NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Różaniec Do Granic, Wielka Modlitwa
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 21:41  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Za obrazę uczuć religijnych 20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 21:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 06:46  
Cytuj
CYTAT

Moim zdaniem, najważniejsze to przetrzeźwieć.
Przestać chodzić na msze, dokonać apostazji, i wreszcie wyrwać się z mroku.



Czy Ciebie ktoś agituje abyś odmawiał różaniec,chodził do Kościoła i przestał być forumowym błaznem?Nikt,wiec i ty nikogo nie namawiaj do jakiejś apostazji.Moje dwa koty i pies tak jak Ty w nic nie wierzą.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 07:08  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 07:57  
Cytuj
Różaniec do granic w Kaplicy, która znajduje się w Porcie Lotniczym Rzeszów - Jasionka.

Tam również będzie odmawiany różaniec jako element akcji "Różaniec do granic" w kaplicy lotniskowej dla podróżnych i pracowników lotniska o godz. 14.00

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 09:06  
Cytuj
Jeżeli nie zniknie post niejakiego "feltd" to na podstawie art. 196 KK zgłaszam sprawę na prokuraturę. Oczywiście przeciwko moderatorom tego forum...

Szopen, to ty zacząłeś prowokować, fakt słowo "bachor" jest wulgarne i było niedopuszczalne, tylko po co prowokujesz?? żeby dowartościować swoje płytkie ego?? najpierw zagrywałeś na świadka, potem na ateistę, czy kto że ktoś nie przejrzy twoich płytkich gierek argumentuje za tym, żeby wprowadzać program eugeniczny?? ogarnij się, bo najbliżej ci do nazisty... oni też podpierali się zarówno biblią i religią, jak i "postępem i nauką", a wszystko z zachowaniem zasad etyki i moralnie usprawiedliwione...
Jakakolwiek merytoryczna dyskusja z tobą nie ma sensu, bo byle przeciętniak, w dwóch zdaniach sprowadza cię do parteru, a wtedy zamiast argumentować obrażasz wszystkich dookoła.
PS: no ja wam mówię jak ateista, to od razu fanatyk, homoseksualista, pedofil, który najchętniej by wszystkich katolików ukrzyżował, tylko za to, że krzyż to dla nich szczególny symbol, każdy ateista taki jest, ale to każdy!! powinno się ich izolować... OTO JAK WŁAŚNIE WIDZISZ KATOLIKÓW, WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA.

Za wyjątkiem "feltd", wszystkim życzę miłego dzionka...
PS2: nie próbuj niczego cytować, bo będzie to tylko świadczyć o twoim niskim IQ, które tak usilnie próbujesz obnażyć wśród katolików, oraz : przeczytaj pierwszy post...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 09:16  
Cytuj
Prowokatorów na tym forum jest wielu.Muszę posłuchać rady Mirka i nie komentować postów kretynów .Obrazanie wiary katolickiej to ich podstawowe działania ,wyśmiewanie postów innych niż im przychylne bez konsekwencji.Jednym słowem szambo,

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 10:33  
Cytuj
CYTAT

Szopen, to ty zacząłeś prowokować, fakt słowo "bachor" jest wulgarne i było niedopuszczalne, tylko po co prowokujesz?? żeby dowartościować swoje płytkie ego??

Nie mam płytkiego ego, skąd taki dziwny wniosek?

CYTAT
najpierw zagrywałeś na świadka, potem na ateistę, czy kto że ktoś nie przejrzy twoich płytkich gierek argumentuje za tym, żeby wprowadzać program eugeniczny??

jaki program? znowu tracisz kontakt z rzeczywistością? Ja na nikogo nie "zagrywałem". To Ty odczytywałeś z moich postów kim jestem, co robię, jakie mam poglądy, wiarę i jakie mam niecne zamiary.

CYTAT

Jakakolwiek merytoryczna dyskusja z tobą nie ma sensu, bo byle przeciętniak, w dwóch zdaniach sprowadza cię do parteru,

A może spróbowałbyś merytorycznej dyskusji? Czy nie podejmiesz się tego, no bo przecież "i tak nie warto"? umiech

CYTAT
a wtedy zamiast argumentować obrażasz wszystkich dookoła.

Wszyscy się tu obrażacie, na każdym kroku. Jedynie RSTA ma zdrowe podejście.

CYTAT
nie próbuj niczego cytować, bo będzie to tylko świadczyć o twoim niskim IQ, które tak usilnie próbujesz obnażyć wśród katolików,

Jeżeli to jeszcze do mnie, to ja się nadal pytam, co Ci się uroiło z tymi cytatami? Ty czytasz w ogóle co jest napisane w wątku czy masz swoją równoległą rzeczywistość? Wiesz, "fajność" takiej dyskusji na forum polega na tym, że jeżeli chcesz coś komuś zarzucić, to wystarczy zacytować w wątku przykład jego wypowiedzi. Robi się to klikając taki dymek na ikonkach nad polem, w którym wpisujesz treść wątku, a następnie w znacznik który się pojawia, wstawiasz treść, którą chcesz zacytować.

Jedyną osobą w tym wątku, która jest w stanie normalnie rozmawiać jest RSTA. Cała reszta Was to tylko pyskujące ludki, które zabierają głos jedynie, by się z kimś sprzeczać. Nikt z Was nie ma wiedzy i pojęcia, żeby porozmawiać tak jak RSTA, udajecie tych czy owych, wyznawców tego czy owego. To jest ta hipokryzja wspomniana tu, nawet nie przeze mnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 12:53  
Cytuj
tak szopen uroiło mi się i tracę kontakt z rzeczywistością... oto twoja odpowiedź na wszystko...
Masz płytkie ego i megalomanie, do tego nie rozumiesz co czytasz...
Tak jak powiedziałem dyskusja z tobą nie ma żadnego sensu!!!

Ja rozumiem , że moderator lubi w pupkę, ale żeby tak publicznie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
tak szopen uroiło mi się i tracę kontakt z rzeczywistością... oto twoja odpowiedź na wszystko...

Nie, nie. Tylko na Twoje głupie insynuacje. Cały czas piszesz o czymś, czego nie ma, co się nigdy nie wydarzyło. Nie potrafisz wskazać o czym piszesz, zarzucasz mi zachowania, które nie miały miejsca, a poproszony byś wskazał gdzie i kiedy coś niby rzekłem, stwierdzasz, że mam płytkie ego. No miszcz.

CYTAT
Tak jak powiedziałem dyskusja z tobą nie ma żadnego sensu!!!

Nie dyskutujesz, od początku tylko się dopier...sz bezpodstawnie. Piszesz tylko o mnie, w każdym poście w tym wątku (nie licząc jednego postu o kawusi). Nie poruszasz żadnego tematu, oprócz mojej osoby. Zajmujesz się ocenianiem kto jest żydem, kto fanatykiem, kto ma niskie IQ, płytkie ego, kto jest świadkiem Jehowy, a kto ateistą. Nie masz nic do powiedzenia w temacie wątku.

CYTAT
Jakakolwiek merytoryczna dyskusja z tobą nie ma sensu, bo byle przeciętniak, w dwóch zdaniach sprowadza cię do parteru

Jeszcze raz się pytam, czy spróbujesz pogadać merytorycznie, czy boisz się, że daleko Ci do byle przeciętniaka i nie podołasz? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 13:10  
Cytuj
tylko_aaa - teraz Ty prowokujesz!
Nie życzę sobie takich zdań jak to ostatnie.
Jeżeli jesteś katolikiem to nie przystoi nam takie słownictwo i jest ono zgorszeniem dla innych.
Nie możemy odpowiadać do innych z nienawiścią i taka złością.
Stary Testament już się skończył: "Oko za oko, ząb za ząb".
W Nowym Testamencie jest "Miłujcie Waszych nieprzyjaciół"
Pamiętajmy co mówił błogosławiony ksiądź Jerzy Popiełuszko.
"Zło dobrem zwyciężaj"

Nie założyłem tego wątku po to by się obrażać, ale by zachęcić do modlitwy różańcowej.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 13:12  
Cytuj
ooo jest moderator... pytam, czego nie rozumiesz w artykule 196 KK.

wg ciebie pierwszy obrazek jest zachętą do modlitwy, a powiedzenie komuś że ma płytkie ego już jest obrażaniem...???

to się nazywa CENZURA!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 13:22  
Cytuj
Pójdę za słowem Mirka (o dziwo tak właśnie) i nie będę się kopał z durniami. Pozdrowienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 13:27  
Cytuj
Nie udawaj tylko_aaa, że tylko tyle powiedziałeś.
A sądzić Ci się z feltd nie zabraniam.
Ataki na katolików były, są i będą, ale my nie możemy dać się sprowokować i ich w rewanżu obrażać.
Pomódl się dziś za tych ludzi. Na różańcu.

Katolik napominać innych ma z miłością
!!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 14:06  
Cytuj
szopen: i nawzajem.

rsta: nie udaję, gdyby tak było to usunąłbym treść posta
...
gratuluję myślenia: nie będę ich obrażał usuwaniem obscenicznych obrazków.
Z tą częścią się zgadzam, nie możecie dać się prowokować.
Ja nie za bardzo umiem się modlić, więc pozostawię to tobie.

CYTAT
Jedyną osobą w tym wątku, która jest w stanie normalnie rozmawiać jest RSTA.


RSTA?? wy tak na serio?? smiech2 ok zostawiam was samych sobie... dyskutujcie sobie, tylko pamiętajcie o 5 przykazaniu...

PS: RSTA: tak serio nie obrażaj się za żarcik, ale chciałbym, żebyś odpowiedział: czy ty wiesz co facet na tym zdjęciu trzyma, bo jak nie to przepraszam za zamieszanie... naprawdę jest mi głupio, szopen, oberwało ci się za 1 obrazek... ot idąc za falą pierwszy ateista z brzegu, co mi tam, sorki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
PS: RSTA: tak serio nie obrażaj się za żarcik, ale chciałbym, żebyś odpowiedział: czy ty wiesz co facet na tym zdjęciu trzyma, bo jak nie to przepraszam za zamieszanie...

Nie obrażam się, przyznaję szczerze, że nie wiem.
Proszę uświadom mnie.
Bo może rzeczywiście bardziej powinno się oberwać feltdowi niż Szopenowi?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 14:36  
Cytuj
CHCIAŁBYM PUBLICZNIE PRZEPROSIĆ WSZYSTKIE OSOBY WYPOWIADAJĄCE SIĘ W TYM WĄTKU, KTÓRE POCZUŁY SIĘ OBRAŻONE MOIMI WYPOWIEDZIAMI.

RSTA: proszę wpłyń na szopena, bo jak się dowie, że ja wiem, to powie, że zboczeniec... to są takie kulki zazwyczaj silikonowe do robienia sobie dobrze w pupce... A tak serio to ktoś w naprawdę ohydny sposób was obraża, więc wybacz, że tak nerwowo zareagowałem. Miałem już nie komentować, pod tym wątkiem, ale...
Znaczy na serio to są takie kulki i na serio mi przykro, bo mogłem od razu powiedzieć o co mi chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli nie zniknie post niejakiego "feltd" to na podstawie art. 196 KK zgłaszam sprawę na prokuraturę. Oczywiście przeciwko moderatorom tego forum...


Dzięki tylko_aaa i przyłączam się do apelu do magpie o usunięcie tego obraźliwego obrazka w trybie natychmiastowym!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 15:23  
Cytuj
a miałem się już nie wtrącać, nie wypowiadać, nie komentować...
pod tym wątkiem oczywiście...

to jak szopen świadek czy ateista??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 17:03  
Cytuj
magpie proszę o usunięcie tego obraźliwego obrazka w trybie natychmiastowym!

Moderowano przez: magpie
Obrazek usunięty. Użytkownik został ukarany za łamanie regulaminu

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 4 Paź 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 17:25  
Cytuj
A ja sobie zachowam obrazeczek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 17:41  
Cytuj
Czesiu Krzysiu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
Czesiu Krzysiu?
nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 17:44  
Cytuj
słynny kopacz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
słynny kopacz
w co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 17:53  
Cytuj
wyczerpałeś limit pytań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »