NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Różaniec Do Granic, Wielka Modlitwa
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 20:55  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 20:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 10:26  
Cytuj
Dziwne za katolikom przeszkadza kazda inna wiara od ich wiary, jakby mieli monopol na istote boga na niebo nie zycie wieczne czy tez prawde i racje jedyna jakiej nie ma nikt procz nich....
Chca indokrtynowac wszystkich wokolo swoimi rozancami, modlami,dzwonami, harczacym zawodzeniem z glosnikow,blokowaniem czy zasmiecaniem ulic...
I wielce pokrzywdzeni katolicy bo napisze im sie prawde z perspektywy osoby myslacej czy areligijnej, maifestowanie publiczne KAZDEJ religii nie powinno odbywac sie w sposob utrudniajacy funkcjonowanie innym. Niestety jest inaczej.
Katolicy z rozancem pelni zalu do ludzi trzezwo myslacych i nienawisci czy zawisci w sobie do zwyklego sasiada, pieknie klecza i sie modla na pokaz, tylko DLACZEGO nie potrafia zyc wedle tego w co wierza i co glosza plujac jadem i nienawiscia wokolo...

A kiedys pewien ksiadz powiedzial bardzo madre slowa: "Chcesz sie modlic, to rób to po cichu".
Smiem twierdzic ze caly ten rozaniec to nic innego jak narzedzie walki politycznej, skoro władza zrobila szopke z tragedii smolenskiej to nie cofnie sie przed innymi haniebnymi praktykami...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
Dziwne za katolikom przeszkadza kazda inna wiara od ich wiary, jakby mieli monopol na istote boga na niebo nie zycie wieczne czy tez prawde i racje jedyna jakiej nie ma nikt procz nich....
Chca indokrtynowac wszystkich wokolo swoimi rozancami, modlami,dzwonami, harczacym zawodzeniem z glosnikow,blokowaniem czy zasmiecaniem ulic...
I wielce pokrzywdzeni katolicy bo napisze im sie prawde z perspektywy osoby myslacej czy areligijnej, maifestowanie publiczne KAZDEJ religii nie powinno odbywac sie w sposob utrudniajacy funkcjonowanie innym. Niestety jest inaczej.
Katolicy z rozancem pelni zalu do ludzi trzezwo myslacych i nienawisci czy zawisci w sobie do zwyklego sasiada, pieknie klecza i sie modla na pokaz, tylko DLACZEGO nie potrafia zyc wedle tego w co wierza i co glosza plujac jadem i nienawiscia wokolo...

A kiedys pewien ksiadz powiedzial bardzo madre slowa: "Chcesz sie modlic, to rób to po cichu".
Smiem twierdzic ze caly ten rozaniec to nic innego jak narzedzie walki politycznej, skoro władza zrobila szopke z tragedii smolenskiej to nie cofnie sie przed innymi haniebnymi praktykami...


Jestem katolikiem i nie przeszkadza mi inna wiara.Przeszkadza mi dopiero wtedy ,gdy jakiś innowierca opluwa krzyż,różaniec ,czy modlitwę.Komu politycznuie przeszkadza różaniec?Pederastom,zbokom pedofilom czy całemu LGBT które wierzy ale w tyłek swego cw.la!
JA modle się w ciszy gdy nikt mi nie przeszkadza.moDlitwa to swoista rozmowa z Bogiem.
Nienawidzę takich katolików,którzy modląc się proszą BogA ABY IM DAŁ ZDROWIE I FORTUNE A SASIADOWI ŻEBY PADŁO BYDŁO I SPALIŁA SIE STODOŁA.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 12:43  
Cytuj
Tobie nie przeszkadza? Super, zoabcz ilu jednak patrzy inaczej np. na swiadkow jehowy? Osoby innej orietnacji nazywasz zboczencami. Widzisz jestes katolikiem a opluwasz bliznich, czyli robisz dokladnie to o czym pisalem...
Gdzie twoja milosc blizniego? Gdzie poszanowanie godnosci drugiego czlowieka?
Szkoda ze nie widzisz ilu w kosciele jest pedofili i zboczencow, ludzi ktorych sposobem na wygodne zycie bez pracy jest habit...
Dochodzimy do absurdow, typowych dla polemiki myslenia i narzuconego dogmatu...
Pisalem takze ze nie przeszkadza mi religia, piszac o tym konkretnie poprzez podanie przykladow.. doczytaj dokladnie.

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 15:47  
Cytuj
Równe traktowanie I obłuda lewackich bojowników o wolność od chrzescijan. Za obrazek pederasty Muhameda ścięcie głowy rozstrzelanie i wiezienie w Anglii Francji i Niemczech Szwecji Kanadzie za hejt. Za oplucie chrzescijan laurka w mediach i pochwała wolności artystycznej srajacych na katolików przez Judaszowe srebrniki Sorosa. Prześladowanie kobiet, nie ma sprawy bo to tylko biali chrześcijanie, egzekucja noworodka OK! we Włoszech a i w UE gdyby nie opór wrednych amoralnych chrześcijan, ludzie są gówno warci dla elity postępu

Bujać to my a nie nas wyznawco postępu good w głowach wam się od propagandy gówna poprzewracało trollu. Spójrz na siebie i Klątwę kochający równość. Zamieszkaj w Afganistanie i chwal księżyc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 15:57  
Cytuj
nie widze zwiazku pomiedzy moja wypowiedzia a twoja "inteligencie z forum" ok

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
Tobie nie przeszkadza? Super, zoabcz ilu jednak patrzy inaczej np. na swiadkow jehowy? Osoby innej orietnacji nazywasz zboczencami. Widzisz jestes katolikiem a opluwasz bliznich, czyli robisz dokladnie to o czym pisalem...
Gdzie twoja milosc blizniego? Gdzie poszanowanie godnosci drugiego czlowieka?
Szkoda ze nie widzisz ilu w kosciele jest pedofili i zboczencow, ludzi ktorych sposobem na wygodne zycie bez pracy jest habit...
Dochodzimy do absurdow, typowych dla polemiki myslenia i narzuconego dogmatu...
Pisalem takze ze nie przeszkadza mi religia, piszac o tym konkretnie poprzez podanie przykladow.. doczytaj dokladnie.




Pedofili księży tez nienawidzę,a jak widzę i czuje jestes obrońcą zboczeńców,a może jednym z nich.kochasz Biedronia?Odpowiedz.Głupawa filozofia określania wszystkich katolików nietolerancyjnymi do czego Ci słuzy?czyzby do popierania tego pedała z Wysp który zatłukł 18-to miesiecZne niemowle?I Wy chcecie dzieci wychowywać?Na kogo?na takich zboczkow jak Wy?
JA się na waszysch sztuczkach nie znam i nie chcę się znać,wiec nie komentuje iinych wyznań.Tacy jak Ty nie powinni mieć prawa do określania czegoś-czego nie znaja i nie chcą znać n.p różańca.I nnie nazywa zboczonego sexu"inna orientacją"Kobieta i męzczyzna zostali stworzeni do prokreacji ludzkiej p[opulacji a nie grzebania w odbytnicy partnera tej samej płci,czy w przypadku kobiet dymajacej skórzanym penisem swoja przyjaciółke.Tfu!!!
Gdyby Ci religia nie przeszkadzała -to nie wysmiewałbyś jej.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 16:47  
Cytuj
Zadnej religii nie wysmiewam, przykro mi ze tak to odbierasz...
Dla mnie jestes typowym przykladem katlolika, do ktorego nie docieraja i nie dotra zadne racjonalne argumenty bo kazdy z nich bedzie dla ciebie atakiem na religie, na wiare, na kosciol...i nie bede sie wysilal bo i tak nie zrozumiesz tego ze ktos potrafi samodzielnie MYSLEC, nie tak jak mu ktos nakazal czy jak go ukierunkował.

A wracajac do tych ktorzy maja inna orientacje, to chyba z toba cos nie tak skoro tak bardzo interesuje cie zagladanie do meskich odbytow...
Bo tak na marginesie jestem 100% hetero, a na przykladzie twojej nienawisci do innosci chcialem ci pokazac jaka hipokryje uprawiasz, bo myslalem ze cos pojmiesz na tym przykladzie, ale niestety nie zrozumiales

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 16:59  
Cytuj
Tio Ty patrzysz na wszystko poprzez pryzmat wg Ciebie inności w/g mnie zboczenia czy dewiacji.Widze po Twej odpowiedzi ,że niewiele zrozumiałeś z tego co napisałem.Działaj dalej,a o temacie różańca zapomnij,boś nie upoważniony do jego komentowania.
Weż się za cos co Ci jest bliskie.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 17:12  
Cytuj
Dla mnie jesteś typowym antychrzescijaninem który nie przepuści żadnej okazji żeby wyrazić swoją niechęć do nas. Nie troszcz się o nas, nic nam z takiej troski o nasze dusze good

Teraz już wiemy kim jesteśmy i możesz spadać i przeżywać gdzie indziej jak bardzo krytyka islamu jest zła a krytyka różańca jest uzasadniona trollu.

Wali mnie w blat twoja orientacja a ciebie powinna walic moja. Na Zachodzie mają ich dziesiątki i każda jest prześladowana bardziej od pozostałych. Mam po dziurki w nosie 20 lat słuchania o zaletach życia seksualnego gejów i przemocy wobec kóz w krajach arabskich. Żyj swoim życiem wśród swoich i odwal sie od nas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 17:14  
Cytuj
Typowy beton umyslowy z mentalnoscia gimnazjalisty...
Mylilem sie wierzac ze ktos taki mnie czyms zaskoczy.

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 17:20  
Cytuj
Każda okazja jest dobra good Spadaj ze swoją postępową wyższością prawić morały dzihadystom do Afganistanu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
Każda okazja jest dobra good Spadaj ze swoją postępową wyższością prawić morały dzihadystom do Afganistanu.

Pedalstwo i molestowanie kóz to orientacja i ma być wobec tych zboczeńców tolerancja,ale juz katolicyzm i różaniec w/g tego typa to złoumiechBrak słów do dyskusji z tym typemnie wiem

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 22:12  
Cytuj
sammael dokładnie jest tak jak napisałeś. A te dwa indywidua potwierdzili tylko twoja tezę. Zapewne nieświadomie ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 23:06  
Cytuj
rybko....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2017r. 23:09  
Cytuj
CYTAT

Obrazek





Ileż w tym jest prawdy art2deco. Bardzo wymowne ...

Modlić się nam trzeba za ludzi, za rodziny, za ojczyznę.
i za tych wszystkich co się pogubili ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 06:46  
Cytuj
Padalec zwany rybką wylazł spod kamienia i zanieczyścił atmosferę.Indywiduum"ŚWIATKU"to dla ciebie mizerne określenieumiechCzy ty tez bronisz tych co molestują kozy,osły i capy?Gratuluje wyboru.Moge ci kupić gumofilce do jazdy na koziemlotek
A przedewszystkim poczytaj elementarz Falskiego a nie Marksa czy Engelsa/O leninie i Stalinie nie wspomnę/

Tolerancyjny i postępowy sam zapładnia swoje kozygood
NA paradę rybko!!Na paradę.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 09:10  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 09:34  
Cytuj
Masz nas za głupców?
Marny fotomontaż!
A na dodatek kłamliwy!
ktoś chciał znów zabłysnąć, ale niestety jego "gwiazda" już zgasła ...

Obrazek

Dlaczego walczycie z Bogiem?
skoro w Niego nie wierzycie ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 10:00  
Cytuj
Ateiści niby w Boga nie wierzą, ale się go panicznie boją, bo jak wytłumaczyć te ich ciągłe ataki na jego wyznawców?


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 10:15  
Cytuj
Ernest weź się rozpędź i ....

To co zamieściłeś pokazuje właśnie jak bezmózgowi idioci napędzani nędznymi kłamstwami atakują niewinnych katolików.

Pewnie gimbus.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 14:03  
Cytuj
Widze że nie ważne czy wierzysz w Boga czy nie, nienawisc do blizniego jest taka sama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 16:34  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Rsta, oczywiście że to fotomontaż, cały świat zna historię tego martwego chłopca. To jest metafora. Chrześcijanie wypięci dupami na dziecko, ten chłopiec był dzieckiem uchodźców zapewne wyznających islam.

A jak widzę tą bandę ludzi z różancami na plaży to sorry ale mam ich za głupców. Przed szwedami zaklęcia ochronne rzucają? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 17:18  
Cytuj
Moderator, usuń to. Regulamin +60. Maruda/ErnestW to ofiara propagandy skierowanej przeciwko chrześcijanom. Śmierć chłopca już sama była dobrze opisaną ohydną medialną manipulacją.

http://dailycaller.com/2015/09/07/story-begins-to-unravel-about-drowned-syrian-boy/

http://www.zerohedge.com/news/2015-09-12/media-propaganda-full-frontal-father-drowned-syrian-boy-was-people-smuggler

Przyznając, że śmierć chłopca była tragedią, powiedział: "Ten chłopak i jego rodzina żyli od trzech lat w Turcji. Pieniądze dla ojca tego chłopca, aby zapłacić przemytnikom ludzi, zostały wysłane z Kanady ". Dodał:" Ojciec posłał ich na tej łodzi, żeby ojciec mógł zostać dentystycznie leczony. Nie bali, nie byli prześladowani i nie byli w Turcji zagrożeni.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2017r. 21:03  
Cytuj
Co ci się babo nie podoba w moich postach ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »