NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Skarpety do kostek nie dla facetów, nigdy nie noś takich skarpet
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 07:46  
Cytuj
O gustach sie nie dyskutuje, twoja małostkowosc mnie przeraża. Jednym przeszkadza krzyż drugim skarpetki. Wszedzie brak szacunku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 07:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 08:34  
Cytuj
CYTAT
to nie ma nic wspólnego z religią, to zwykła estetyka umiech

Oj nie wiem ile masz lat , Ale jak jesteś już kobieta która powinna wiedzieć coś o życiu to jest mi ciebie szkoda
, wchodzisz w takie tematy życia w które gówniarz siedzący na ławce z drugim komentuje kolor spodni Antka
Ciebie wszystko poraża co nie jest zgodne z twoja ideologia albo z własnymi zasadami....
małostkowa , pełna kompleksów osoba , mająca wąski pogląd na świat , dlatego ze pewnie jeszcze mało widziała i poza obręb pewnego obszaru się nie rusza... czeka tam zło i zgorszenie pod każda postacią

Weź się kobieto za siebie bo jeszcze jak mnie mam ze 30 lat i zaczniesz już tylko z okna na swoje podwórko wypatrywać i prowadzić dziennik obecności

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 09:42  
Cytuj
Szczerze? Brocha mnie kto jak się nosi... Skupiam się na swojej d....

Osobiście ubieram się tak jak jest mi wygodne i w czym się dobrze czuję.
Nie lubię nosić stanika i bardzo często go też nie zakładam. Piersi mam małe, ładne, więc dlaczego miałabym tego też nie robić?
Brocha mnie to też jak jestem odbierana przez innych, np. w knajpie, na imprezie...
Resume: Niech się każdy zajmie swoją d....a zwłaszcza "swiętojebliwi"...bo takich tu nie brakuje.
Miłej soboty.

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ukrainiec Fiedia nosi onuce /DO PÓŁBUTÓW/i wydaje mu się że jest trendy.W skarpecie nosi zarobiona kasę.


No coś ty?Oj musi ci ojciec przetrzepać skóre



Potrzepać to sobie możesz Ty Fiodor.Przez skarpetke tzw stopke.Bedzie i estetycznie i higienicznie.A onucki zachowaj zamiast chusteczek do nosa.To takie trendy na UPAinie.Kup sobie podkolanowkigood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Szczerze? Brocha mnie kto jak się nosi... Skupiam się na swojej d....

Osobiście ubieram się tak jak jest mi wygodne i w czym się dobrze czuję.
Nie lubię nosić stanika i bardzo często go też nie zakładam. Piersi mam małe, ładne, więc dlaczego miałabym tego też nie robić?
Brocha mnie to też jak jestem odbierana przez innych, np. w knajpie, na imprezie...
Resume: Niech się każdy zajmie swoją d....a zwłaszcza "swiętojebliwi"...bo takich tu nie brakuje.
Miłej soboty.



I to jest bardzo pozytywne podejście.ok

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ukrainiec Fiedia nosi onuce /DO PÓŁBUTÓW/i wydaje mu się że jest trendy.W skarpecie nosi zarobiona kasę.


No coś ty?Oj musi ci ojciec przetrzepać skóre



Potrzepać to sobie możesz Ty Fiodor.Przez skarpetke tzw stopke.Bedzie i estetycznie i higienicznie.A onucki zachowaj zamiast chusteczek do nosa.To takie trendy na UPAinie.Kup sobie podkolanowkigood


No cóż ci rzec błaźnie forumowy,pisz i wystawiaj dalej świadectwo swojej prostocie.Jest ubaw z ciebie umiech

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 11:22  
Cytuj
Prosze pisac na temat o skarpetkach+stopkach.Temat jest inny.O blaznach możesz sobie zalozyc nowy temat.

Wysmiewac mnie zaczales pierwszy i to bez powodu z mojej strony.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Prosze pisac na temat o skarpetkach+stopkach.Temat jest inny.O blaznach możesz sobie zalozyc nowy temat.

Wysmiewac mnie zaczales pierwszy i to bez powodu z mojej strony.


Oj biedactwo,ja wyśmiewam twoją głupotę i to co prezentujesz.Dziecko czy ty musisz reagować inwektywami jak coś idzie nie po twojej myśli?Zachowujesz się jak gówniarz w piaskownicy,tym samym wystawiasz sobie świadectwo.Myślisz że ktoś tego nie widzi?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 12:26  
Cytuj
Temat jest o skarpetkach a ty sam piszesz o onucach jakiegoś Fiedi.Masz jakieś rozdwojenie jaźni czy jak głupie?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Temat jest o skarpetkach a ty sam piszesz o onucach jakiegoś Fiedi.Masz jakieś rozdwojenie jaźni czy jak głupie?



Piszę o twoich onucach Hryciu a w skarpetce trzymasz "ojro"zarobione w Polsce.Wszystko w temacie i prawda o tobie dziadku.Zmień małe skarpetki na podkolanówki to będziesz miał wieksza sakiewkę.Nie pisze o twoich sino-żóltych gaciach z tryzubem bo sa niezmieniane od miesiąca i smród od nich wali na całe forumumiechA MOŻE TO ONUCE?nIE NOŚ ONUC TYLKO SKARPETY FIODOR>To niemodne

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 14:58  
Cytuj
Nawet nie wiem co napisać,ale ty pisz i ośmieszaj się dalej.Dzięki temu na jaki temat teraz się nie wypowiesz to będziesz już traktowany niepoważnie,no więc dawaj dalej mlotek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 15:04  
Cytuj
Z głodnym się nie najesz a z błaznem w onucach nie nagadasz.Zmień onuce na skarpetki.Będziesz miał się czym narkotyzowaćumiechTylko długie kup sobie,zeby twoich kostek koloru ziemi nie było widac

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 16:06  
Cytuj
Aaaa tam - chcą niech noszą.potluczony

Nie widzę w tym nic złego.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 10:10  
Cytuj
Oczywiście, niech każdy nosi co chce, ale tez musi sobie zdawać sprawę z tego jak jest odbierany przez innych.

Oczywiście nie ma nic złego w tym, że facet założy skarpety stopki, obcisłe spodnie, tzw. rurki, dziwaczne buty, czy ma stylizowaną fryzurę, tylko do jakiego momentu jest to jeszcze normalne ...

Tu nie chodzi tylko o te skarpety, ale o ogólnie cały styl ubierania się niby nowoczesnych facetów na kobieca modę!

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 10:12  
Cytuj
Wtedy to już nie jest facet.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 10:52  
Cytuj
w okolicach 2000r chodziliśmy ze znajomymi na dyskoteki, było ich mnóstwo praktycznie w każdej miejscowości.
Uatrakcyjnieniem imprezy było "obić skejta" nie biliśmy ich brutalnie, zaciskaliśmy pas spodni w kolanach żeby miał naprawde nisko krok i kazaliśmy uciekać. Jak miał pasek w kolanach a krok w kostkach sam mógł dojść do wniosku, że nie tak się spodnie nosi.

Nie chciałbym podpuszczać tej bardziej normalnej młodzieży ale takim facetom jak ze zdjęcia powyżej także powinno się jakoś pomóc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 12:26  
Cytuj
Spodnie nie dla dziewczyn!! niech chodzą w sukniach jak w 18 wieku!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
w okolicach 2000r chodziliśmy ze znajomymi na dyskoteki, było ich mnóstwo praktycznie w każdej miejscowości.
Uatrakcyjnieniem imprezy było "obić skejta" nie biliśmy ich brutalnie, zaciskaliśmy pas spodni w kolanach żeby miał naprawde nisko krok i kazaliśmy uciekać. Jak miał pasek w kolanach a krok w kostkach sam mógł dojść do wniosku, że nie tak się spodnie nosi.

Nie chciałbym podpuszczać tej bardziej normalnej młodzieży ale takim facetom jak ze zdjęcia powyżej także powinno się jakoś pomóc
a pier lę aleś ty odwaRZny.W kilku na jednego?NIE BALIŚCIE SIĘ?nie wiemnie wiemnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
Spodnie nie dla dziewczyn!! niech chodzą w sukniach jak w 18 wieku!!
W spodniach chodzą tylko barbarzyńcy!A najśmieszniejsze jest to że na temat ubiorów najgłośniej grzmią faceci w koronkowych sukienkachjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
Wtedy to już nie jest facet.potluczony
To mówisz pan że Ludwik XIVnie był mężczyzną?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście, niech każdy nosi co chce, ale tez musi sobie zdawać sprawę z tego jak jest odbierany przez innych.

Oczywiście nie ma nic złego w tym, że facet założy skarpety stopki, obcisłe spodnie, tzw. rurki, dziwaczne buty, czy ma stylizowaną fryzurę, tylko do jakiego momentu jest to jeszcze normalne ...

Tu nie chodzi tylko o te skarpety, ale o ogólnie cały styl ubierania się niby nowoczesnych facetów na kobieca modę!

Obrazek
Bądź słowny wybij klechów,sam się powieś i będzie po kłopocie i temacie.jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście, niech każdy nosi co chce, ale tez musi sobie zdawać sprawę z tego jak jest odbierany przez innych.

Oczywiście nie ma nic złego w tym, że facet założy skarpety stopki, obcisłe spodnie, tzw. rurki, dziwaczne buty, czy ma stylizowaną fryzurę, tylko do jakiego momentu jest to jeszcze normalne ...

Tu nie chodzi tylko o te skarpety, ale o ogólnie cały styl ubierania się niby nowoczesnych facetów na kobieca modę!

Obrazek
Ja bym jeszcze dodał /Oni się myją co najmniej raz w tygodniu a zwyczaj ten pochodzi od wikingów/przypadek?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 13:44  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście, niech każdy nosi co chce, ale tez musi sobie zdawać sprawę z tego jak jest odbierany przez innych.

Oczywiście nie ma nic złego w tym, że facet założy skarpety stopki, obcisłe spodnie, tzw. rurki, dziwaczne buty, czy ma stylizowaną fryzurę, tylko do jakiego momentu jest to jeszcze normalne ...


Witam


Lubicie się wtrącać w cudze życie, co???? umiechumiechumiech

Dezerter - Szara rzeczywistość - tekst z początku lat 80-tych XX wieku..... I dalej po 30-tu latach bez zmian...

Nie potrzebuję was, chcę być sam
Zostawcie mnie - odczepcie się!
Mam to co mam, chcę czego chcę
Zostawcie mnie - odczepcie się!

Nie myślę tak jak wy, jestem inny niż wy
Nic mnie nie obchodzą, wasze myśli i sny
Szara rzeczywistość, wasza rzeczywistość
Nie obchodzi mnie, odczepcie się!

Nic mnie nie obchodzi co o mnie myślicie
Odczepcie się! Chcę mieć własne życie
Zostawcie mnie samego, bez waszych głupich rad
Nie zrobię wam nic złego, po prostu chcę być sam!


Chcę być sam!
Chcę być sam!
Zostawcie mnie
Odczepcie się!

https://www.youtu(...)ln7JE4BU


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 14:13  
Cytuj
rsta i inne poje- y najstarsze graficzne przedstawienie pięściarzy /tego tak KOBIECEGO sportu/wydrapiemy z fresku czy wzorem innych, ale jakże wam podobnych nawiedzonych wysadzimy w powietrze?Co zrobimy z narracją Persów podającą /Że Cioty Spartanie przed bitwą UKŁADALI SOBIE WŁOSY?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Spodnie nie dla dziewczyn!! niech chodzą w sukniach jak w 18 wieku!!


Jak tak tęsknisz przenieś się do jakiegoś islamskiego kraju.
Twoje oczekiwania zostaną zaspokojone.

Krzysiu - a głowa cię nie boli?zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »