NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Która siłownia?,
Posty: 45
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 10:04  
Cytuj
Witam,
zastanawiam się nad zapisaniem się pierwszy raz do siłowni i zbieram wszelkie opinie,waham się pomiędzy Strefą a Fabryką..
Ktoś doradzi? Interesowałaby mnie również wizyta z pomiarami itp.
Za wszelkie podpowiedzi bardzo dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 10:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 11:03  
Cytuj
MOJA WŁASNA OSOBISTA OPINIA.

Uważam, że Fabryka Zdrowia zupełnie bije na głowe wszystkie stalowowolskie siłownie/kluby fitness.

Jeśli cenisz sobie duży komfort, czystość, wygodę, normalną/przyjemną atmosferę i najszerszą gamę sprzętu/sal do ćwiczeń to z całą pewnością polecam FZ.

Nie jestem właścicielem czy znajomym właściciela... Uczęszczam na FZ już półtorej roku i nie wyobrażam sobie zmiany siłowni.

Fakt, że 150zł na miesiąc to nie są małe pieniądze... Jednak trzeba brac pod uwagę całokształt obiektu, to się opłaca.

W jednym miejscu masz praktycznie wszystko. Trening na typowej siłowni ze sprzętem światowej klasy, duza sala do treningu cardio, treningi obwodowe typu crossfit/fitness na świetnie wyposażonych czystych/nowych salach, relaks typu joga, rozciąganie, zajęcia typu zdrowy kręgosłup. A po wszystkim możesz pójść na saunę i wziąć prysznic w naprawdę przyzwoitych warunkach.
Trenerzy instruktorzy bardzo mili, zawsze można coś zapytać, podpowiedzą doradzą... a po chwili rozmawia się z nimi jak ze znajomymi.

Swoją drogą wysoka cena wiąże się również z brakiem jakichś dresów/kiboli i podejrzanych elementów. Nie raz zdażyło mi się, że zostawiłem telefon na ławce w szatni lub nawet otwartą szafkę przez cały 2 godzinny trening i nigdy nic mi nie zgineło.

Rozpisałem się strasznie, ale chciałem przedstawić co oferuje dana siłownia. W dwóch słowach: Osobiście polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 11:23  
Cytuj
Kosmitier, sam chodze juz dluzszy czas do fz i w pelni sie zgadzam z tym co napisales ale kurdesz zawialo mi tu darmowym miesiecznym karnetem za dobra reklamejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
Kosmitier, sam chodze juz dluzszy czas do fz i w pelni sie zgadzam z tym co napisales ale kurdesz zawialo mi tu darmowym miesiecznym karnetem za dobra reklamejezyk


Szczerze to po części muszę się z Tobą zgodzić... po napisaniu tego posta przeczytałem go ponownie i rzeczywiście brzmi to jak "lokowanie produktu".
A z tym darmowym miesiącem to kurcze... chciałbym umiech Przynajmniej gratisowy Shake proteinowy mogli by zarzucić jezyk

Mimo wszystko "dobry produkt sam się obroni". Niech koleżanka pójdzie raz na spróbowanie i się przekona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 14:59  
Cytuj
zgadzam się, FZ ma najlepszy sprzęt good ale za to Strefa ma super fitness umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 12:40  
Cytuj
ja również uciekłem z top gym do FZ i jestem mega zadowolony, płacę trochę więcej ale brak gówniarstwa, uszkodzonego sprzętu stojącego dniami bez napraw, talerze niepasujących na średnice gryfów i dużo lepsze zaplecze sanitarne co robi tu duży PLUS !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 15:39  
Cytuj
A co powiecie o tej siłowni w rozwadowie warto? działa to jeszcze wogóle ....?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 15:53  
Cytuj
Oczywiscie, ze warto.
Ja tam chodzę cały czas. Sprzęt nowy. Siłownia duża ( powiększyli powierzchnie w tym roku).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 25 Lip 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 16:12  
Cytuj
Ja muszę namówić znajomego na wspólne ćwiczenie. Kupię mu chyba na urodziny prezent w tym sklepie,aby zachęcić go do treningów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Sie 2016r. 17:42  
Cytuj
a i jeszcze najważniejsze.....nie ma tam pseudotrenera Kubusia KR. od gimbusów, chłopak ćwiczy ludzi przy tym ma zero pojęcia, ostatnio chwalił się startem w zawodach, jak on to serii nie robi aż chyba forma nie wypaliła i nici z zawodów. Unikajcie go ćwiczący, bo krowa która dużo muuuuuczy mało mleka daje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2016r. 10:49  
Cytuj
A ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z karnetami w Strefie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2017r. 22:27  
Cytuj
Czy na Podkarpaciu jest siłownia, gdzie są organizowane zajęcia na prawdziwych trenażerach rowerowych, a nie na rowerkach stacjonarnych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2017r. 22:43  
Cytuj
A ja bardzo lubie Pania Sylwie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 22:23  
Cytuj
No powiem Ci brachu, że dwie godziny na siłowni. No, no, no. Widzę, że wiedzę masz przeogromną umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2017r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Czy na Podkarpaciu jest siłownia, gdzie są organizowane zajęcia na prawdziwych trenażerach rowerowych, a nie na rowerkach stacjonarnych?


Nie widziałem i nie szukałem, ale
https://www.facebook.com/kolarstwosandomierz/
zjedź trochę niżej umiech
O ile tego nie zrobiłeś, to spróbuj pojeździć na rowerkach fitnes (da się wyregulować w miarę sylwetkę), wystarczy przez miesiąc, 2-3 razy w tygodniu po godzinie. O ile jazda na rowerze to frajda, to na trenażerze nie jest tak wesoło. Jeżeli przez to przebrniesz, pomyśl o kupnie własnego. Do 500zł firmowy (elite, tacx, itp) powinieneś kupić, ewentualnie jeszcze taniej poszukać w używkach od tych co się przeliczyli umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
A ja bardzo lubie Pania Sylwie good


potwierdzam jest super smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 19:23  
Cytuj
Nie idźcie do siłowni w galerii stal i Vivo, bo tam jedzie potem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 19:52  
Cytuj
Ale to chyba od ciebie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 15 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2018r. 10:04  
Cytuj
Proszę o opinie z ICON fitness

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2018r. 16:41  
Cytuj
W sumie też jestem ciekawy opinii o tej siłowni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2018r. 17:00  
Cytuj
sprzęt ok, czysto przede wszystkim, sanitarka na wysokim poziomie, jedynie to nie pchaj się w treningi personalne - drogo i nieprofesjonalnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 20:44  
Cytuj
Zgadza się sprzęt super, atmosfera również. Z personalnego nie korzystałem więc tego nie potwierdzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »