NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Interblock,
liv
liv
liv
Posty: 57
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 17:13  
Cytuj
Czy ktoś korzysta z tej telewizji i internetu? Szukam dobrego sprzedawcy tv i net. Wypowiedziałam umowę multimedii bo mam już dość ich mieszania.Podajcie jakieś opinie o Interblocku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 17:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
uni
uni
uni
Posty: 52
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 17:27  
Cytuj
Jeżeli chodzi o internet w interblocku mam światłowód i chodzi bez zastrzeżeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 17:31  
Cytuj
Też przeniosłam się z multimedii, teraz jestem w interbloku, mam u nich tv i internet i jest dobrze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
liv
liv
liv
Posty: 57
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 18:42  
Cytuj
Dzięki bardzo Wam dobrzy ludzie umiech pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 08:28  
Cytuj
Jesli twoj blok jest podlaczony swiatlowodem nawet sie nie zastanawiaj, w interblocku awarie sa usuwane blyskawicznie a jest ich bardzo malo, lacze bardzo stabilne, szcegolnie widac to na upload .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 12:26  
Cytuj
Internet OK, telewizja TOYA porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 12:37  
Cytuj
Ja mam sam internet, a co z TV nie gra ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 16:02  
Cytuj
Obraz co jakiś czas zatrzymuje się.
Czasem na moment, czasem na kilka, a bywa że i na kilkanaście sekund. W ciągu kilku wieczornych godzin oglądania zdarza się to czasem raz czasem trzy razy. Funkcja Timeshift powoduje, że co jakiś czas na chwilę pojawia się "pikseloza". Włączysz dodatkowo nagrywanie to będzie "pikseloza" z zatrzymywaniem obrazu, tak jak przy słabym necie w słabym kompie, kiedy tnie filmik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
liv
liv
liv
Posty: 57
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 16:47  
Cytuj
w MMP tez sa takie usterki, a niektóre programy stoja nawet cały weekend. Oczywiście po iterwencji mówia, że u nich wszystko dobrze a u ciebie technik potrzeny. Prędkość intenetu mam 7.1 a płacę za wyzszy. Więc juz myślę ze gorzej być nie może, muszę się gdzieś przenieść bo mam dość MMP

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 21:14  
Cytuj
Jak tv to nie wiem ale internet najlepszy w stalowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 21:58  
Cytuj
Internet polecam, problemy z telewizją niestety potwierdzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
w MMP tez sa takie usterki, a niektóre programy stoja nawet cały weekend. Oczywiście po iterwencji mówia, że u nich wszystko dobrze a u ciebie technik potrzeny. Prędkość intenetu mam 7.1 a płacę za wyzszy. Więc juz myślę ze gorzej być nie może, muszę się gdzieś przenieść bo mam dość MMP


Tak stoją nawet cały tydzień,a bywa że miesiąc.Raz to przez kwartał nie było.I jeszcze wszystko jest czarno białe,i nie po polsku tylko klińgońsku.

Opisywana sytuacja jest niemożliwa.Pisz prawdę po co kłamać i tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 00:10  
Cytuj
to dlaczego brukselka kłamiesz jesteś pracownikiem MMP w waszej firmie wszystko jest możliwe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 00:18  
Cytuj
od kilku miesięcy brakuje mi mase kanałów dzwoniłem do was to my panu coś zmienimy przekodujemy i dalej to samo tyle w temacie telewizji internet taki jak na umowie transfer obiecujecie trzeba podzielić przynajmniej na pół ten problem mają wszyscy moi znajomi korzystający z waszych usług oczywiście każdy z nich szuka innego dostawcy tylko że w Stalowej wielu jest skazanych na wasze usługi bo jesteście jedyni w okolicy i tyko w tych miejscach macie odbiorców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 10:46  
Cytuj
W Interblock wszystkie programy tv zgodnie z umową są cały czas dostępne - nie ma sytuacji, w której kanały "znikają" z oferty programowej w czasie trwania umowy. Problem ze stop-klatkami czyli zatrzymującym się obrazem na kilka sekund występuje, jednak same zatrzymania nie występują z dużą częstotliwością i nie jest to bardzo uciążliwe - oczywiście nie oznacza to, że nie pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Zapewniam, że cały czas badamy przyczynę, a w temat stop-klatek zaangażowane są wszystkie firmy, które dostarczają nam rozwiązania do dystrybucji sygnału telewizji cyfrowej.

Odnośnie funkcji TimeShift to tutaj pomaga dostarczenie do dekodera lepszej jakości dysku - najlepiej SSD.
Testowaliśmy to wielokrotnie i większy problem pojawią się podczas nagrywania dwóch programów i oglądania kolejnego (3 strumienia danych).
Gdy używa się tylko funkcji TimeShift lub nagrywania to problem nie występuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
Też przeniosłam się z multimedii, teraz jestem w interbloku, mam u nich tv i internet i jest dobrze umiech


A jak było w multimedii?? Często zdarzały się awarie i czy szybko były usuwane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 14:49  
Cytuj
Polecam światłowód w Interblocku ok

Obrazek

W nocy od 1 do 8 jest podwójnie, czyli 300/100.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 09:25  
Cytuj
Multimedia
awarii u mnie prawie nie ma
za internet ile place tyle mam
120 Mbit wynegocjowane 46 zl
TV superbox wynegocjowane 29 + 10 zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 11:56  
Cytuj
Polecam interblock. Cena i światłowód

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 14:54  
Cytuj
Polecam tv naziemna z anteny. 24 kanały zupelnie za darmo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
liv
liv
liv
Posty: 57
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
w MMP tez sa takie usterki, a niektóre programy stoja nawet cały weekend. Oczywiście po iterwencji mówia, że u nich wszystko dobrze a u ciebie technik potrzeny. Prędkość intenetu mam 7.1 a płacę za wyzszy. Więc juz myślę ze gorzej być nie może, muszę się gdzieś przenieść bo mam dość MMP


Tak stoją nawet cały tydzień,a bywa że miesiąc.Raz to przez kwartał nie było.I jeszcze wszystko jest czarno białe,i nie po polsku tylko klińgońsku.

Opisywana sytuacja jest niemożliwa.Pisz prawdę po co kłamać i tyle w temacie.



Nie wiem dlaczego miałabym kłamać. Pisałam w tej sprawie nawet do telewizji TVN, że dziwnym trafem ich kanały stoją. A jaka to firma to własnie przed chwilą znowu się utwierdziłam. Wysłałam pismo z rezygnacją umowy. Pani z centrali przekonywała mnie, że warto zostać, że wiele się na cyfrówce zmieniło. Dałam szansę, zgodziłam się przedłużyć umowę jeszcze na rok. Wyznaczyła termin podłączenia na 27 .10.17 w godzinach od 15-18. Czekałam w domu, nikt się nie pojawił, nikt nawet nie zadzwonił z przeprosinami, że nawał pracy, że umówmy się na inny termin. Przed chwilą a jest 2.11.17. przyszedł monter zakładać cyfrówke i net. Dzieki Bogu tydzień po terminie. Zdziwiony, że posłałam go tam skąd przyszedł. Więc daruj sobie zarzucanie mi kłamstwa, bezczelna osobo. Piszę tu po to, żeby ostrzec ludzi zanim podejmą głupią decyzję i dadzą nabierać się MMP. dodam, że inernet od MMP mam o prędkości 7,1 a płacę za kilkakrotnie wyższy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
liv
liv
liv
Posty: 57
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
od kilku miesięcy brakuje mi mase kanałów dzwoniłem do was to my panu coś zmienimy przekodujemy i dalej to samo tyle w temacie telewizji internet taki jak na umowie transfer obiecujecie trzeba podzielić przynajmniej na pół ten problem mają wszyscy moi znajomi korzystający z waszych usług oczywiście każdy z nich szuka innego dostawcy tylko że w Stalowej wielu jest skazanych na wasze usługi bo jesteście jedyni w okolicy i tyko w tych miejscach macie odbiorców


dokładnie. Ile kanałów pozabierane to sie w głowie nie mieści. Dziś coś miałam za kilka dni już coś innego. Gdy właścicielem był Seidler takich problemów nie było, całe lata tv miałam ustawione i nikt mi niczego nie zabierał ani nie mieszał. Z internetem też nie było problemów. Gdy zdarzyła sie jakas awaria w ciągu 10 minut poprawiali, nawet przez telefon pokierowali co zrobić by się pozbyć jakiejś usterki. Teraz trzeba mieć swięte zdrowie żeby wytrzymac to co się tam wyrabia. Dlatego przeniosłam się do Interbloku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2020r. 12:27  
Cytuj
Szanowni Krajanie,

A co dzisiaj - na przełomie 2020/2021 - powiecie na temat Interbloku? Strony już chyba 4 lata nie aktualizowano, nic nowego na ich temat nie słyszę - czy nadal to działa i jaka jest teraz jakość usług? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Gru 2020r. 12:51  
Cytuj
Tam gdzie jest swiatlowod i TV nie ma konkurencji. Wszyscy przechodza do nich rezygnujac ze stelli. Same mozliwosci nagrywania/cofania programow itd kasuja wszystkich u nas. Pokazali jak lokalna ekipa potrafi ogarnac temat i szacun dla nich umiech Porownajcie sobie oferty Stella - Interblock na zatorozu. Ciekawe kiedy stella zwinie interes bo w sumie to juz nie ma na kim zarabiac... zobaczcie na oferte stelli... telefon "stacionarny"!! minuty darmowe(na stacionarne)smiech2 co w tej cenie kupi karte dowolnej sieci gdzie ma sie rozmowy bez limitow do wszystkich czy to komorkowe czy stacionarne. Miltimedia tez do kosza po wywaleniu polsatuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2020r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
Tam gdzie jest swiatlowod i TV nie ma konkurencji. Wszyscy przechodza do nich rezygnujac ze stelli. Same mozliwosci nagrywania/cofania programow itd kasuja wszystkich u nas. Pokazali jak lokalna ekipa potrafi ogarnac temat i szacun dla nich umiech Porownajcie sobie oferty Stella - Interblock na zatorozu. Ciekawe kiedy stella zwinie interes bo w sumie to juz nie ma na kim zarabiac... zobaczcie na oferte stelli... telefon "stacionarny"!! minuty darmowe(na stacionarne)smiech2 co w tej cenie kupi karte dowolnej sieci gdzie ma sie rozmowy bez limitow do wszystkich czy to komorkowe czy stacionarne. Miltimedia tez do kosza po wywaleniu polsatuumiech


A co ty, pracujesz w Interbloku? Znajomy ma tv i net i też ma problemy jak u każdego dostawcy. Ja akurat mam wszystko z Multimedii i też nie mogę narzekać. Może nie mam jakichś wygórowanych wymagań ale wszytko chodzi bez większych problemów. Nie wiem co wy robicie przed telewizorem, ale chyba spędzacie resztę życia a jest o wiele piękniejszych rzeczy do oglądania, robinia niż ślęczenie przed ekranem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »