NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Dekoracje na tort ,
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 16:23  
Cytuj
Witam gdzie w stalowej woli kupię dekoracje na tort , oraz barwniki do ciast ?

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 16:23  
Cytuj

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 17:51  
Cytuj
W Marceli w arce na przeciw edukacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 10:31  
Cytuj
z tego co widzialam na facebooku na stronie tego sklepu jest tam teraz wyprzedaz wszystkich artykulow cukierniczych. Ten sklep jest likwidowany

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 22:04  
Cytuj
Dzwoniłam do Marceli, nikt nie odbierał odemnie tel... wiec stwierdziłam ze chyba zamknięty ... pod ich adresem otwiera mi się komputronik.

dziekuje za wszystkie odpowiedzi ... nie kupiłam , ale ja cos tam sama wymysle i będzie tort ze ho ho .... umiech

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 21:39  
Cytuj
Skręcając od strony Jubilatu w ul.Metalowców stoi szereg sklepów.Tam jest sklep z dodatkami cukierniczymi nie pamiętam nazwy byłam tam w tamtym roku akuratnie było otwarcie, mają dość dobrze zaopatrzony . Drukują też zdjęcia na opłatku trzeba poczekać ok. 30 min. Nie wiem czy jeszcze istnieje bo już chwile tam nie zaglądałam a wiecie jak to jest z tymi małymi dziś jest jutro nie ma.
.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 22:10  
Cytuj
To ten sam sklep októrym mowimy. Tzn dawniej byl wlasnie tam, a ostatnio w budynku warki. Natomiast obecnie jest likwidowany. Ale kiedys ktos mi mówił że w cukierni Tatrzańskiej mozna wydrukować opłatek na tort. Trzeba by zadzwonić i dopytać

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 07:43  
Cytuj
Obok Katarzynki na WP.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 12:49  
Cytuj
na allegro można kupić taki gotowy opłatek z wydrukowanym zdjęciem lub rysunkiem. Wystarczy położyć go na górę tortu i już mamy gotową dekorację

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2018r. 09:36  
Cytuj
Gdzie w stalowej kupię białą paterę, papilotki do muffinek np niebieskie w biale kropki czy paski? tylko nie Tesco, pepco bo to już obeszlam, czy jest jakiś sklep z artykułami cukierniczymi ? Na allegro wybor ale juz nie zdaze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2019r. 20:53  
Cytuj
Witam, gdzie aktualnie w Stalowej Woli mozna kupić dodatki do dekoracji tortów, opłatki na tort, kwiatuszki, misie z masy cukrowej, podkładki pod tort itp. ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 09:44  
Cytuj
Podkładki, dekoracje z masy cukrowej, barwniki, różne dekoracje waflowe można kupić na Poniatowskiego w sklepie Alfred. Aż

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »