NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Nauka j.angielski dla 3 latka w stalowej Woli,
Posty: 1
Dołączył: 7 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 18:54  
Cytuj
Gdzie w Stalowej Woli jest dobra szkoła dla nauki j.angielskiego dla 3 latka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 18:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sie 2017r. 12:50  
Cytuj
To mamy prima a prillis? Szkoła angielskiego dla 3 latka, o czymś takim nie słyszałam. Niby jak to miałoby wyglądać? 3-latki w ławkach, czy jak ? Jeśli są jakieś zajęcia, to w przedszkolu. Chyba masz jakiś problem ze sobą. Zapewne jesteś tą matką, której to 3 letnie dziecko wykazuje" ponad przeciętne" umiejętności w nauce, tyle że 3 latki się nie uczą, do tego sama to zauważyłaś. Dochodzę do wniosku, że powinnaś zasięgnąć jakiejś porady dobrego specjalisty. Dzieci kocha się takimi jakie są , nie takimi jakbyś chciała by były. Zastanów się nad sobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sie 2017r. 13:27  
Cytuj
Są nauczycielki które po pracy się podejmą nauki przez zabawę, ale dziecko musi dobrze mówić po polsku. Sprite znam takie dziecko i efekt nauki od małego jest taki, że dziecko zostało laureatem olimpiady ogólnopolskiej z angielskiego po wielu latach nauki. Tyle że pierwsze lata to była zabawa z nauką, a nie nauka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sie 2017r. 14:02  
Cytuj
Dokładnie, nauka rzez zabawę. Zajęcia są w przedszkolach, z reguły dodatkowo płatne. Efekt takiej nauki - znam nauczycieli języków - mizerny, sami się z tego śmieją. Ale zapotrzebowanie jest - aspiracj e rodziców, oczekiwania . Moje dzieci nastawiam na sport i zabawę. Przyjdzie szkoła- będzie nauka. Jeśli już nauka języka, to należy używać tego języka - bajki , filmy po angielsku, by nie było to coś sztucznego, oderwanego od rzeczywistości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2017r. 14:11  
Cytuj
w british school teddy eddie mini dla 2-3 latka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Paź 2014r.
Skąd: Cala Polska
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2017r. 17:40  
Cytuj
Smith english stalowa wola - bardzo dobra szkola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 16:51  
Cytuj
Słyszałam, że od września będzie dobra szkoła językowa dla dzieci od 3 roku życia. Jak dowiem się szczegółów, to dam znac!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 22 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2017r. 16:23  
Cytuj
Early Stage stalowa wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2017r. 21:52  
Cytuj
Ja swojego trzylatka ucze sam jezykow...mowie do niego po polsku po angielsku po niemiecku po rosyjsku a zona dodatkowo po wlosku i francusku. Zapisalem go tez na plywanie, jak tylko zaczal chodzic to od razu poszlismy na karate i taniec wspolczesny. A juz niebawem zaczniemy gre na gitarze, pianinie i akordeonie. A w weekend zapisze go dodatkowo na zajecia plastyczne i chor. Z kolei w niedziele bedzie ministrantem a zaraz po mszy pojedziemy uczyc sie jezdzic konno. A jak tylko skonczy 4 latka to zaczniemy przerabiac material z pierwszej klasy.
Ps. Myslalem jeszcze o tenisie ale syn tak blagal zebym nie odbieral mu tej jego jedynej wolnej godziny ktora poswieca na zabawe ze swoim ulubionym..............................................................................misiem, ktory uczy go liczyc, spiewac i mowic alfabet :(.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2017r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
Ja swojego trzylatka ucze sam jezykow...mowie do niego po polsku po angielsku po niemiecku po rosyjsku a zona dodatkowo po wlosku i francusku. Zapisalem go tez na plywanie, jak tylko zaczal chodzic to od razu poszlismy na karate i taniec wspolczesny. A juz niebawem zaczniemy gre na gitarze, pianinie i akordeonie. A w weekend zapisze go dodatkowo na zajecia plastyczne i chor. Z kolei w niedziele bedzie ministrantem a zaraz po mszy pojedziemy uczyc sie jezdzic konno. A jak tylko skonczy 4 latka to zaczniemy przerabiac material z pierwszej klasy.
Ps. Myslalem jeszcze o tenisie ale syn tak blagal zebym nie odbieral mu tej jego jedynej wolnej godziny ktora poswieca na zabawe ze swoim ulubionym..............................................................................misiem, ktory uczy go liczyc, spiewac i mowic alfabet :(.


Rozwaliłeśumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2017r. 11:04  
Cytuj
to prawda... ludziom sie we łbach powaliło całkiem.. ktoś własnie na innym wątku szuka nauki tańca dla 3 latka, może jeszcze kursu gotowania i sprzatania i sztuki konwersacji? ludzie dajcie dzieciom miec spokojne dziecinstwo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2017r. 21:09  
Cytuj
Dziecko musi miec dziecinstwo i nie powinno byc maszynka do zaspokojenia ambicji rodzica. Moje dziecko dopoki nie przyjdzie i nie powie mi ze chcialoby sie uczeszczac na jakies dodatkowe lekcje to na sile go nie zaprowadze. Bo jaki ma to sens...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2017r. 10:55  
Cytuj
Mryszard zgadzam się z Tobą. Ostatnio koleżanka zapisała synka do żłobka w Krakowie z angielskim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2017r. 11:08  
Cytuj
Moja córka uczeszcza do Helen Doron, zaczela w wieku 3 lat i juz 3 rok kontynuujemy. Maja naprawde fajny program dla maluszkow jak i starszych dzieci, a co najwazniejsze corcia jest zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eee
eee
eee
Posty: 27
Dołączył: 19 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 10:28  
Cytuj
Early Stage stalowa wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 8 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2017r. 16:29  
Cytuj
ja też polecam early stage - fajna kadra, pani z super akcentem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 21:24  
Cytuj
A skąd dziecko wie, że pani Ola ma taki super akcent, czy jest native speakerem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 8 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 08:30  
Cytuj
Dziecko nie wie, ja wiem umiech Wiadomo, że nie każdemu na tym zależy, ale jak mogę polecić to czemu nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »