NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Pojazdy zabytkowe 2017,
Posty: 41
Dołączył: 25 Wrz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 21:19  
Cytuj
Witam serdecznie. Jutro (piątek, 5 maja) oraz w sobotę w naszym mieście odbędzie się druga runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Niestety, wydarzenie to jest bardzo słabo "rozreklamowane". Wiadomo, że w naszym mieście jest z tym problem nie od dzisiaj, dlatego proszę o odpowiedź na konkretne pytanie:

Czy jest ktoś w stanie podać więcej szczegółów odnośnie tej imprezy?

W internecie udało mi się znaleźć tylko tyle: http://www.autom(...)-05-2017

Interesuje mnie, czy wzorem lat ubiegłych próby sprawnościowe odbędą się na parkingu pod Delikatesami Centrum? Jeśli tak, o której dokładnie godzinie? Gdzie w tym roku odbędzie się wyścig oraz konkurs elegancji? Program, do którego udało mi się dotrzeć i który znajduje się w powyższym linku jest moim zdaniem mało precyzyjny. Będę wdzięczny za odpowiedzi na temat. Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 21:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 21:58  
Cytuj
Faktycznie piersze słyszę. Może SM jakieś szybkie info, krótki artykuł. Potem tylko komentarze że nic nie było pisane. Rano szybkie info i będzie ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 22:58  
Cytuj
Witam.
Piątek 05.05 -próba pod Frac-kiem tuż po 9-tej rano.
W sobotę koło 16 próba sportowa pod wiaduktem,a następnie po próbie zjazjd załóg pod Mdk na konkurs oraz paradę ulicami miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 07:18  
Cytuj
Gdybym wczoraj nie zobaczył kilku zabytkowych samochodów, to nie domyśliłbym się, że coś będzie. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 25 Wrz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 07:35  
Cytuj
@ Anntek, a dzisiaj po południu nie będzie w Stalowej Woli żadnej próby sprawnościowej, ani konkursu elegancji? Tylko rano?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 15:27  
Cytuj
Ja wole ogladac stare auts,bo nowe sa wszystkie do siebie podobne.Szkoda ze nie widac aut z PRL u na ulicach,sa fajne bo u nas produkowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 15:27  
Cytuj
Ja wole ogladac stare auts,bo nowe sa wszystkie do siebie podobne.Szkoda ze nie widac aut z PRL u na ulicach,sa fajne bo u nas produkowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 15:27  
Cytuj
Ja wole ogladac stare auts,bo nowe sa wszystkie do siebie podobne.Szkoda ze nie widac aut z PRL u na ulicach,sa fajne bo u nas produkowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 15:53  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/terminarz/terminarz.php?mode=pokaz_impreze&id=3184

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 16:51  
Cytuj
Rychło w czas dodaliście info o tym wydarzeniu i to w dodatku na samym dole strony mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 17:01  
Cytuj
a gdzie mieli dodać? tam jest miejsce na wydarzenia, widac organizator nie rozesłał po mediach informacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 17:02  
Cytuj
Witam

Nikt im za to nie płaci, więc szkoda czasu na pisanie artykułu.... Ta zasada tu obowiązuje od dłuższego czasu, a to przecież ciekawy zlot.... Takie moje spostrzeżenia odnośnie wydarzeń w mieście.... Za to po zlocie będzie felieton ze zdjęciami mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 24 Marz 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 17:33  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=41413

Na stronie automobilklub jest informacja o imprezie co prawda plakat tak zrobiony ze nic sie z niego nie mozna dowiedziec, no ale jak ktos zainteresowany zawsze mógł ta strone odwiedzieć. Noi własnie w wydarzeniach na dole strony sa zawsze informacje o imprezach wystarczy zaglądać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Noi własnie w wydarzeniach na dole strony sa zawsze informacje o imprezach wystarczy zaglądać.

Tak, tylko, że informacja o imprezie z zabytkami w rubryce "wydarzenia" pojawiła się dopiero dzisiaj mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 21:37  
Cytuj
Nie przyszło wam do głowy, że ktoś mógł nie zaprosić mediów? Nie wiem czy na takie rzeczy zwracacie uwagę ale na plakatach są małe loga różnym mediów, które obejmują patronaty nad imprezami. Często jest tak, że są to wszystkie media w Stalowej. Wejdzie sobie na stronę Automobilkubu nie ma nawet jednego loga telewizji regionalnej , gazety i portalu. Skoro Automobilklub nikogo nie poinformował o imprezie nie zaprosił do współpracy to też impreza nie nagłośniona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 22:33  
Cytuj
Patronat to teklama w mediach. Nie widzę przeszkód żeby SM napisało coś od siebie. Nawet jeśli jakiś media mają patronat nad imprezą to pozostałe media raczej nie mają zakazu jeśli nie krytykują lub negują. Popraw mnie jeśli się mylę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Maja 2017r. 21:10  
Cytuj
Nie ma kasy nie ma wzmianki.... Ile to już imprez odbyło się bez zapowiedzi.... Mnie to strasznie dziwi, bo to przecież portal miejski i o wydarzeniach, koncertach, przedstawieniach teatralnych zarówno w mieście, jak i w najbliższej okolicy wypadałoby wspomnieć z wyprzedzeniem, a nie czekać na kasę.... Takie moje subiektywne odczucie.... Mam prawo i tak to widzę, niestety..... Przykra ta SM rzeczywistość, ale może, coś drgnie na lepsze..... nikt tu nie mówi o promocji prywatnych inicjatyw, tylko o zwykłej informacji, co gdzie i kiedy się dzieje umiechumiechumiech Zarówno w stalowej, jak i w Nisku, Tarnobrzegu, Bojanowie, Pysznicy, Zaklikowie, itp......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 08:58  
Cytuj
Musiałby być dobry etatowy dziennikarz, który by się tym zajął.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »