeli prawdę i to im się nie spodobało. Dowodem może być nawet to, że działasz z ukrycia. Ty rzekomo mnie znasz ja ciebie nie. Wstydzisz się siebie? Może masz powód?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
ZSRR Czyli nie znasz mnie osobiście. Tylko czasem mnie widujesz lub nie. A może wydaje ci się że mnie znasz. Jeśli chodzi o ścisłość to żadnemu sukienkowemu nie zapłaciłem za chrzest. Wiedział gdybyś mnie znał.

Co do tego, że nigdy mnie nie lubiłeś. Widocznie usłyszałeś ode mnie kilka gorzkich słów prawdy. Moi znajomi wiedzą, że jestem szczery i nie owijam w bawełnę. Z reguły za to mnie lubią. Jestem szczery. Taka moja "wada". Oczywiście są tacy jak ty, którzy mnie nie lubią bo usłyszeli prawdę i to im się nie spodobało. Dowodem może być nawet to, że działasz z ukrycia. Ty rzekomo mnie znasz ja ciebie nie. Wstydzisz się siebie? Może masz powód?


Andriusza,nie mieszaj,nie mąć.Miałem ochotę powiedzieć ci dzisiaj parę słów w oczy .CZy to jednak byłby dobry pomysł skoro byłeś z towarzyszką życia i dzieckiem?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 22:55  
Cytuj
I co wystraszyłeś się? Mnie, dziecka czy żony?

Tak z ukrycia mnie obserwowałeś?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 23:07  
Cytuj
Mijaliśmy się na chodniku.Ne żartuj że miałem przerywać ci wypoczynek z rodziną .Nie miałem sumienia,wybacz

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 23:35  
Cytuj
No ale czego się obawiałeś? Ty myślisz, że moja żona mnie nie zna? Myślisz, że inny jestem na forum a inny w domu? Mam ci wybaczyć twój strach? Strach przed ujawnieniem się i totalną kompromitacją? Ja się nie obawiam prawdy, moja żona też tu jest zalogowana i obserwuje nasze rozmowy i czasem o tym rozmawiamy. Niezły ma ubaw z takich cip jak ty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 23:45  
Cytuj
Miałem cię zagadnąć ale moja żona mnie powstrzymała,może innym razem .Sformułowanie z wiadomym słowem skieruj do swojej lubej,ubawi się. po pachy i może coś jej skapnie

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 23:47  
Cytuj
Sama przeczyta. A ty jesteś tchórzem ;-) no ale to mnie nie dziwi. ;-)


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 08:56  
Cytuj
Zadałem Ci Andrzej proste jak by się wydawało pytanie, a Ty zamiast w prosty sposób odpowiedzieć to kręcisz i manipulujesz, w tym przypadku nie ważne jest kto kogo zna, skoncentruj się na zadanym Ci pytaniu, albo nie ciągnij tematu dalej, zrozumie to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »