NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Kredyt, Kredyt hipoteczny
Posty: 6
Dołączył: 27 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 14:56  
Cytuj
Planuje wziasc kredyt hipoteczny na budowę domu jaki bank polecacie ? A i czy macie godnego polecenia doradcę finansowego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 14:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 21:42  
Cytuj
Też byłbym zainteresowany, szczególnie namiarami na dobrego doradcę co bedzie umial zdobyć kredyt hipoteczny na dobrych warunkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 23:10  
Cytuj
Polecam open finanse obok dużego kościoła na 1 piętrze. Dużo spraw zalatwiaja za Ciebie i zawsze doradzą. Sama korzystam i juz nie jednej osobie polecalam a oni korzystali z ich pomocy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 10:57  
Cytuj
Ja również polecam Open Finance. Mogą załatwić korzystniejsze warunki niż osobiście w banku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 11:49  
Cytuj
Ja nie mam dobrego zdania open. Umowiliy sie na spotkanie z zona. Musielismy czekac na kobiete jakies 20min. Nawet nie przeprosila za swoje spoznienie. Jeszcze na poczatku sprawiala wrazenie ze faktycznie chce pomoc. Ale jak uslyszala ze jedno z nas nie ma stalej umowy i zarobki tez mamy przecietne to widac bylo ze uznala ze traci czas bo i tak kredytu w jej oczach nie distaniemy. Na kazde pytanie byla odp nie. Obiecala ze sprawdzi kilka rzeczy w bankach i oddzwoni. Do tej pory tego nie zrobila. Poczulismy sir jakbysmy przyszli zebrac a nie rozmawiac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
Ja również polecam Open Finance. Mogą załatwić korzystniejsze warunki niż osobiście w banku.


Bzdura. Pomyśl, jak idziesz do pośrednika to musi zarobić on i bank. Jak idziesz do banku zarabia tylko bank. Przez pośrednika jest drożej. I nie oszukuj się - pośrednik poleci ci taką ofertą z której ma największą prowizję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja również polecam Open Finance. Mogą załatwić korzystniejsze warunki niż osobiście w banku.


Bzdura. Pomyśl, jak idziesz do pośrednika to musi zarobić on i bank. Jak idziesz do banku zarabia tylko bank. Przez pośrednika jest drożej. I nie oszukuj się - pośrednik poleci ci taką ofertą z której ma największą prowizję.


No chyba, że trafisz na bank który ma wyższą prowizję od sumy prowizji banku i pośrednika który z nim współpracuje.

A teraz co do polecania. Można się dogadać, że to ty płacisz pośrednikowi za znalezienie najlepszej oferty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 10:16  
Cytuj
A wlasnie nie bzdura, banki czasem daja lepsze warunki bo wiedza ze coraz wiecej osob korzysta z ich usług. Tak sie nagania klientow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 10:18  
Cytuj
Kredyty są dla desperatów i bogaczy, przeglądając oferty z reklam wnioskuję iż najlepiej wyjdzie się biorąc w Pko sa a co do pośredników kredytowych idzie złapać czasem fajną ofertę także kto szuka nie zbłądzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
Kredyty są dla desperatów i bogaczy, przeglądając oferty z reklam wnioskuję iż najlepiej wyjdzie się biorąc w Pko sa a co do pośredników kredytowych idzie złapać czasem fajną ofertę także kto szuka nie zbłądzi


Kolega dostał na mieszkanie lub dom i rżnie cwaniaka. Kredyty są dla ludzi. Trzeba tylko korzystać z nich z głową. Jak bank nie udziela kredytu to nie szukać innego tylko należy się zastanowić dlaczego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja również polecam Open Finance. Mogą załatwić korzystniejsze warunki niż osobiście w banku.


Bzdura. Pomyśl, jak idziesz do pośrednika to musi zarobić on i bank. Jak idziesz do banku zarabia tylko bank. Przez pośrednika jest drożej. I nie oszukuj się - pośrednik poleci ci taką ofertą z której ma największą prowizję.


Chyba kredytu hipotecznego nie bierze się pochopnie i skoro twierdzę, że wynegocjowano dla mnie lepsze warunki niż osobiście zostały mi przedstawione w banku to chyba skrupulatnie porównałam obie oferty i wybrałam dla siebie tą korzystniejszą o niższej marży, a co za tym idzie o niższych kosztach udzielenia kredytu. A nie sądzisz, że wtedy pośrednik zgarnia prowizję, który dostałby doradca w banku?

To, że ktoś idzie bezmyślnie przyjmuje przedstawiona mu pierwszą lepszą propozycję, na której być może pośrednik faktycznie zarobi więcej to nie mój problem, na drugi raz radzę użyć swojego rozumu umiech Na miejscu takiego doradcy też pewnie skorzystałabym wtedy z łatwego zarobku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 29 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 09:30  
Cytuj
Kredyt hipoteczny to poważna sprawa i nie można działać pochopnie. W raiffeisen można się załapać na kredyt hipoteczny z marżą 1,89. Nie wygląda to źle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 09:38  
Cytuj
to po co zachęcasz?
reklamę robisz?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »