NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Suchojad,
Posty: 12
Dołączył: 15 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 16:29  
Cytuj
Czy ktoś wie czy juz otwarte ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 16:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 16:36  
Cytuj
Otwarte, byłem wczoraj. Czynne jest od 12.00 .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 20:43  
Cytuj
Co rok zadziwiaja mnie pytania dot.otwarcia. sezonu u Suchojada.Po moze 20 latach w tamtym roku ptzy okazji Dni Niska kupilam LODA OD SUCHOJADA he he
t
Ta sama woda z jajami !!!!!!
Ludzie czy wy nie jedliscie dobrych lodow??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 20:45  
Cytuj
Byłem dzisiaj, otwarte. Wystrój wnętrza się poprawił, lody super. 8 zeta duży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 20:47  
Cytuj
chyba nie widzieliście zioma co te lody robiok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 22:21  
Cytuj
I się zacznie psioczenie że takie te lody i takie,że jajka,woda, cukier itp. Najlepsze jest to że na tym forum więcej negatywnych opinii a tam w piękne dni letnie ( najbardziej w niedzielę) kolejki. Ja osobiście zjem od nich loda i mi smakują no może nie tak jak 25 lat temu ale są dobre i ten smak inny( lepszy dla mnie)niż lody z proszków lub z jakiegoś opakowania. Że dawniej były lepsze? No pewnie że tak. Dawniej mleko, woda i wszystko było lepsze teraz jest modyfikacja i chemia. Ale lody od Suchojada mają ten wyjatkowy smak. Tak jak każde miasto ma swoją najlepszą lodziarnie tak Nisko ma Suchojada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 09:48  
Cytuj
CYTAT
I się zacznie psioczenie że takie te lody i takie,że jajka,woda, cukier itp. Najlepsze jest to że na tym forum więcej negatywnych opinii a tam w piękne dni letnie ( najbardziej w niedzielę) kolejki. Ja osobiście zjem od nich loda i mi smakują no może nie tak jak 25 lat temu ale są dobre i ten smak inny( lepszy dla mnie)niż lody z proszków lub z jakiegoś opakowania. Że dawniej były lepsze? No pewnie że tak. Dawniej mleko, woda i wszystko było lepsze teraz jest modyfikacja i chemia. Ale lody od Suchojada mają ten wyjatkowy smak. Tak jak każde miasto ma swoją najlepszą lodziarnie tak Nisko ma Suchojada.


Niektórzy idą na ilość, a nie na jakość. I to nie jest wina tego, ze mleko kiedyś było inne. Poczuli ruch, to zeszli z jakości. Ja takiego działania nie popieram i jeść tam nie będę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 11:01  
Cytuj
otwarte !!! lody najlepsze !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 11:38  
Cytuj
Najlepsze lody są w cukierni Jugo . Te od suchojada są przereklamowane.Jak dla mnie to się popsuly. Ale Ile ludzi tyle opini kto chce kupi od suchojada kto nie chce pójdzie gdzie indziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 20:04  
Cytuj
Oj Tektura ja nie mam zamiaru z nikim się sprzeczać czy są dobre czy nie dobre. To weryfikują kolejki w piękne słoneczne niedziele i nie tylko. Co do ilości? Pewnie produkują tyle na ile jest potrzeba. Ja je lubię ale się nimi nie zajadam gdyż są za słodkie. A dlaczego? Bo cukier 25 lat temu też był lepszy ( i nie piszę tego pod kątem produkcji lodów) bo herbaty też nie słodzę uśmiech . Jeśli chcę zjeść dobrego loda idę, jadę do Suchojada. Nie interesuje mnie produkcja lodów z proszków lub lody z rocznym terminem ważności. W Janowie Lubelskim też są dobre u Kiszki w ryneczku. Tam też są kolejki w letnie dni. Ktoś kto chce zjeść smacznie wybiera, a jak nie to do marketu i wystarczy poczytać etykietę co tam dodają( rok terminu ważności mówi za siebie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »