NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
MTM-INFO,
Posty: 95
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2017r. 16:54  
Cytuj
Witam. Przymierzam się do zmiany dostawcy tv i neta.Orientujecie się czy MTM jest dostępny na Os.Fabrycznym światłowodem i jakie macie opinie o tej firmie? Warto sobie zawracać gitarę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2017r. 16:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lut 2017r. 18:49  
Cytuj
Internet jest jak najbardziej okej. Raczej nie ma problemów.
A co do opcji światłowodowego najlepiej zadzwoń, podaj ulice i numer bloku i się dowiesz czy pod tym adresem obsługują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 14 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2017r. 00:06  
Cytuj
Polecam z czystym sumieniem. Jestem ich klientem już od dobrych kilku lat i na palcach jednej ręki mogę policzyć dni, w których miałem problem z internetem. Dodatkowo nie robią najmniejszych problemów jeśli chodzi o płatności. Jeśli zapomnisz któregoś miesiąca zapłacić abonament na pewno nie będą wysyłać żadnych ostrzeżeń ani ponagleń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 4 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2017r. 08:37  
Cytuj
Też polecam,mam u nich internet,są spoko,mam zamiar obecnie założyć TV światłowodową,zrobię to zdecydowanie.Dlatego polecam MTM-IFO!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2017r. 13:01  
Cytuj
Ja właśnie poszukuję nowego dostawcy internetu, stella i multimedia odpadły... pomimo małych wątpliwości wybrałem MTM czekam na montaż. Wątpliwości miałem ponieważ kilka lat temu miałem od nich internet radiowy i nie był najstabilniejszy ale po 1 to była radiówka po drugie wtedy firma dopiero zaczynała. Teraz czekam na podłączenie światłowodu. Technologia poszła znacznie do przodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 29 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2017r. 21:08  
Cytuj
Witam
Jak jest z telewizją w Mtm? Jakieś opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 18 Gru 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2017r. 23:29  
Cytuj
Nie wiem co konkretnie chcesz wiedzieć...

Mam od nich tv i neta od dwóch tygodni i wszystko działa dobrze. Wziąłem najtańszy pakiet, bo mam jeszcze NC+ i Polsat, ale w marcu kończę umowę z NC+ i zamierzam dobrać z MTM drugi dekoder oraz wybrać wyższy pakiet programów. Ceny mają dobre, osobiście oglądam w telewizji tylko sport, a w najniższym pakiecie są wszystkie kanały Polsat Sport i mam też 3 programy Eleven Sports, chociaż te ostatnie pewnie tylko przez jakiś krótki czas w promocji.

Technicznie wygląda to tak, że dekoder podłączasz do routera kablem sieciowym (skrętką). Router mam u siebie w pokoju, dekoder w drugim, pomiędzy nimi jakieś 10m kabla i wszystko działa, łącznie z kanałami HD. Pytałem monterów, czy poszłoby przez wifi (myślałem założyć Acces Pointy przy routerze i dekoderze), ale odpowiedzieli, że lepiej nie ryzykować, sygnał mógłby być za słaby.

Z grubsza to wszystko, chyba, że masz jeszcze jakieś pytania, to pisz, postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem co konkretnie chcesz wiedzieć...

Mam od nich tv i neta od dwóch tygodni i wszystko działa dobrze. Wziąłem najtańszy pakiet, bo mam jeszcze NC+ i Polsat, ale w marcu kończę umowę z NC+ i zamierzam dobrać z MTM drugi dekoder oraz wybrać wyższy pakiet programów. Ceny mają dobre, osobiście oglądam w telewizji tylko sport, a w najniższym pakiecie są wszystkie kanały Polsat Sport i mam też 3 programy Eleven Sports, chociaż te ostatnie pewnie tylko przez jakiś krótki czas w promocji.

Technicznie wygląda to tak, że dekoder podłączasz do routera kablem sieciowym (skrętką). Router mam u siebie w pokoju, dekoder w drugim, pomiędzy nimi jakieś 10m kabla i wszystko działa, łącznie z kanałami HD. Pytałem monterów, czy poszłoby przez wifi (myślałem założyć Acces Pointy przy routerze i dekoderze), ale odpowiedzieli, że lepiej nie ryzykować, sygnał mógłby być za słaby.

Z grubsza to wszystko, chyba, że masz jeszcze jakieś pytania, to pisz, postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam!

Telewizję porównywałam z Polsatem Cyfrowym i wydaje mi się ,że w mtm drożej wychodzi. W tej chwili mam pakiet w cyfrowym -płacę 69,99 ( 2 dekodery ) i sporo kanałów sportowych jest .A ile wychodzi w mtm z dwoma dekoderami ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 18 Gru 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 10:20  
Cytuj
6 zł płacisz za każdy dekoder (dzierżawa) + 15 za multiroom, czyli przy jednym dekoderze płacisz za pakiet + 6zł, przy dwóch płacisz za pakiet + 2 x 6 = 12zł za dzierżawę dekoderów + 15zł za multiroom, czyli łącznie pakiet + 27zł. Ewentualny trzeci dekoder to z tego co rozumiem dodatkowe 6zł.

Polsat mam w jednym pokoju i tam jest chyba najtańszy pakiet, nawet nie wiem co zawiera, natomiast za NC+ płacę coś ponad 130zł miesięcznie, mam wszystkie kanały C+, nie mam natomiast Eleven ani kanałów filmowych jak HBO, więc jest to lekka przesada.

Ja i tak telewizji nie oglądam (wyjątkowo sport), a pozostałe osoby w domu owszem, ale nie potrzebują aż tylu kanałów. Dlatego w marcu żegnamy się z NC+ i dopłacimy te 21zł za drugi dekoder w MTM i wybierzemy prawdopodobnie wyższy pakiet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »