NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Laptop w prezencie, jaki?,
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2017r. 19:45  
Cytuj
Jeśli nie możesz wydać więcej niż 1200-1300 zł, to daj kasę i niech sobie uzbiera (myślę że rodzice też by dołożyli grosza) na lepszy laptop albo złóżcie się razem z chrzestnym na porządnego laptopa. Czasem lepiej się zrzucić na jeden konkretny prezent niż kupić 5 badziewnych rzeczy. Ale decyzja należy do ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2017r. 19:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2017r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
Jeśli nie możesz wydać więcej niż 1200-1300 zł, to daj kasę i niech sobie uzbiera (myślę że rodzice też by dołożyli grosza) na lepszy laptop albo złóżcie się razem z chrzestnym na porządnego laptopa. Czasem lepiej się zrzucić na jeden konkretny prezent niż kupić 5 badziewnych rzeczy. Ale decyzja należy do ciebie.


Nie da się tak łatwo połączyć prezentu z logiką, za dobrze by było. Idź i powiedz to dzieciakowi, że w tym roku nie dostanie prezentu, ale za to kiedyś dostanie coś lepszegoumiech Na bank zrozumie, że inni już mają "zabawkę" a on nie...
Zrzuta też nie zawsze jest ok, bo każdy chce dać coś od siebie, pokazać się - tak to jest.

Iść do sklepu, kupić co jest i nie filozofować, bo za tą kasę i tak i tak będzie tylko i wyłącznie zabawka - chce laptopa to go dostanie, znudzi mu się to sprzeda itp. - chyba za bardzo temat roztrząsany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 07:07  
Cytuj
Nie polecam HP - cena atrakcyjna.....bo psują się na potęgę....
- siadają gniazda zasilania
- przegrzewają się

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Czy mógłby mi ktoś doradzić jakiś laptop w cenie do 1200 - 1300 zł chciałabym go kupić w prezencie komunijnym. Czy w takim budżecie da sie kupić jakiś sensowy komputer?
Miałem ten sam problem, dogadaliśmy się z matką chrzestną i kupiliśmy za 3000 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 14:56  
Cytuj
mojemu siostrzeńcowi kupiono wlasnie laptop za 1,5 tys. zł nie działaja na nim gry, muli sie i dziecko uderzyło w ryk, a laptop uznał za popsuty bo chodzi jak ślimak. wiec jak wydac 1,5 tys- to lepiej wcale, lepiej sie w kilka osob złozyc i kupic porzadny bo tak to o d..pę rozbic
takie mam doswiadczenie i sie nim wlasnie dziele z Wami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
musi być laptop takie życzenie - chrześniaka umiech

laptop niby miałby służyć do nauki, filmów, pewnie jakieś gry tez byłby używane ;)


Jak by mi takie życzenie chrześniak zadeklamował to straciłby chrzestnego z tym dniem. Tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 19:12  
Cytuj
to jest dziecko wiec może zażyczyc sobie i mercedesa, ale tutaj rozum rodziców powinien się właczyć i w odpowiedni sposob porozmawiać z dzieckiem.
Chrzestny powinien powiedziec rodzicom, ze nie stac go dac 3 tys zl na porzadnego laptopa czyli takiego co by do gier był, do filmow, do nauki i w ogole full wypas. tutaj powinny się zrzucić osoby, ktore ida na komunie, a nie obarczac chrzestnego takim wydatkiem!
Taki tani nie nadaje sie do gier. Laptop za 2 tys. nie ogarnie porzadnej gry, zawiesi sie i bedzie po frytkach, osobiscie uwazam, ze dla 8-12 latka laptop sie raczej nie nadaje, bo rozwali go na grach i tyle...
Szkoda, ze nawalone w głowie teraz jest ale to wina doroslych, a nie dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 19:47  
Cytuj
jak rodzice mają tępe łby to szkoda zaczynać rozmowy, kontakty należy zakończyć bo chrzestny nie może być dojną krową, może kredyt mam wziąć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2018r. 22:01  
Cytuj
Czy da sie kupic cos za 1300? Da sie!
Ostatnio kupilem uzywanego dell'a z i5 i 8gb ramu jako przenosne narzedzie do odpisania maila i napisania na szybko jakiegos kodu.. Zaplacilem 600 zl ..za uzywke i chodzi pieknie.

W domu tez posiadam "gammingowego" msi 17" za ok 5000 oraz pc za 20 000. Wiadomo na stacjonarce pracuje sie najwygodniej ale jak nie chce mi sie siadac do biurka to odpalam 14" dell'a ktory chodzi wysmienicie ( office, yt, excel, narzedzia programistyczne ).

Gejmingowy krowiasty msi siedzi niewlaczany juz 2 tygodnie..

Podsumowujac - nowe sprzety sa czesto z kiepskich materialow przez co sa niewytrzymale.. Do gier najlepsza/najtansza opcja jest konsola. Polaczenie tego i tego w laptopie to juz ok 4k .
Jesli chcesz odezwij sie w pw to cos Ci pomoge wybrac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »