NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Dania w przedszkolu!!,
Posty: 4
Dołączył: 24 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 20:31  
Cytuj
Witam . Moje dziecko chodzi do przedszkola , i do przedszkola przywozi jedna z firm cateringowych dania ( sniadania, obiady, podwieczorki) firma z turbi. Jesteśmy niezadowoleni. Najpierw skomentujcie te tosty które nasze dziecko dostało na podwieczorek(które przynioslo do domu bo nie zjadło.) A resztę również niezbyt miłych dan przedstawię pozniej..

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 20:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 21:35  
Cytuj
Co tu duzo komentowac masakra, przedszkole prywatne ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 22:05  
Cytuj
Nie. Przedszkole jest publiczne, ale płaci się za jedno dziecko 150 zł (miesięcznie) za same wyżywienie z tego niby cateringu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 22:31  
Cytuj
Jakim cudem dzieciom przyniosło tosty, których nie zjadło? Wzięło je ze stolika do plecaka czy co? Jak dla mni to jesteś jakis podejrzany i robisz sobie podkład żeby oczernic firmę od wyzywienia. Takie samo foto mogę ją Ci strzelić...i powiedzieć że to firma pana Czesia z Pysznicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 22:54  
Cytuj
Cudem ? Nie zjadło to przyniosło proste ?. Masz dziecko w przedszkolu że się tak wypowiadasz.? Chyba nie. dzieci z przedszkola podwieczorki przynoszą jeżeli ich nie zjedzą.... Hm ja bym się nie wypowiadał źle na temat firmy gdyby nie to że ta firma mimo próśb o zmianę dan (za które się płaci ) nie zmieniała przez jakiś czas mimo pism od lekarzy ! ! ( Że dziecko jest z alergią pokarmowa). Dopiero po naszej interwencji straszenie sądem za narażanie naszego dziecko na uszczerbek na życiu bądź utratę życia babka przeprosiła. Ale to jakie podaje naszemu dziecku jedzienie nie nadaje się do zjedzenia, wziąłem z przedszkola ponieważ wcześniej przyjechałem po dziecko
czyli o 13 ! (Dlatego oddalli mi podwieczorek!) Przeważnie o 15 czyli nic nie dają . A że byłem po 13 oddali, moja córka nie zjadła tego to pomyślałem sobie zjem bo się płaci za to ale jak ugryzlem gryza tego tosta poprostu wyplulem. Widać gryz na zdjęciu. Jak bym chciał oczernić firmę napisał bym dane tej firmy baranie. Tylko chce znać opinie innych ludzi (mądrych) na temat tego właśnie posta ... Oczernić firmę i się za nią wezmę dopiero jak inni mądrzejsi ludzi skomentująumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 23:05  
Cytuj
za 150 zł da się zapewnić całodzienne wyżywienie??? Jakim cudem..
Śniadanie, obiad, podwieczorek?
hmmm
sporo chlebka posmarowanego masłem (choć mega niechlujnie i mało smarowidła, a dziecko noża nie ma żeby rozprowadzić) i plaster szynki (nie wiemy czy dziecko zjadło jakąś zawartość tych pseudokanapek czy nie, trudno ocenić, ale kwota za wyżywienie jest rażąco niska. Coś tam chyba dopłaca miasto? To i tak za mało, żeby dać dziecku odpowienio kaloryczne i wartościowe posiłki... Kiedyś były kuchnie w przedszkolach i maluchy miało wszystko podane i ciepłe i smaczne, teraz maluszki mają niestety gorzej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 23:05  
Cytuj
Nie chcę oczerniać firmy tylko starać się by ta firma nie karmiła moich dzieci w przedszkolu.

Mi nie chodzi o to czy kwota 150 zł jest niska czy wysoka ... Tylko w jaki sposób oni przyrządzają te potrawy..... Ja mogę płacić i 300 zł ale niech to co robią nadaje się do zjedzenia ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 08:31  
Cytuj
To weź mi wytłumaczyć jak te kanapki znalazły się w Twoim domu... Dzieci jedzą posiłki w jadalni lub przy stolikach w sali. Jakoś nie wyobrażam sobie że 4 czy 5 latek wychodzi z jedzeniem i chowa go do plecaka... Nawet jeśli przedszkolak przyniósł to w plecaku do domu to nie może to dobrze wyglądać... Włóż kanaple do torebki na cały dzień bez woreczka ani torebki papierowej i pokaż tutaj na forum... A jak niby chcesz udokumentować te obiady? Kamerę przypielas dzieciakowi do swetra czy co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 08:35  
Cytuj
CYTAT
Witam . Moje dziecko chodzi do przedszkola , i do przedszkola przywozi jedna z firm cateringowych dania ( sniadania, obiady, podwieczorki) firma z turbi. Jesteśmy niezadowoleni. Najpierw skomentujcie te tosty które nasze dziecko dostało na podwieczorek(które przynioslo do domu bo nie zjadło.) A resztę również niezbyt miłych dan przedstawię pozniej..


Następnym razem wklej zdjęcie zupy, które dziecko przyniosło z przedszkola. Będzie równie prawdziwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 09:42  
Cytuj
Tosty dla dzieci ? Niedługo z mcdonalda będzie katering w przedszkolach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 09:52  
Cytuj
w przedszkolach są dietetycy, nad takimi przedszkolami stoi sanepid, a Ty zamiast wylewa poty zapisz dziecko do prywatnego przedszkola z możliuwością dobrania menu lub zatrudnij nianię oczywiście z umiejętnością gotowania rarytasów dla twej pociechy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
Witam . Moje dziecko chodzi do przedszkola , i do przedszkola przywozi jedna z firm cateringowych dania ( sniadania, obiady, podwieczorki) firma z turbi. Jesteśmy niezadowoleni. Najpierw skomentujcie te tosty które nasze dziecko dostało na podwieczorek(które przynioslo do domu bo nie zjadło.) A resztę również niezbyt miłych dan przedstawię pozniej..


Ja na twoim miejscu porozmawiałbym z innymi rodzicami dzieci lub dyrekcją.Tutaj raczej nie znajdziesz zrozumienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 17 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 16:05  
Cytuj
Moje dziecko chodzi do przedszkola publicznego i jeśli przyjde po nie przed podwieczorkiem to zawsze pakują go do woreczka. Nigdy nie było czegoś takiego jak u ciebie dawid. Zazwyczaj to jakiś owoc, kawałek drożdzowej babki wypiekanej w przedszkolu, a ostatnio gofry.Mały raczej nie narzeka na jedzenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 16:45  
Cytuj
Moje dziecko też chodzi do publicznego przedszkola, kuchnie ma w przedszkolu i kucharki gotuje super. Bardzo dobre jedzenie maja. Nawet w młodszych latach jako niejadek w przedszkolu zjadał zawsze ładnie. Wyżywienie to 5zł na dzień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
Witam . Moje dziecko chodzi do przedszkola , i do przedszkola przywozi jedna z firm cateringowych dania ( sniadania, obiady, podwieczorki) firma z turbi. Jesteśmy niezadowoleni. Najpierw skomentujcie te tosty które nasze dziecko dostało na podwieczorek(które przynioslo do domu bo nie zjadło.) A resztę również niezbyt miłych dan przedstawię pozniej..

Obrazek


http://stalo(...)d=791270

Czyżby to ta sama firma??
Post dodany w 2015 roku, ale widać że dalej aktualny.
Radzę zmienic dostawcę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 19:34  
Cytuj
Ciekawe od kiedy to w przedszkolach daje tosty moje dziecko chodziło do przedszkola i na śniadanie była albo bułka albo kanapki później owoc na obiady zupy i jakieś drugie dania takie jak bywają w domu a na podwieczorek drożdżówka lub kanapka ale żadne tosty kto to widział. A tak na marginesie to te tosty wyglądają jak po przejściach a wiadomo jak to dzieci jedzą rozgniataja a po drugie skoro wzięło do domu to trzebabylo spytać dyrekcji co za tosty dzieciom dają nie robić aferę w Internecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 19:39  
Cytuj
A i jeszcze jedno te zdjęcia są tak nie chlujne i obrzydliwe zrobione na niewiadomo.czym i jeszcze ta spinka wstyd dla fotografa to swaiadczy o tobie nienajlepiej też przydałby się sanepid u ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
za 150 zł da się zapewnić całodzienne wyżywienie??? Jakim cudem..
Śniadanie, obiad, podwieczorek?
hmmm
sporo chlebka posmarowanego masłem (choć mega niechlujnie i mało smarowidła, a dziecko noża nie ma żeby rozprowadzić) i plaster szynki (nie wiemy czy dziecko zjadło jakąś zawartość tych pseudokanapek czy nie, trudno ocenić, ale kwota za wyżywienie jest rażąco niska. Coś tam chyba dopłaca miasto? To i tak za mało, żeby dać dziecku odpowienio kaloryczne i wartościowe posiłki... Kiedyś były kuchnie w przedszkolach i maluchy miało wszystko podane i ciepłe i smaczne, teraz maluszki mają niestety gorzej


Za taką kwotę 150 zł da się wyżywić dziecko nawet za mniekszą kwotę, niestety takie są realia.
Co do wędlin to na dziecko przysługuje 2 gramy tyle samo sera żółtego. Długo bu tu gramaturę wymieniać.
Co do wynoszenia podwieczorków to u mnie poprosiliśmy rodziców o pudełeczka więc nie ma problemu. Rodzic płaci całodzienne wyżywienie i odbiera w podstawie programowej czyli po 5 godz. To kiedy ma zjeść ten podwieczorek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
Nie. Przedszkole jest publiczne, ale płaci się za jedno dziecko 150 zł (miesięcznie) za same wyżywienie z tego niby cateringu.


Chciałabym dostać taką kwotę na dziecko na wyżywienie. Przedszkole publiczne bez cateringu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 22:02  
Cytuj
co
CYTAT
Witam . Moje dziecko chodzi do przedszkola , i do przedszkola przywozi jedna z firm cateringowych dania ( sniadania, obiady, podwieczorki) firma z turbi. Jesteśmy niezadowoleni. Najpierw skomentujcie te tosty które nasze dziecko dostało na podwieczorek(które przynioslo do domu bo nie zjadło.) A resztę również niezbyt miłych dan przedstawię pozniej..

Obrazek



To jest zwykła kanapka nie jakiś tam tost!a to żółte coś co to jest ser czy tyleee masła nawalone:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 22:48  
Cytuj
To zdjęcie to jest zrobione w jakiejś melinie? Stołu w domu nie masz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 06:54  
Cytuj
Dziwna jest ta cała sytuacja. Dziecko z alergia pokarmową i przedszkole nic sobie z tego nie robi. Firma cateringowa tylko dostarcza, zamówienie idzie z przedszkola i to przedszkole odpowiada za podanie jedzenia twojemu dziecku. Trudno mi sobie to wyobrazić, trudno wyobrazić sobie taka niekompetencję przedszkolanki.

Teraz co do oczerniania firmy. Napisałeś, że z Turbii. Ile tam tych cateringów jest? Jeśli to do nich dojdzie to zrobią ci koło dupy.
Nie wymieniłeś przedszkola, tak jakbyś nie uznał ich za odpowiedzialne.

A co do zdjęcia to faktycznie. Kanapa, spinka do włosów, szkoda słów. No chyba że to celowe by było obrzydliwe. Udało Ci się.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 10:13  
Cytuj
Płacisz 150 złotych za cały miesiąc wyżywienia śniadanie, obiad, kolacja? No jakoś nie mogę wyobrazić sobie 3 czy 4-latka przynoszącego niezjedzone jedzenie do domu. W naszym przedszkolu (co prawda prywatnym) dzienna stawka żywieniowa to prawie 12 złotych. Policz ile to dni w miesiącu. Ogólnie to zawsze można zobaczyć co je dziecko. Często jak przychodzę wcześniej to widzę co roznoszą. Dziecko pewnie urządziło sobie zabawę a ty przeżywasz :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2017r. 12:33  
Cytuj
Trochę to podejrzane... Jestem na etapie poszukiwania przedszkola dla alergicznego dziecka. W ostatnim czasie obdzwoniłam wszystkie 13 stalowowolskich publicznych przedszkoli. Dowiedziałam się, że wszystkie przedszkola mają swoją kuchnię, w żadnym nie powiedziano mi, że posiłki zapewnia firma cateringowa, wszędzie są kucharki, które gotują posiłki dzieciom. Coś tu nie gra... Może proszę napisać wprost o jakie tu niby przedszkole chodzi - tak ku przestrodze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 22:02  
Cytuj
Moje dzieci też chodzą do państwowego przedszkola i jedzą chętnie a jak sama weszłam kilka razy gdy był podawany obiad to sam by człowiek zjadł tak apetycznie wyglądało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »