NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowa Zgoda STALOWKI - Stal Rz. ?? ,
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 17:38  
Cytuj
goodWitam serdecznie
Od pewnego czasu zauważam bardzo fajna ciekawostkę jaka jest zgoda, z wrogiem. Niegdyś na meczach MEWA BIAŁA ZNAK P...ŁA, aż miło było krzyczeć.
Mieszkam już kilkanaście lat poza granicami i moja przygoda z czynnym kibicowaniem zakończyła się wraz z założeniem rodziny i wyjazdem.

Mam pytanie o co chodzi z tą zgodą ?
Czy Wy kibice STALÓWKI macie jakąś godność i szacunek do siebie?
Niedługo wrócicie do zgody z Ostrowcem czy Koroną a później będziecie się przymilać do Mielca czy nie daj Boże do Siarki.
Zapomnieliście tych wyzwisk ? Tych akcji ? Teraz to są Wasi wielcy bracia ???? WSTYD I ŻENADA.

Zaraz padnie na mnie fala krytyki i zaproszeń na solówkę czy gróźb, ale nie chodzi mi o To, żeby z Was drodzy H się śmiać.
Ja rozumiem, że małolatom się w głowach przewraca, ale gdzie jest stara gwardia, która by nie pozwoliła na takie rzeczy !!!!
Najpierw ktoś na Was pluje, wyzywa od skur...., leje w pysk czy obija kijem czy żeni kosę żeby po kilku(nastu) latach usiąść i pić wódke, wąchać krechy czy pocić się na siłowni good

Gratuluje wyboru nowych PRZYJACIÓŁ !!!
Nigdy nie powstydzę się klubu STAL STALOWA WOLA z tradycjami, które wśród kibiców nic nie znacza.

Jeszcze niedawno jak mnie pamięć nie myli wyśmiewaliście Żydków, ze chcą sie kumać z innym klubem odnośnie licencji na grze w wyżej lidze.

WSTYD WSTYD WSTYD !!!!

Nadal na pewnych portalach można znaleźć informacje nt Rzeszowa

Rok założenia:
1944
Barwy:
biało-niebieskie
Zgody:

Układy:
Karpaty Krosno
Kosy:
Resovia Rzeszów
Stal Sanok
ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola
JKS Jarosław
Czuwaj Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg
Czarni Jasło
Wisłoka Dębica


MEWA BIAŁA ZNAK PEDAŁA !!!!

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 17:38  
Cytuj

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
goodWitam serdecznie
Od pewnego czasu zauważam bardzo fajna ciekawostkę jaka jest zgoda, z wrogiem. Niegdyś na meczach MEWA BIAŁA ZNAK P...ŁA, aż miło było krzyczeć.
Mieszkam już kilkanaście lat poza granicami i moja przygoda z czynnym kibicowaniem zakończyła się wraz z założeniem rodziny i wyjazdem.

Mam pytanie o co chodzi z tą zgodą ?
Czy Wy kibice STALÓWKI macie jakąś godność i szacunek do siebie?
Niedługo wrócicie do zgody z Ostrowcem czy Koroną a później będziecie się przymilać do Mielca czy nie daj Boże do Siarki.
Zapomnieliście tych wyzwisk ? Tych akcji ? Teraz to są Wasi wielcy bracia ???? WSTYD I ŻENADA.

Zaraz padnie na mnie fala krytyki i zaproszeń na solówkę czy gróźb, ale nie chodzi mi o To, żeby z Was drodzy H się śmiać.
Ja rozumiem, że małolatom się w głowach przewraca, ale gdzie jest stara gwardia, która by nie pozwoliła na takie rzeczy !!!!
Najpierw ktoś na Was pluje, wyzywa od skur...., leje w pysk czy obija kijem czy żeni kosę żeby po kilku(nastu) latach usiąść i pić wódke, wąchać krechy czy pocić się na siłowni good

Gratuluje wyboru nowych PRZYJACIÓŁ !!!
Nigdy nie powstydzę się klubu STAL STALOWA WOLA z tradycjami, które wśród kibiców nic nie znacza.

Jeszcze niedawno jak mnie pamięć nie myli wyśmiewaliście Żydków, ze chcą sie kumać z innym klubem odnośnie licencji na grze w wyżej lidze.

WSTYD WSTYD WSTYD !!!!

Nadal na pewnych portalach można znaleźć informacje nt Rzeszowa

Rok założenia:
1944
Barwy:
biało-niebieskie
Zgody:

Układy:
Karpaty Krosno
Kosy:
Resovia Rzeszów
Stal Sanok
ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola
JKS Jarosław
Czuwaj Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg
Czarni Jasło
Wisłoka Dębica


MEWA BIAŁA ZNAK PEDAŁA !!!!


Człowieku, albo realiów nie znasz, albo naiwny jesteś (i nie śledzisz przetasowań na "rynku"). Kiedyś największą zgodę mieliśmy z Koroną, a teraz to kosa umiech tak to jest.
W tym przypadku podejrzewam, że ważniejszy jest po prostu wspólny "wróg" niż przeszłość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 19:14  
Cytuj
I właśnie o to chodzi, nie ma cię, przyszło nowe pokolenie które jeździ na wyjazdy, zbiera grzyby w lesie i to właśnie ci co są rządzą i zbierają owoce swoich rządów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 20:39  
Cytuj
Facet, takie jest życie. Kiedyś jak zapewne nie pamiętasz, STAL GORZYCE czekała na STALÓWKĘ z prętami, bejsbolami, a teraz kumple. Życie facet życie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 21:01  
Cytuj
Niby dorośli faceci a jak dzieci smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 21:10  
Cytuj
Ja to w ogóle nie rozumiem jak można dawać sobie po ryju za marną bandę kopaczy piłki. Żaden inny sport nie ma tak bardzo prymitywnych "kibiców" jak piłka kopana mlotek Oczywiście, że są wyjątki. Co by to było jeśli ludzie nienawidzili by się tylko za to, że jeden jest mechanikiem, a drugi kierowcą? Co? Też by się ustawiali w lasach na "grzybobranie" z maczetami i innymi kijami? Kibice innych sportów jakoś potrafią się nazwijmy to integrować, a nie robić oborę ze swych mord...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
Ja to w ogóle nie rozumiem jak można dawać sobie po ryju za marną bandę kopaczy piłki. Żaden inny sport nie ma tak bardzo prymitywnych "kibiców" jak piłka kopana mlotek Oczywiście, że są wyjątki. Co by to było jeśli ludzie nienawidzili by się tylko za to, że jeden jest mechanikiem, a drugi kierowcą? Co? Też by się ustawiali w lasach na "grzybobranie" z maczetami i innymi kijami? Kibice innych sportów jakoś potrafią się nazwijmy to integrować, a nie robić oborę ze swych mord...


Ty serio myślisz, że oni walczą za klub? To jest pretekst tylko przecież.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 22:24  
Cytuj
To nie jest dawanie sobie po ryju... to jest sport...sporty walki tylko na dziko... nie za kase , myslisz ze po co powstaja jak grzyby po deszczu roznie kluby w ktorych cwicza ludzie ??
za moich czasow byly tylko silownie i tam kibicow widziano , teraz doszly kluby do szkolenia sie w sportach walki
Czasy sie zmieniaja wrogowie staja sie przyjaciolmi i na odwort
BSNT jak to za moich czasow bylo w Stalowej i pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 17:44  
Cytuj
air kissBSNT bylo dawno a teraz mam najnowszy krzyk mody. NIe jest piekny graficznie, ale ja tak to widze przyszlosciowo z tymi mlodymi umiech Obrazek

zaklopotany

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 17:57  
Cytuj
Jak ci sie chcialo to robic.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 18:16  
Cytuj
To tylko przedwstepny projekt ;) ok

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
Jak ci sie chcialo to robic.?


No ludzie na emigracji niewiele mają zajęć po robocie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
To nie jest dawanie sobie po ryju... to jest sport

No taki sport już dawno wymyślono i ucywilizowano. Nazwano go "Boks", albo w wersji z kopaniem "Kickboxing"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 19:19  
Cytuj
Hahah podoba mi się ten projekt , takie trochę gejowy ale fajny i prosty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »