NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Kantory internetowe- który wybrać,
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2017r. 11:58  
Cytuj

Witam.
Chcę skorzystać z wymiany gotówki przez kantor internetowy i mam pytanie do osób, które w ten sposób wymieniają obcą walutę na PLN. Z którego kantoru warto skorzystać, żeby nie nadziać się na jakąś stronę z przekrętami.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2017r. 11:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2017r. 12:15  
Cytuj
Polecam kantor Alior Banku.

Kursy fajne do tego darmowa karta do konta walutowego i bez prowizji płacimy i wypłacamy za granicą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2017r. 12:27  
Cytuj
Walutomat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2017r. 15:56  
Cytuj
Polecam internetowykantor, bardzo szybka wymiana po bardzo dobrym kursie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sie 2017r. 21:21  
Cytuj
walutomat
cinkciarz - z szybkimi wypłatami na konta w roznych walutach, bez dodatkowej prowizji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2018r. 23:57  
Cytuj
CYTAT

Witam.
Chcę skorzystać z wymiany gotówki przez kantor internetowy i mam pytanie do osób, które w ten sposób wymieniają obcą walutę na PLN. Z którego kantoru warto skorzystać, żeby nie nadziać się na jakąś stronę z przekrętami.



W e-kantorze wymienia się bezgotowkowosmiech2 Przelewem wplacasz i przelewem wyplacasz. Wiem, wiem mały błąd merytoryczny. Ja korzystam z amronet, ponad rok, jak na razie niezawodny, więc ten mogę polecić. Dobrze wycenia i sprawnie działa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 09:00  
Cytuj
Ja polecam natomiast coś takiego jak Revoult. Jest to aplikacja mobilna do której możesz otrzymać kartę płatniczą i za jej pomocą płacić wszędzie na świecie w około 170 walutach bez żadnych prowizji, spreadów czy innych przewalutowań po kursie mastercadru. Karta jest pre-paid'owa więc doładowujemy ją taka kwotą jaka nas interesuje.
Przelewy też możemy robić.
Swoją drogą to polecam założyć konto na PayPal podpiąć pod nie kartę z revoult a dzięki temu płacimy taniej za zagraniczne zakupy i w razie problemów z przesyłką z zagranicy, PayPal zwraca pieniądze i sam załatwia sprawę ze sprzedawcą!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 10:24  
Cytuj
Potwierdzam Revolut mega wygodny. A jak ktos znajomy ma Revoluta mozna z karty na karte blyskawicznie przeslac kase.

Jedyny minus ze na gratisowym Reolucie mozna tylko 500 euro miesiacznie wybrac z bankomatow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »