NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Mało ogłoszen fachowców, co jest
Posty: 5
Dołączył: 17 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 17:04  
Cytuj
Kiedys na stalowym miescie ogłaszało sie wielu fachowców od remontów teraz jest straszna mizeria.Czeka mnie remont i nie ma zadnych kontaktów.Wiecie o co chodzi? gdzie moge znalezc fachowca nie firmę ,potrzebny mi jest ktos doswiadczony ,a nie młodzian co liznął cos na zachodzie i wydaje mu sie ze jest fachowcem (przerabiała to siostra).
Macie kogos do polecenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 17:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 17:51  
Cytuj
Moj tato robi ale porzadni fachowcy maja terminy tak napiete ze nie potrzebuja sie za bardzo oglaszac jezyk a raczej wcale sie nie oglaszaja bo nawet na to czasu nie maja jezyk chyba ze ktos wypadnie z grafika ale to zazwyczaj sa juz chetni na ta dziure umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 18:06  
Cytuj
Dokładnie... Dobry fachowiec nie potrzebuje żadnych ogłoszeń. Często musi rezygnować z wielu ofert bo nie ma czasu po tyłku się podrapac.
Popytaj w sklepach budowlanych np: budo instal czy coś takiego na przeciw PKSu na dole po lewej stronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 19:21  
Cytuj
Dobrzy fachowcy maja zapchane terminy po sufit. U mnie robil gosc u ktorego zapisywalem sie ponad rok (!!!) przed planowaną pracą. Widzialem sie z nim kilka dni temu i nic sie nie zmienilo - ma ustalonych robot na prawie rok do przodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 19:37  
Cytuj
Jest to nie prawda z doświadczenia wiem ze większość firm się ogłasza np na: Olx w tej chwili trwa sezon na budowlankę dlatego tez jest mniej ogłoszeń, a co to znaczy dobry fachowiec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 19:53  
Cytuj
Wysłałam ci na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
Jest to nie prawda z doświadczenia wiem ze większość firm się ogłasza np na: Olx w tej chwili trwa sezon na budowlankę dlatego tez jest mniej ogłoszeń, a co to znaczy dobry fachowiec


Dobry fachowiec to dokładnośc,nie zawala terminów zna sie na fachu,doradzi podpowie,wie co mozna w płycie,cegle ,a co w pustaku.Ustawi wanne ,zamontuje kabine i umywalke.Nie koniecznie (jak dla mnie) musi miec wszystkie nowoczesne maszyny i sprzety wazne zeby zrobił dokładnie-kiedys sie dało? to i teraz sie da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 20:01  
Cytuj

Jest mało ogłoszeń fachowców, bo jest mało fachowców.
Bo młodym nie daje się szans na zdobycie doświadczenia, a starzy - wiadomo - powoli odchodzą z tego świata.
Teraz każdy chce fachowca z doświadczeniem.
Nawet jak ktoś ma 30 lat, to najlepiej żeby miał z 10-15 lat doświadczenia.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 22:30  
Cytuj
wysłalem Ci nr na Priw, zadzwon i pytaj o terminy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
Dobry fachowiec to dokładnośc,nie zawala terminów zna sie na fachu,doradzi podpowie,wie co mozna w płycie,cegle ,a co w pustaku.Ustawi wanne ,zamontuje kabine i umywalke.Nie koniecznie (jak dla mnie) musi miec wszystkie nowoczesne maszyny i sprzety wazne zeby zrobił dokładnie-kiedys sie dało? to i teraz sie da.


Wtf ty takie rzeczy to ja wiem czyż bym był fachowcem ???mlotek

a dawniej to w większości robili popyline po pijaku hehe

Ps.Nie wiem w czym masz problem ja w tej chwili prowadzę inwestycje budowlaną w przeciągu 2 tygodni miałem ekipę budowlaną która wybrałem z pośród 15 wycen . Zapytaj znajomych ,sprawdź ogłoszenia zadzwoń do kilku firm bo siedząc i nic nie robiąc tylko pisząc na forum ze niema ludzi nikogo nie znajdziesz pozdrawiam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 07:43  
Cytuj
Też poproszę o namiary na sprawdzonego fachowca od remontów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
Też poproszę o namiary na sprawdzonego fachowca od remontów.



masz napriv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 11:45  
Cytuj
Fachowcy wyjechali ... widać po ilości ludności w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 11:50  
Cytuj
Drobne przeróbki dobrego fachowca nie iteresują. Woli wejść na surową budowę i dobrze zarobić niż z domownikami się użerać którzy pałętają się i przeszkadzają w robocie w już zamieszkałym domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 19:27  
Cytuj
kawusia ma racje z fachowcami, wiekszosc woli wejsc na nowy domek niz bawic sie w malutkim starym mieszkaniu gdzie wszystko jest krzywe.
Ziomek 67 wysłałem na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 20:09  
Cytuj
Prawde mówiąc o dobrych fachowców zawsze bylo ciężko bo dobry fachowiec w każdych czasach znajdzie robote. Pamiętać też należy, ze za dobrego fachowca trzeba też odpowiednio zapłacić bo ktoś kto ma masę zleceń i jest świadom swoich kompetencji nie bedzie robil za przysłowiową flaszkę.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 07:35  
Cytuj
jest mało ogłoszeń, bo skarbówka szaleje, a mało kto ma firmę....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 09:24  
Cytuj
jak to mało kto ma firmę. Jak jest robota to i na podatki i zusy jest ... a sorky. To Polska przecież. Tu patriotyzm wyraża się tym na ile państwo naciągniesz ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »