NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Myjnie, ..
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 10:54  
Cytuj
Witam z jakich myjni korzystacie najczescie te ktore przy stacjach stoja ze szczotkami, bezdotykowe, czy hmm parowej nie ma ale jakby była to warte to mycie jest swojej ceny ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 10:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 11:20  
Cytuj
Ja kozystam z myjni bezdotykowej kolo rupieciarni. Ale na myjni nie umyjesz samochodu tak jak bys umyl na swoim podworku. Niestety malo kto ma takie mozliwosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 11:20  
Cytuj
Znajdź najbliższą taką myjnie, pojedź i się sam przekonaj, a nie sugeruj się subiektywnymi opiniami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 11:35  
Cytuj
Ja do tej pory myłem na myjni przy bosch service, niestety ostatnio tak jak by gorszej chemii używali i ciężej jest mi domyć auto. Teraz na przemian też myję obok centrum handlowego. Podczas sezonu letniego myję na podwórku, dla mnie bez różnicy czy podwórko czy myjnia zawsze domywam dobrze auto. Jedyny wymóg na bez dotykowej to minimum mycie za dychę żeby miał jakiś efekt, za mniej musiał bym jak struś się streszczać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Maja 2017r. 19:43  
Cytuj
na tego typu myjni to mozna sobie opłukac co najwyzej auto a nie umyc. do tego nadaja sie idealnie, zwłaszcza przy fatalnej zimowej pogodzie. chemia tez nie wiadomo jaka wiec jak ktos ma położoną ceramikę to mozna sobie popsuć powłokę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 22:06  
Cytuj
Ostatni korzystałem z AutoBłysk obok bosch serwisu. Trafiłem na zepsuty odkurzacz. Wrzuciłem 2 zł i przepadło. Nie było informacji o awarii. ŻADNEGO numeru kontaktowego do właścicela. Na innych wystarczy telefon (bo taki żawsze powinien być podany do informacji) i kasa odzyskana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 4 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 09:19  
Cytuj
Odradzam wszystkim myjnie obok serwisu Bosch,są tam duże zaniedbania.Wczesniej było dobrze,ktoś liczy tylko na kasę,nie dba o klientów!Szanowny panie P.W. pora zadbać o urządzenia.Mnie rozmieniarka połknęła banknot nie rozmieniając go.Ostrzegam!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 16:37  
Cytuj
goodJa korzystam z myjni Kropelka nie daleko centrum frakgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 16:37  
Cytuj
goodJa korzystam z myjni Kropelka nie daleko centrum frakgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 18:56  
Cytuj
Myjnia koło Lotosu. 1pln/70sek. Dobre ciśnienie.

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 12:50  
Cytuj
Czy ktoś może polecić którąś z automatycznych myjni ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 15:47  
Cytuj
myjnia na sierpnia też 1 zł = 70 sek i darmowe odkurzacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 02:00  
Cytuj
Czy któraś ze stalowowolskich myjni ma aktywną pianę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 13:06  
Cytuj
automat na sierpnia na plus za przygotowanie przed myciem i odkurzacz za darmo, z 15 lat tam jeżdżę i zawsze bylo ok

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 18:02  
Cytuj
Witam korzystałem z myjni przy Lotosie bardzo dobre ciśnienie super chemia 1 zł - 70 sekund ,ponadto na placu bardzo dobry odkurzacz
Polecam goodgoodstrzalkagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 18:40  
Cytuj
Ja korzystam od zawsze z myjni na sierpnia. Oczywiście tej szczotkowej. Bezdotykowych nie uznaję umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 18:55  
Cytuj
Również polecam na Sierpnia. Plusem jest bezpłatny odkurzacz. Ta koło Lotosu też ok, skusiłem się na próbę bo mam blisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
iOS
iOS
iOS
Posty: 52
Dołączył: 17 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 22:17  
Cytuj
Nowa myjnia przy lotosie , ktoś by mógł otworzyć myjnie żeby sobie można było samemu ręcznie umyć auto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 23:15  
Cytuj
Najgorsze myjnie przy TESCo, zanim wrzucisz monetę to Ci wpier... czas. Nie zdążysz kołpaków umyć.

Kiedyś całkiem rozsądna była myjnia naprzeciw centrum do puki nie ZREDUKOWALI czasu mycia. Początki były fajne, ale teraz to słabo jest !!!

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 23:18  
Cytuj
Bezdotykowych nie uznaje tylko automatyczne .. HAHHAH chłopie wystarczy ruszyć własna dupę i poćwiczyć trochę przy natrysku. BEZDOTYKOWE myjnie sa najlepsze. NIE RYSUJĄ LAKIERU. Myjnie automatyczne to totalna porażka. Po roku mycia SAMOCHÓD DO LAKIEROWANIA .... chyba że jesteś leniem totalnym !!!

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
Bezdotykowych nie uznaje tylko automatyczne .. HAHHAH chłopie wystarczy ruszyć własna dupę i poćwiczyć trochę przy natrysku. BEZDOTYKOWE myjnie sa najlepsze. NIE RYSUJĄ LAKIERU. Myjnie automatyczne to totalna porażka. Po roku mycia SAMOCHÓD DO LAKIEROWANIA .... chyba że jesteś leniem totalnym !!!


Dobre, szczególnie z tym autem do lakierowania umiech Lubie takie januszowe teorie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 10:53  
Cytuj
ANDRZEJ może tam pracujesz jako marketingowiec umiech że tak zachwalasz myjnie automatyczne. Cały świat wie (oprócz Ciebie), że myjnie automatyczne zarzynają lakier.... inna sprawa, że teraz lakiery są bardzo delikatne.

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 11:48  
Cytuj
Ja z zewnątrz samochodu nie myję, szkoda na to czasu. Jedynie światła, szyby, tablice. A lakier ... po co?

Ale żeby się rozwodzić, czy szczotki porysują lakier ... samochód ma jeździć i g. mnie obchodzi czy ktoś/coś porysuje lakier czy nie ...
Ma być sprawny technicznie, ma mieć dobre opony, zawieszenie, koła dokręcone odpowiednim momentem. To jest ważne.

Niezły mam ubaw, jak czyste samochody w weekendy stoją w kolejkach do "myjek" smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
iOS
iOS
iOS
Posty: 52
Dołączył: 17 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
Ja z zewnątrz samochodu nie myję, szkoda na to czasu. Jedynie światła, szyby, tablice. A lakier ... po co?

Ale żeby się rozwodzić, czy szczotki porysują lakier ... samochód ma jeździć i g. mnie obchodzi czy ktoś/coś porysuje lakier czy nie ...
Ma być sprawny technicznie, ma mieć dobre opony, zawieszenie, koła dokręcone odpowiednim momentem. To jest ważne.

Niezły mam ubaw, jak czyste samochody w weekendy stoją w kolejkach do "myjek" smiech2


Dobry mam ubaw z Ciebie i z takich brudasów na ulicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 14:57  
Cytuj
Fajna jest ta nowa technologia bezdotykowa, automatyczna. Nie rysuje i myje dokładnie. Koszt taki sam jak przy myciu brudnego samochodu. A nie musisz latać na około i nie jesteś mokry. Polecam obaczaić, to coś w tym stylu laserwash pl co tutaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »