NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Agencja Ochrony - „Karabela”.,
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2009r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
Chcesz być bezpiecznywykrzyknikChcesz spać spokojniewykrzyknikOchrona osób i mienia,ochrona fizyczna,służba wartownicza.W naszym katalogu znajdziesz wszystko,co związane jest z ochroną osób i mienia.Komputerowe centrum monitorowania alarmów,konwoje,inkaso,dojazd grup interwencyjnych,monitoring,ochrona obiektów handlowych, biurowych i przemysłowych.Załogi patrolowe,służba wartownicza i ochrona całodobowa.Poczujesz się bezpiecznie.neutralny

Czytajac ten tekst,mało nie złozyłem sie ze smiechu.uśmiech
Nie polecałbym nikomu aby korzystał z usług tej firmy,wystarczy popatrzec kto tam jest zatrudniony i to juz mówi samo za siebie.smiech2Emeryci,rencisci i wszelkie inne tałatajstwo(byli:ORMOWCY,SB-cy i inne twory natury których
należy bezwzględnie unikać.neutralny)O umiejetnosciach tych panów nie można powiedzieć nic złego,brak umiejętności pisania i czytania o kulturze osobistej juz nie wspomne.smiech2Ciekaw jestem opini szanownych forumowiczów na temat w/w firmy.neutralnyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2009r. 21:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2009r. 23:08  
Cytuj
Jak to ci, co stoją na Hucie to niemiłosierna banda buraków jezyk Cwaniaki, którym się wydaje, że stoją na straży porządku i chooy wie czego. W rzeczywistości to ćwoki, można by tirami wszystko stamtąd wywieźć koło nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2009r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
Jak to ci, co stoją na Hucie to niemiłosierna banda buraków jezyk Cwaniaki,którym się wydaje,że stoją na straży porządku i chooy wie czego.W rzeczywistości to ćwoki,można by tirami wszystko stamtąd wywieźć koło nich.

Ci co stoja na Hucie to sa w 100% buraki z
kilkoma wyjatkami,ale oni zazwyczaj dostaja po tyłkach bo w twierdzeniu szefostwa sa nieefektywni.strzalkaCwaniaki to oni są jak są w grupie a jak sa sami to juz inaczej sie zachowuja i głowy im lataja jak u pacynki szczególnie jak popijaja piwko przy kioskach.uśmiechJak juz nie ma co wywozic z Huty,to teraz staraja sie byc efektywni,a gdzie to tałatajstwo było jak prezesi wywozili co sie dało,rozumiem ze pomrocznoci jasnej podostawali coniektórzy.smiech2Pozdro Edzio.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2009r. 00:04  
Cytuj
Januszek - gwiazda Karabeli prawdziwy talent,najbardziej efektywny straznik firmy,słynny już wśród pracowników Huty.strzalkaZ wygladu niepozorny ot,przeciętny burak,a charakter ma naprawdę wyjątkowy,a on podobno nieprzekupny jest tak słyszałem.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2009r. 09:35  
Cytuj
nikoxxx1-Miał problem na imprezie masowej gdzie była ochrona stał przy scenie nie zareagował nikt.strzalkaCzemu.strzalkaBo to nie ochrona tylko stado buraków.uśmiechI jeszcze miasto im reklame robi żenada,wstyd.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2009r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
nikoxxx1-Miał problem na imprezie masowej gdzie była ochrona stał przy scenie nie zareagował nikt.strzalkaCzemu.strzalkaBo to nie ochrona tylko stado buraków.uśmiechI jeszcze miasto im reklame robi żenada,wstyd.uśmiech
jak byles maly to miales chyba ADHD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2009r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
ADHD

Attention-deficit/hyperactivity disorderstrzalkaAttention Deficit Hyperactivity Disorderstrzalka(AD/HD or ADHD).neutralnyPiszac o kims wstaw wzmiankę o swojej osobie.uśmiechokNie wysiliłes sie za bardzo.smiech2ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2009r. 11:54  
Cytuj
CYTAT

Czytajac ten tekst,mało nie złozyłem sie ze smiechu.uśmiech
Nie polecałbym nikomu aby korzystał z usług tej firmy,wystarczy popatrzec kto tam jest zatrudniony i to juz mówi samo za siebie.smiech2Emeryci,rencisci i wszelkie inne tałatajstwo(byli:ORMOWCY,SB-cy i inne twory natury których
należy bezwzględnie unikać.neutralny)O umiejetnosciach tych panów nie można powiedzieć nic złego,brak umiejętności pisania i czytania o kulturze osobistej juz nie wspomne.smiech2Ciekaw jestem opini szanownych forumowiczów na temat w/w firmy.neutralnyok


http://galer(...)phot=925

Jak widać na załączonym obrazku w w/w firmie pracują również urocze Panie. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2009r. 12:46  
Cytuj
//na wniosek Karabeli zdjęcie usuniete.

Pozwoliłem sobie na drobną korektęstrzalkaCzy jest ktoś w posiadaniu większej ilości zdjęć z tej imprezy.strzalkaJeżeli ktoś mógł by się ze mną podzielić bardzo poproszę.neutralnyPanie z ochrony mile widziane na zdjeciachuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2009r. 13:22  
Cytuj
Chyba z lekka Wam się gust wypaczył jezyk Chyba, że "za mundurem chłopy sznurem". ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2009r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
Chyba z lekka Wam się gust wypaczył jezyk Chyba, że \"za mundurem chłopy sznurem\". ;D

W kazdej firmie ochroniarskiej zatrudnia sie emerytow i rencistow nie tylko w karabeli:o-o widziales kto stoi w skaremie na bramach?? stare dziadki UB, SB i reszta komuchow w mikstcie tak samo i te osoby beda pracowac caly czas do puki nie zmieni sie odpowiednich ustaw wazne
ciekawe ktora firma dala by rade zabezpieczyc impreze pod MDKzapytanie?co chyba zadna oprocz KARABELI ktora najlepiej prosperuje na rynku w stalowej i okolicach
goodKARABELAgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2009r. 09:34  
Cytuj
sko88 - mysle ze spodobały ci sie te panie z Karabeli.smiech2A czy tak najlepiej prosperuje na rynku w stalowej to bym nie powiedział o okolicach nie bede wspominał.wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2009r. 14:30  
Cytuj
A co wysta sie Karabeli czepili? To agencja ochrony jak kazda inna w Polsce, niczym sie nie wyroznia umiech

Zas co do tego kolegi co mowi, ze ochrona spod sceny nie zareagowala. Ci co chronia scene nie moga od niej odejsc. Od operowania 'w polu' masz inne grupy, ktore zazwyczaj stoja na obrzezach tlumu. Jak masz sie do nich zglosci albo oni do Ciebie zalezy od regulaminu imprezy masowej.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2009r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
Zas co do tego kolegi co mowi,ze ochrona spod sceny nie zareagowala.Ci co chronia scene nie moga od niej odejsc. Od operowania \'w polu\' masz inne grupy,ktore zazwyczaj stoja na obrzezach tlumu.Jak masz sie do nich zglosci albo oni do Ciebie zalezy od regulaminu imprezy masowej.

Nareszcie poczułem,że trafiłem na profesjonalistę.strzalkaCi co chronili sceny,wcale tego nie robili tylko pilnowali pań ze swojej swity.neutralnyI nie wmawiaj mi ze do ochrony sceny potrzeba było az tylu ochraniarzy.Mniemam ze niektórzy po prostu bali sie pospacerowac miedzy ludzmi.wykrzyknikokNa plus zalicze to iz widziałem kilku funkcjonariszy w cywilu.Bardzo sugestywnie reagujacych,na parady małolatów z piwkiem.wykrzyknikNo ale regulamin imprezy masowej tego nie zabraniałwykrzyknikBrawo ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2009r. 12:02  
Cytuj
No wiec wiesz lepiej. Kultura dyskusji niestety na typowo polskim poziomie. Polecam lekture ustawy o imprezach masowych a potem mozemy dyskutowac.
A jak tak Cie to wszystko denerwowalo (bo za malolata na pewno nie wiedziales co to alkohol i nigdy zadnej szai nie odkreciles) napisz oficjalna skarge do organizatora imprezy zamiast bojowo stroszyc piorka na necie umiech
Pozdrowienia.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2009r. 15:35  
Cytuj
do zniwiarza strzalkaodpowiedz mi kolego ile osob powinno chronic scene?? a ilu chronilo?? jak jestes taki dobry to na nastepna impreze napisal bys plan ochrony na impreze masowa??coolgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2009r. 10:49  
Cytuj
Jestem w stanie,za odpowiednie wynagrodzenie podjac sie tego wyzwania.strzalkasko88 wyjaśnij mi proszę jedno,dlaczego akurat tobie mam udzielac informacji w w/w temaciewykrzyknikok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
Jestem w stanie,za odpowiednie wynagrodzenie podjac sie tego wyzwania.strzalkasko88 wyjaśnij mi proszę jedno,dlaczego akurat tobie mam udzielac informacji w w/w temaciewykrzyknikok

wcale nie musisz odpowiadac uśmiech tylko niepotrzebnie sie spinasz gdzies ty to nie byl i cos nie widzial a tak na prawde to w dupie byles i gowno widziales umiechz twoich wypowiedzi moge wywnioskowac ze nie masz pojecia jaka sytuacja jest na rynku w branzy ochrony o. i m. tak ze szkoda czytac twoich wypocin ktore sa wziete nie wiadomo skad ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
wcale nie musisz odpowiadac uśmiech tylko niepotrzebnie sie spinasz gdzies ty to nie byl i cos nie widzial a tak na prawde to w dupie byles i gowno widziales umiechz twoich wypowiedzi moge wywnioskowac ze nie masz pojecia jaka sytuacja jest na rynku w branzy ochrony o. i m. tak ze szkoda czytac twoich wypocin ktore sa wziete nie wiadomo skad ok

Szczera i piękna wypowiedz,bardzo wymowna.neutralnyZ miłą chęcią poczytam o sytuacji jaka jest na rynku w branzy ochrony.strzalkaTeraz masz jedyną i niepowtarzalną okazję aby błysnac.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 11:12  
Cytuj
Januszek gwiazdo Karabeli,glupotą dzisiaj przeszedłes sam siebie pajacuokTwój dowódca powinien poklepac cie po plecach w nagrode.zarumienionyChyba wiem gdzie będzie mój następny
telefon.neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2009r. 09:44  
Cytuj
A co sądzicie o kobietach w Karabeli?zapytanie?http://stalowemiasto.pl/emotikony/pliki/co.gif

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2009r. 22:25  
Cytuj
Jest kilka fajnych kobiet,pozdrawiam miłe panie z Karabeli.okneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2009r. 07:43  
Cytuj
Ja tam niczego specjalnego nie zauważyłem. Na imprezach stoją ciągle te same. Ciekawe czy pracuje ich tam więcej...zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2009r. 10:41  
Cytuj
Gdyby wszyscy zachowywali się przyzwoicie i w życiu postepowali uczciwie (łącznie z tymi zabierającymi na tym forum głos), KARABELA i inne służby ochroniarskie byłyby niepotrzebne. W USA jeszcze w latach 60-tych samochody stały na ulicach niezamykane, a niektóre to nawet z kluczykami w stacyjce! Do czasu. Fala ze Wschodu, Meksyku i z Azji zmieniła te obyczaje. Zrównała z naszymi, gdzie uczciwości, a czasem i elementarnej kultury i zachowania chronić muszą powstające jak grzyby po deszczu firmy ochroniarskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2009r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Gdyby wszyscy zachowywali się przyzwoicie i w życiu postepowali uczciwie(łącznie z tymi zabierającymi na tym forum głos),KARABELA i inne służby ochroniarskie byłyby niepotrzebne.W USA jeszcze w latach 60-tych samochody stały na ulicach niezamykane,a niektóre to nawet z kluczykami w stacyjce!Do czasu.Fala ze Wschodu,Meksyku i z Azji zmieniła te obyczaje.Zrównała z naszymi,gdzie uczciwości,a czasem i elementarnej kultury i zachowania chronić muszą powstające jak grzyby po deszczu firmy ochroniarskie.

Polska rzeczywistość staje się coraz bardziej ponura.neutralny
Cham się panoszy.zarumieniony
Tłuszcza nas zalewa.uśmiech
Upadły autorytety,rozsypał się etos.:cwaniak:
Dziczejemy i nikczemniejemy z dnia na dzień.uśmiech
Wilcze prawa zapanowały w polityce i w gospodarce,życiem codziennym rządzi czysta biologia.:szok:
A tak poza tym jeslistrzalkasłużby ochroniarskie sa niepotrzebne to reaktywujmy ORMO & ZOMO,goscie przynajmniej znali sie na swojej pracy.Co jeszce takiego pieknego w tych Stanach Zjednoczonych cie tak urzeka,ja wole dziki wschód.neutralnyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »