NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
MOSIR - Basen z niemowlakiem, Basen z niemowlakiem
Posty: 10
Dołączył: 13 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 20:39  
Cytuj
Witam, chodziłyście z waszymi niemowlakami na basen kryty ? Jezeli tak to od ktorego miesiąca zycia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 20:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
Witam, chodziłyście z waszymi niemowlakami na basen kryty ? Jezeli tak to od ktorego miesiąca zycia?


My ze swoim chodziliśmy od 7 m-ca, ale trener (polecam piątkowe zajęcia grupowe z trenerem) mówił, że dziecko do 6 miesiąca najlepiej reaguje na wodę i wtedy trzeba zacząć, by nie odzwyczaił się od wody. W grupie były 2-4 miesięczne dzieciaki.

ps
na tych zajęciach piątkowych jest cieplejsza woda niż zwykle umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 13:14  
Cytuj
Z informacji, którą uzyskałam od kasjerki która zajmuje się naborem do grup piątkowych, zapisać można dziecko od 6-go miesiąca i młodszych nie przyjmują, chyba że od września, kiedy zapisywałam dziecko, coś się zmieniło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 19:11  
Cytuj
Przyjmują już od 4 m.ż. Trzeba tylko do trenera podejść i porozmawiać. On wszystko wyjaśni i wytłumaczy. Wejściówka w kasie bodajże 9 zł. (jednorawowo można na próbę). Zajęcia prowadzone są już parę lat. Choć ciężko ludziom wytłumaczyć zalety zajęć w wodzie my korzystaliśmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 22:08  
Cytuj
Kiedy dokładnie są te zajęcia ? Dużo Was tam ? Dziecko ma 5 mcy więc aby się zapisać z kim muszę rozmawiać ? Bo rozumiem że w kasie to nie przejdzie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 22:17  
Cytuj
Dzieci jak to dzieci. Jak chorują to mało na zajęciach. Jak zdrowe to więcej (7-8). Kup w kasie wejściówkę, jak nie to poproś trenera prowadzącego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 07:39  
Cytuj
CYTAT
Kiedy dokładnie są te zajęcia ? Dużo Was tam ? Dziecko ma 5 mcy więc aby się zapisać z kim muszę rozmawiać ? Bo rozumiem że w kasie to nie przejdzie ?


Kup wejściówkę na maluchy i tyle. Potem na zajęcia porozmawiaj sobie na spokojnie z trenerem. Jak się spodoba, to potem można się wpisać na listę i zakupić karnet (my chodzimy bardzo nieregularnie, więc karnetu nie kupujemy tylko przychodzimy kiedy możemy po prostu - już tak od 2 latumiech).
Nam powiedział jak przyszliśmy z naszym 7 miesięcznym, że lepie zaczynać wcześniej (twierdził, że 6 miesiąc to granica), lepiej dziecko to znosi i szybciej się do wody przyzwyczaja.
Nie ma się co stresować, kompletu nigdy nie ma, miejsce się znajdzie.
Ważne, że takie zajęcia to super sprawa i dziecko zdecydowanie lepiej przyswaja sobie obcowanie z wodą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 09:03  
Cytuj
Otóż to. O tym właśnie piszę. Nikogo nie odesłał jeszcze z kwitkiem. Miejsce zawsze się znajdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 10:01  
Cytuj
Super! Dzięki wielkie za informacje .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 10:57  
Cytuj
Zajęcia, jak nic się nie zmieniło są w piątki tj. dzisiaj. O 18 i 18.30. Przynajmniej tak było w poprzednich latach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2017r. 21:19  
Cytuj
Witam, Czy orientuje się ktoś czy po wakacjach będą zajęcia dla niemowlaków? Bo coś słyszałam o zamknięciu basenu na czas remontu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2017r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Witam, Czy orientuje się ktoś czy po wakacjach będą zajęcia dla niemowlaków? Bo coś słyszałam o zamknięciu basenu na czas remontu...


Basen jest otwarty, tylko jeden z dużych zamknięty (w sensie pusty).
Mały basen gdzie są zajęcia itp. jest normalnie czynny i raczej nie będzie zamykany, ale z tygodnia na tydzień, chyba woda tam chłodniejsza jezyk - ale na zajęcia i tak woda jest dodatkowo grzana (oby zajęcia więc od września wróciły).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 08:11  
Cytuj
W ten sposób nie powinno się prowadzić takich zajęć. Na widok prowadzącego dzieci zaczynają płakać,jedno po drugim. Powinien raczej grać w horrorach. Mając tak ładny głos powinien śpiewać maluchom piosenki, grać na cymbałkach, recytować wierszyki itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 08:55  
Cytuj
CYTAT
W ten sposób nie powinno się prowadzić takich zajęć. Na widok prowadzącego dzieci zaczynają płakać,jedno po drugim. Powinien raczej grać w horrorach. Mając tak ładny głos powinien śpiewać maluchom piosenki, grać na cymbałkach, recytować wierszyki itp.


Eeee, że co?? Chyba o jakichś innych zajęciach mówimy, bo nie widziałem by na jego widok dziecko płakało, gość wg. mnie ma fajny kontakt z dziećmi i raczej uwag nie mam (śpiewa na początku na starcie, potem są zajęcia związane z wodą a nie z muzyką, więc nie wiem po co więcej śpiewania). Dzieci czasami płaczą na widok wody, ale na widok prowadzącego? to nowość dla mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 09:17  
Cytuj
Eeeee, vielitz mam wrażenie że to ty prowadzisz te zajęcia. Jak nie chcesz śpiewać maluchom to weź
je na kucyki, jak to robi się w Janowie Podlaskim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eee
eee
eee
Posty: 27
Dołączył: 19 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 10:31  
Cytuj
Od 3 ciego mca zycia Polecam zajecia grupowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 12:58  
Cytuj
Właśnie wróciłam z zajęć w Janowie i tam oprócz koników dla dzieci, Pani kasjerka przepięknie gra na akordeonie a prowadzący śpiewa. Nikt też nie płacze na widok wody i prowadzącego. Naprawdę polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 13:04  
Cytuj
A rodzice mogą swoje instrumenty przynosić umiech umiech umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 13:17  
Cytuj
Ja bym jednak zainwestowała w te koniki i akordeonistkę. Zapewniło by to wspaniałą atmosferę podczas zajęć i uśmiechy na twarzach naszych pociech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 13:40  
Cytuj
goodgoodgoodokokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
Eeeee, vielitz mam wrażenie że to ty prowadzisz te zajęcia. Jak nie chcesz śpiewać maluchom to weź
je na kucyki, jak to robi się w Janowie Podlaskim.


Tak droga anetko, świetna dedukcja, czyli ja rozumiem, że ty z konkurencji? Planujesz jakieś dziwne rozśpiewane zajęcia w wodzieumiech?

Jakbym chciał by ktoś memu dziecku śpiewał to bym mu sam zaśpiewał albo zapisał do szkoły muzycznej - tu liczę na to, że dziecko się przyzwyczai do wody i potem ładnie zacznie pływać. Pierwszy nasz chłopak od 8 miecha na te zajęcia piątkowe uczęszczał i zarówno on jak i my (rodzice) byliśmy i jesteśmy mega zadowoleni (jak pisałem, tego dziwnego zjawiska co opisałaś, że dziecko bało się instruktora, nie widziałem).
Teraz czekamy aż nasza córka będzie mieć koło 6 miesięcy i także ona będzie chodzić na te zajęcia, bo wg. mnie warto (i lepszych w STW nie ma, albo o nich nie wiem).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 17:42  
Cytuj
:szok:No to płaczą na widok prowadzącego w końcu czy nie? Chyba, że Anetka;) płacze jak Go widzi umiech , że konkurencja:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 18:54  
Cytuj
Tak płaczą, wy macie prowadzącego a My koniki. Zapraszam do Janowa, na hipoterapię w wodzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Tak płaczą, wy macie prowadzącego a My koniki. Zapraszam do Janowa, na hipoterapię w wodzie.


Nie wiem co jest w Janowie i kto tam płacze,a kto śpiewa, kto jeździ na kucykach a kto lata samolotem - w STW jest zwykły, nieudziwniony kurs/zabawa dla dzieci, z fajnym instruktorem, który może nie ma jakichś super metod (z czasem dość monotonne wg. mnie), ale "mój chłopak" polubił bardzo basen i od 3 lat już tam chadzamy - przez te 3 lata nie widziałem, by jakieś dziecko płakało na widok tego prowadzącego, widziałem jak dzieci ot tak nie chciały czasami wejść do wody (dzieci tak mają, mój też miał takie fochy, nie chciał brać udziału w zajęciach chciał iść do np.jacuzzi i wtedy płakał).
Zajęcia kosztują 9 zł, więc najlepiej pójść i sobie samemu zobaczyć - nie ma się co spodziewać jednak cudów (takie to podobno tylko w Janowiejezyk).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 31 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 20:33  
Cytuj
Od 3 ciego miesiaca zycia dziecko moze sie kapac w basenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »