NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 »
Takich dyr. szkół wybranych przez LN mamy, Prezydencie LN wstyd
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 16:03  
Cytuj
@ Pilecki

Henryk Sienkiewicz zmarł w 1916. Przed powstaniem ONR. Napisz jeszcze co Św. Paweł sądził o Unii Europejskiej i sytuacji na Ukrainie.

Był kiedyś taki Litwin. Nazywał się Jagiełło i w 1410 roku wyrżnął 8000 zakonników Najświętszej Maryi Panny. Nawet chyba Sienkiewicz napisał o tym książkę. I z tego co pamiętam Sienkiewicz był chyba za wyżynaniem zakonników Najświętszej Maryi Panny. Idąc tokiem myślenia Pileckiego: Sienkiewicz uważa, że wyżynanie zakonników, zwłaszcza Najświętszej Maryi Panny jest ok.

Ale może niepotrzebnie wyjmuję to zdarzenie z kontekstu. Tak jak Pilecki wypowiedz Sienkiewicza. Bo wtedy wychodzą jakieś bzdury.


Z tego co pamiętam w tym wątku nie pisał żaden ProwokatorzPolski.

Ale mało rozgarniętych całkiem sporo. Między innymi niejaki "Pilecki", któremu wyszło, że oskarżany o zbrodnie wojenne Żyd Salomon Morel to antysemita i faszysta. Z tego powodu dożył spokojnej starości w Izraelu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 16:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
@ Pilecki

Henryk Sienkiewicz zmarł w 1916. Przed powstaniem ONR. Napisz jeszcze co Św. Paweł sądził o Unii Europejskiej i sytuacji na Ukrainie.

Był kiedyś taki Litwin. Nazywał się Jagiełło i w 1410 roku wyrżnął 8000 zakonników Najświętszej Maryi Panny. Nawet chyba Sienkiewicz napisał o tym książkę. I z tego co pamiętam Sienkiewicz był chyba za wyżynaniem zakonników Najświętszej Maryi Panny. Idąc tokiem myślenia Pileckiego: Sienkiewicz uważa, że wyżynanie zakonników, zwłaszcza Najświętszej Maryi Panny jest ok.

Ale może niepotrzebnie wyjmuję to zdarzenie z kontekstu. Tak jak Pilecki wypowiedz Sienkiewicza. Bo wtedy wychodzą jakieś bzdury.


Z tego co pamiętam w tym wątku nie pisał żaden ProwokatorzPolski.

Ale mało rozgarniętych całkiem sporo. Między innymi niejaki "Pilecki", któremu wyszło, że oskarżany o zbrodnie wojenne Żyd Salomon Morel to antysemita i faszysta. Z tego powodu dożył spokojnej starości w Izraelu.


jprdl co za bełkot, niemal w każdym poście, chcesz coś komuś udowodnić ?, nie wiem jaki sens w pisaniu takich bzdur ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 16:25  
Cytuj
Nie muszę niczego bronić (nacjonalizm) bowiem zrobili to już dawno lepsi ode mnie, a ktorzy są częścią historii (tożsamości) Narodowej.

Kiepski masz przykład z tymi hajlującymi czy onymi hasłami. Jest to margines, który uwypukla się w jednym celu. Ile było takich haseł na 60 tys uczestników? kilka? O wiele więcej haseł w ciągu roku przeciw drugiemu człowiekowi demonstruje tzw lewica czy liberałowie podczas różnych swoich marszów i nikt nie widzi problemu. To jak to jest? O ile mnie pamięć nie myli, to chyba przeciwnicy marszu niepodległości zapraszają z zagranicy m in w 2011 zostało zatrzymanych 92 Niemców, którzy uczestniczyli w ataku na wspomniany marsz obrzucając uczestników kosatkami brukowymi. Czy ktoś potępiał wtedy z obecnych zachowanie obcokrajowców? Tego samego roku wcześniej Antifa, która kreuje się na organizację walczącą z faszyzmem zaatakowała Marsz Bohaterów Września w Poznaniu w rocznicę II wojny światowej. Mogłbym tak wymieniać bez końca, bo wiele tego było w prasie choćby w Rzeczpospolitej od prowokacji do pobić kobiet... Jeszcze niedawno młodzi lewicowi działacze prowadzili strony internetowe, legalnie, wychwalające Stalina i mord na polskich oficerach i żaden prokurator tym nie zajął się bo wolność słowa.

Co do samego ONR nigdy nie czytałem ich statutu, ale znam parę osób ze Stalowej, ktorzy uczestniczą i angażują się w akcje jak choćby pomoc Polakom na Kresach, czy z włąsnej inicjatywy dbają o groby poległych żołnierzy. Znam historię kilkunastu ludzi z czasów II wojny światowej, którzy nie mają czego powstydzić się. Może przed wojną też wykonywali tzw zalut rzymski czy "zamawiali 5 piw" nie wiem, ale zachowali się w obliczu tragedii sto razy lepiej niż ci co dzisiaj kreują się moralistów i rozdzielają szaty z powodu kilku prowokatorów. Tak jak napisałeś każdy ma wybór i kazdy może ocenić całość a nie po jednostkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
@ Pilecki

Henryk Sienkiewicz zmarł w 1916. Przed powstaniem ONR. Napisz jeszcze co Św. Paweł sądził o Unii Europejskiej i sytuacji na Ukrainie.

Był kiedyś taki Litwin. Nazywał się Jagiełło i w 1410 roku wyrżnął 8000 zakonników Najświętszej Maryi Panny. Nawet chyba Sienkiewicz napisał o tym książkę. I z tego co pamiętam Sienkiewicz był chyba za wyżynaniem zakonników Najświętszej Maryi Panny. Idąc tokiem myślenia Pileckiego: Sienkiewicz uważa, że wyżynanie zakonników, zwłaszcza Najświętszej Maryi Panny jest ok.

Ale może niepotrzebnie wyjmuję to zdarzenie z kontekstu. Tak jak Pilecki wypowiedz Sienkiewicza. Bo wtedy wychodzą jakieś bzdury.


Z tego co pamiętam w tym wątku nie pisał żaden ProwokatorzPolski.

Ale mało rozgarniętych całkiem sporo. Między innymi niejaki "Pilecki", któremu wyszło, że oskarżany o zbrodnie wojenne Żyd Salomon Morel to antysemita i faszysta. Z tego powodu dożył spokojnej starości w Izraelu.


Już do ciebie napisałem ze szczegółami lata 39-45. Nie pamiętasz? To przypominam, że najpierw napisałeś że potrzebujesz czasu jakieś 6-7 dni aby odnieść się do tego, po czym po tych kilku dniach odpisałeś nie na temat w stylu że dziecko i coś tam chaotycznie pisząc o Morelu hehe Strasznie długo nad tym dumałeś i wyszedł bełkot :] Ale po człowieku ktory nie ma wiedzy nie można wiele się spodziewać i zapewne nie mozna wiele oczekiwać.

Powtórzę jeszcze raz prowokatorze:
Twój mit o faszyzmie prysł jak mydlana bańka i zostajesz z tym sam. Pisanie w stylu "a pewna pani dyrektor nie widzi w nich nic złego" jest tego dowodem bowiem nigdzie nie wypowiadała się na temat tego konkretnego zachowania. Tak samo jak Twoje piskliwe wrzaski w stronę organizacji działających w Stalowej. Współczuję Ci, że wszędzie widzisz hajlujących. Niektórzy ponoć widzą białe myszki, Tobie przewiduje się co innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
Nie muszę niczego bronić (nacjonalizm) bowiem zrobili to już dawno lepsi ode mnie, a ktorzy są częścią historii (tożsamości) Narodowej.

Kiepski masz przykład z tymi hajlującymi czy onymi hasłami. Jest to margines, który uwypukla się w jednym celu. Ile było takich haseł na 60 tys uczestników? kilka? O wiele więcej haseł w ciągu roku przeciw drugiemu człowiekowi demonstruje tzw lewica czy liberałowie podczas różnych swoich marszów i nikt nie widzi problemu. To jak to jest? O ile mnie pamięć nie myli, to chyba przeciwnicy marszu niepodległości zapraszają z zagranicy m in w 2011 zostało zatrzymanych 92 Niemców, którzy uczestniczyli w ataku na wspomniany marsz obrzucając uczestników kosatkami brukowymi. Czy ktoś potępiał wtedy z obecnych zachowanie obcokrajowców? Tego samego roku wcześniej Antifa, która kreuje się na organizację walczącą z faszyzmem zaatakowała Marsz Bohaterów Września w Poznaniu w rocznicę II wojny światowej. Mogłbym tak wymieniać bez końca, bo wiele tego było w prasie choćby w Rzeczpospolitej od prowokacji do pobić kobiet... Jeszcze niedawno młodzi lewicowi działacze prowadzili strony internetowe, legalnie, wychwalające Stalina i mord na polskich oficerach i żaden prokurator tym nie zajął się bo wolność słowa.

Co do samego ONR nigdy nie czytałem ich statutu, ale znam parę osób ze Stalowej, ktorzy uczestniczą i angażują się w akcje jak choćby pomoc Polakom na Kresach, czy z włąsnej inicjatywy dbają o groby poległych żołnierzy. Znam historię kilkunastu ludzi z czasów II wojny światowej, którzy nie mają czego powstydzić się. Może przed wojną też wykonywali tzw zalut rzymski czy "zamawiali 5 piw" nie wiem, ale zachowali się w obliczu tragedii sto razy lepiej niż ci co dzisiaj kreują się moralistów i rozdzielają szaty z powodu kilku prowokatorów. Tak jak napisałeś każdy ma wybór i kazdy może ocenić całość a nie po jednostkach.



Ja nie piszę tylko o MN. A jeśli chodzi o jak to nazywasz, margines, to niestety jest tego za dużo by przymykać oko i udawać, że nie nie widać. Może idee mają faktycznie czyste i wspaniałe. Niestety brak reakcji i głupia obrona oraz bagatelizowanie tego marginesu daje właśnie taki obraz.

Nigdy nie popierałem zapraszania bandytów z innych krajów czy to przez jedną czy też przez drugą stronę.

Należę do pewnego stowarzyszenia. Gdyby ktoś zachowywał sie niegodnie i szkodził naszemu stowarzyszeniu szybko by wyleciał. Nie ma zmiłuj. Mamy idee i ją realizujemy. Każdy kto to psuje wylatuje i nie może z nami iść pod wspólnym szyldem.

Nadal nie rozumiem jaki masz cel w obronie i niezauważaniu czy marginalizowaniu złych zachowań w ONR. Jedyne co przychodzi mi do głowy to jesteś z nimi związany i wcale ci to nie przeszkadza. Szkoda, że takim nazwiskiem się podpisujesz bo Pilecki akurat hajlujących bandytów by nie popierał.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 17:01  
Cytuj
@ Pilecki

'Może przed wojną też wykonywali tzw salut rzymski czy "zamawiali 5 piw" nie wiem.' (podkreślenie moje)

W końcu coś z sensem.


"Kiepski masz przykład z tymi hajlującymi czy onymi hasłami. Jest to margines..."

Podejrzewam, że w skali kraju Szkoła nr 11 może być jedyna. Dlatego przyznam Ci rację. Jest to margines. I dlatego nie mogę zrozumieć dlaczego nie miałoby być tak jak w całym mieście i całym kraju, gdzie dyrektorom i dyrektorkom nie miesza się Seig Heil z polskimi flagami. Aha, nie może być, bo prezydent.

Zauważ, że nie piszę o innych szkołach podstawowych. Zapewne zaraz wysnujesz jakiś średnio-mądry wniosek, że to dlatego, że tam nie ma "prawdziwych patriotów".


Piszesz dużo o lewicy, o stronach wychwalających Stalina, Antifie itp itd.

Ktoś wychwala Stalina to moja wina?


Pani dyrektor z 11 to też prowokator?



"Już do ciebie napisałem ze szczegółami lata 39-45."

W kilku postach na forum opisałeś ze szczegółami lata 39-45. Gratuluję. Ty to chyba naprawdę przeczytałeś w życiu jedną książkę, skoro lata 39 - 45 (ze szczegółami) zmieściły Ci się na kilku stronach A4. Widocznie tyle miałeś do powiedzenia.



Pilecki - zapytam wprost: czy Ty widziałeś skany z profilu Asia Dżoana?

Nie widzę wszędzie hajlujących. Ale w odróżnieniu od Asi Dżoany czy Ciebie, przeszkadzałoby mi, gdybym widział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 17:07  
Cytuj
@ Pilecki

"każdy może ocenić całość a nie po jednostkach."

To jest właśnie temat o jednostce. Całość (pozostałe szkoły w STW) nie ma takich problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 17:08  
Cytuj
Wyobraź sobie że Pilecki współpracował w Auschwitz z ONRem. Jest to opisane w jego raportach z Oświęcimia. Ba, nawet zaznacza że dopiero tragedia doprowadziła do połączenia wszystkich frakcji, które wczesniej toczyły ze swoją walkę w okresie międzywojennym. Walczył też w PW w batalionie Chrobry II, który rekrutował się z NSZ. Przypominam Ci, że dziś NSZ niektórzy też określają faszystami.

Jaki interes? Taki jaki powinien przyświecać każdemu. Potępiać złe zachowania, margines, ale nie niszczyć całości skoro większość to pozytywne strony. Już napisałem w jakich sytuacjach spotykam się z członkami ONRu i czy to negatywne zachowania na gruncie naszej lokalnej społeczności?

PS oglądałem zdjęcia hajlujących, tych z hasłami negatywnymi itd i widzę że to margines w porównaniu z Niemcami gdzie ofijalnie co roku od 30 lat organizuje się choćby marsze na cześć Rudolfa Hessa, prawej ręki Hitlera. W całych Niemczech rejestruje się ponad 200 tego typu marszy w ciągu roku i świat nie krzyczy, nie ma wezwań do potępienia... Aha, kilka lat temu Niemcy orzekli że tylko oni mogą obiektywnie ocenić naszą AK i ocenili to antysemicie i nacjonaliści. O obozach polskich to chyba nie trzeba pisać bo to norma. Teraz 60 tysięczny marsz faszystów w Warszawie. Za parę lat głównymi sprawcami holokaustu będziemy tylko My - Polacy.

Nie zamierzam przekonywać Cię do niczego. Wyraziłem natomiast swoje zdanie bo obojętnie nie można przechodzić obok takich prowokatorów jak PolakzPolski gdzie wszędzie widzi hajlującech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 17:11  
Cytuj
PolakzPolski ty do powiedzenia nie miałeś NIC i dalej WIELKIE NIC po za bełkotem i powtarzaniem się. Widać nawet ta jedna strona A4 to było za dużo dla Ciebie nad czym nie ubolewam a współczuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 17:18  
Cytuj
Pilecki, dalej nie rozumiem jak można tolerować taki margines.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
Pilecki, dalej nie rozumiem jak można tolerować taki margines.


Nie pisałem o tolerowaniu marginesu. Nie dopowiadaj sobie czego nie napisałem, chyba że masz taki cel aby wkładać komuś w usta słowa które nie padły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 18:36  
Cytuj
@ Pilecki

W tym kraju w czasie wojny współpracowano ze Stalinem, z Armią Czerwoną, z Węgrami (sojusznikami Hitlera), z NKWD, z Niemcami więc się schowaj z tą swoją jedną książką i nie napinaj się tak z tym, że Pilecki współpracował z ONR.

"Potępiać złe zachowania, margines, ale nie niszczyć całości skoro większość to pozytywne strony."

Patrz temat tego wątku. Temat nie brzmi: Szkoły w Stalowej Woli.

"Już napisałem w jakich sytuacjach spotykam się z członkami ONRu"

W starym, na szczęście minionym systemie było takie hasło: Socjalizm tak, wypaczenia nie. Zaadaptuj sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Sąd uznał, że potrzeby społeczne i dobro powszechne wymagają zakazania działalności Nordyckiego Ruchu Oporu (Uusnatsien Pohjoismainen Vastarintaliike – PVL). Wskazano, że PVL szerzy mowę nienawiści skierowaną wobec różnych podmiotów i twierdzi, iż przemoc jest usprawiedliwioną samoobroną, akceptuje przemoc i zachęca do niej. (http://www.tvn24.pl)

Hmm Antifa?

https://petitions.whitehouse.gov/petition/formally-recognize-antifa-terrorist-organization-0

Hmmm Open Society Sorosa good
The evil white race must be destroyed

Obrazek
Obrazek

Uwielbiam sznurówki dziewczyny która podpaliła flagę.

Obrazek
No ale tych preferencji nie popieramy nigdy.


Skorygowałem dla Andrzejka (teoretycznie mógł nie zrozumiec napisów na ostatnim obrazku, mój nagłówek był do znanych pedofilów z Antify, ich organizacji NAMBLA na rzecz legalizacji pedofilii - North American Man-Boy Love Association. Czy ja to tez muszę przetłumaczyć?

Druga sprawa: UrbanzPolski cierpi na cipotę propagandową (a człowiek ideowo wyjątkowo spostrzegawczy bo aktywista i donosi w tej sprawie smiech2 ).
Są tylko dwa zdania na czerwonym tle, pierwsze i ostatnie i te zawsze są najważniejsze w takich fiszkach, jeden sygnalizuje temat akcji, a drugi kto to robi. Czy ja to też muszę tłumaczyć kogo Antifa terroryzuje na tej odezwie, ich "dzieci", białych ludzi dzieci.

Trzecia sprawa: Wielu Żydów potępia i odcina się od Sorosa, włącznie z premierem Izraela. Temat zupełnie cie przerasta i lepiej tam nie idź bo już nikt na totalną opozycje w stalowej nie zagłosuje. Dla politycznej hucpy przypisujesz kobiecie postawę której nie reprezentuje.

Moderator - Temat powinien zostać wrzucony do kosza, to polityczne zamówienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 18:57  
Cytuj
Teraz złożyłeś to zamówienie polityczne cdn...?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
@ Pilecki

W tym kraju w czasie wojny współpracowano ze Stalinem, z Armią Czerwoną, z Węgrami (sojusznikami Hitlera), z NKWD, z Niemcami więc się schowaj z tą swoją jedną książką i nie napinaj się tak z tym, że Pilecki współpracował z ONR.

"Potępiać złe zachowania, margines, ale nie niszczyć całości skoro większość to pozytywne strony."

Patrz temat tego wątku. Temat nie brzmi: Szkoły w Stalowej Woli.

"Już napisałem w jakich sytuacjach spotykam się z członkami ONRu"

W starym, na szczęście minionym systemie było takie hasło: Socjalizm tak, wypaczenia nie. Zaadaptuj sobie.



Najpierw poradz sobie z tą "jedna ksiazka" a pozniej przyjdz dalej medrkowac. Moze w twojej rodzinie kolaborowali z Sowietami i tym samym z Niemcami? Stad masz pomieszanie wartosci hehe cienki prowokatorze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 22:09  
Cytuj
@ cdn...

To daj sobie już spokój z sytuacją w Niemczech i USA. Bo gloryfikujesz jednych przestępców, kosztem drugich. Dla mnie jedni i drudzy są przestępcami.

Ale dla Ciebie przestępcy dzielą się na złych (Antifa) i dobrych (White Supremists). Nie przeszkadza Ci, że ludzie mordują innych ludzi bez powodu?

Odnoszę wrażenie, że nie przeszkadza.

Masz plakat, gdzie wszystko jest napisane i twierdzisz, że ludzie czytają tylko to co na czerwonym tle. Porażasz logiką. Pierwsze prawo CDN...-ego "Ludzie czytają tylko to co na czerwonym tle." To mogłoby tłumaczyć dlaczego wklejasz tutaj rzeczy nie związane z tematem. Bo nikt tutaj nie pisze na czerwonym.

"Przypisujesz kobiecie postawę, której nie reprezentuje."

Dlatego skasowała konto, dlatego nie rozmawia z mediami, dlatego od 3 tygodni pisze pismo do swojego znajomego. Czekam cierpliwie. Ile można pisać? Zakładam, że przeciętny człowiek poradzi sobie w dzień, góra dwa. Od dyrektor szkoły podstawowej wymaga się trochę więcej.

Przypomnę - pani dyrektor Niwierska nie widzi nic złego na zdjęciach Seig Heilujących ONR-ów i jest zwolenniczką "zdrowego nacjonalizmu".


@ Pilecki

"Za parę lat głównymi sprawcami holocaustu będziemy tylko My - Polacy."

I dlatego potrzebujemy więcej ludzi na publicznych stanowiskach, którzy nie będą widzieli nic złego w połączeniu Seig Heil z polską flagą. Porażasz logiką. Seig Heil polską odpowiedzią na "polskie obozy śmierci". Brawo Pilecki.

Po ostatnim poście mam wrażenie, że mylą Ci się Niemcy ze Związkiem Radzieckim, ale komuś kto uważa Salomona Morela za faszystę i antysemitę, należy wybaczać takie rzeczy.

"Stąd masz pomieszanie wartości."

Słuchaj uważnie Pilecki.

Polska flaga - dobrze. Polska flaga i Seig Heil - niedobrze.

Naucz się odróżniać.


P.S.1. Nic mądrego jeszcze nie napisałeś. Próbuj dalej. Może dla odmiany o Asi Dżoanie.


P.S.2. Dam Wam parę dni odpoczynku, ale trzymajcie temat w górze umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2017r. 05:48  
Cytuj
CYTAT
@ cdn...



Przypomnę - pani dyrektor Niwierska nie widzi nic złego na zdjęciach Seig Heilujących ONR-ów i jest zwolenniczką "zdrowego nacjonalizmu".




Osobiście nie wiem, z twoich wypowiedzi niczego nie można wywnioskować po za jednym.

Wskazujesz nazistkę tam gdzie jej nie ma /Urbanie z Polski/ :-)
Doprosiłeś się mojej oceny a doczekasz się (jeżeli nie zmądrzejesz) znacznie więcej za publiczne pomówienie. Nie zapominaj ze to nie jest osoba publiczna, to nie jest polityk a urzędnik i obowiązują inne zasady obrony przed twoją nadinterpretacją z pobudek przegranego konkursu na stanowisko.

Intelektualnie Nie akceptuje takich poganiaczy jednej tezy, do której dorabiasz od tygodnia całą narracje, słabą narracje, która sama w sobie jest pusta bo opiera się na odrzucaniu oczywistych faktów w ocenie człowieka. Trudno, nie ty pierwszy na tym forum jesteś źródłem fake news i tępego uporu, personalnego oceniania niepersonalnych wypowiedzi innych forumowiczów. Końcem końców pozostawiam innym wyrobienie sobie zdania czy to jest nazistka, wedle twoich intencji, podkreślam.

Twoja argumentacja jest oparta na "emocjach związanych z nazizmem niemieckim". Nie znam się na nazizmie niemieckim, ale jako Polak nie widzę jego obecności tak gdzie ty go wskazałeś. To nadużycie. O nazizmie nie rozmawiamy, rozmawiamy o anonimowej stronie na FB.

Dostrzegam co prawda bardzo wyraźny wpływ lobby niemieckiego na politykę w Polsce, chyba niejedyny, ale nie widzę żeby to był nazizm. Niewątpliwe to jest skundlenie antypolskiej rezydentury po-transformacyjnej oraz klasyczny folksdojczyzm i banderyzm na ziemiach południowo-zachodnich, ale jednak daleki od nazizmu. Jeżeli już to nazwać, to zachodnia schyłkowa faza post-modernizmu. Tylko bolszewizm był równie antypolski co nazizm, w rezultacie sprowadzenie Polaka do wyznawcy bolszewizmu czy marksizmu ma równorzędnie pejoratywne znaczenie. Oba nie mają przyszłości ani roli do odegrania w Polsce.

Jednakże, pomocnie zasygnalizowałem "zjawisko widzenia nazizmu w lodowce przez współczesną lewice ze względów propagandowych i potrzeby budowania świadomości o uciśnieniu nienormatywnych postaw", zwrócenia uwagi na współczesne skutki ateizacji które przewartościowały Zachód do góry nogami, role romansu liberalizmu i marksizmu w anarchistach Antify, to nie zauważyłem interesującej konwersacji. Dlaczego, bo to nie istnieje w Polsce tak samo jak współczesny Zachodni nazizm czy faszyzm. Jednakże lewicowe polowanie na faszystów istnieje na całym Bożym świecie (patrz Trump) nie wiem Uważam to za polityczne nadużycie.

Przeczytaj co mam napisane pod Hal 9000. Dlatego wziąłem udział w twoim "zleceniu interpretowania pobudek". Osobiście doradzam ci się wycofać, bo to już musztarda po obiedzie.
Manifa przed sądem była proporcjonalnie "popularna" do twojego osądu zagrożenia rzeczywistością faszystowską w polskiej szkole, w polskiej polityce, polskim parlamentaryzmie, prawodawstwie. I plagą robali na liściu demokracji. To słowo wytrych którego nadużyłeś.



Pozostawiając na uboczu anonimowe konto niezwiązane ze szkołą. Uczciwie jeszcze dodam że, obserwujemy niezadowolenie środowisk które utraciły przywileje za przeszłą działalność w aparacie ucisku (służby, wojsko i sądownictwo), co zapewne budzi emocjonalne oczekiwania że każdy inny musi być "czystszy". Jednakże, nikt za podzielany legalny światopogląd jeszcze nie skazał w dzisiejszej Polsce a jedynie za czyny, na przykład za prześladowanie i oczernianie Polaków za zapłatą. Za to można się już załapać na niezłą jazdę. Nawet Targowiczan nie skazano.

przykro mi ale cd.. nie nastąpi.
Pozdrawiam

Anonimowy użytkownik „Asia Dżoana” opublikowała post o nazwie „Marsz Niepodległości” 11 listopada o godzinie 23.10 na swojej stronie w serwisie społecznościowym Facebook.



Obrazek


https://pbs.twimg.com/media/DOq8L4oW0AAptT_.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2017r. 06:31  
Cytuj
Anonimowy użytkownik „Asia Dżoana”

Teraz jest narracja, że to nie dyrektorka? Przecież sama się przyznała.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 22:53  
Cytuj
@ cdn...

Długi post. Odpiszę konkretnie na Twój post jak tylko znajdę czas.

W międzyczasie kilka pytań:

Dlaczego prezydent Lucjusz Nadbereżny upomniał dyrektor Szkoły nr 11 Joannę Niwierską? Bo z Twojej narracji wynika, że nie w związku z Asią Dżoaną.

Dlaczego dyrektor Joanna Niwierska wydała oświadczenie, w którym mówi, że nigdy nie należała do ONRu? Dlaczego w tym samym oświadczeniu mówi: "Post został opublikowany na koncie niepowiązanym z moim nazwiskiem, ani funkcją, więc autorytet Szkoły nie posłużył do promowania tej treści." Czy nick Asia Dżoana coś komuś mówi?

Pani Joanna Niwierska pisze: "Nigdy nie zachęcałam uczniów, rodziców czy nauczycieli, aby zapisywali się do tej organizacji." Pani dyrektor nigdzie nie stwierdza: Nigdy nie zachęcałam do zapisywania się do tej organizacji. Ona tylko stwierdza, że nie zachęcała "uczniów, rodziców czy nauczycieli."

P.S. Asia Dżoana na swoim skasowanym już koncie FB napisała: "Obserwuję ONR już od dłuższego czasu i nie widzę w tej organizacji nic złego."

Muszę przyznać, że nie interesowałem się jakoś szczególnie ONR-em więc na pewno nie mógłbym powiedzieć, że "obserwuję ONR już od dłuższego czasu". Wychowałem się w Polsce więc wystarczyło mi zdjęcie z Seig Heil, żeby wiedzieć, że to cuchnie.

Ale ponieważ dyskusja jest w dużej mierze o ONR postanowiłem zgłębić temat. Poświęciłem temu może ze 2 godziny, a więc na pewno nie mógłbym powiedzieć, że "obserwuję ONR już od dłuższego czasu". Ale po 2 godzinach mogę powiedzieć śmiało, że dawno nie widziałem takiej ilości g...a w jednym miejscu. Ciąg dalszy nastąpi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 403
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
@ cdn...

Długi post. Odpiszę konkretnie na Twój post jak tylko znajdę czas.

W międzyczasie kilka pytań:

Dlaczego prezydent Lucjusz Nadbereżny upomniał dyrektor Szkoły nr 11 Joannę Niwierską? Bo z Twojej narracji wynika, że nie w związku z Asią Dżoaną.

Dlaczego dyrektor Joanna Niwierska wydała oświadczenie, w którym mówi, że nigdy nie należała do ONRu? Dlaczego w tym samym oświadczeniu mówi: "Post został opublikowany na koncie niepowiązanym z moim nazwiskiem, ani funkcją, więc autorytet Szkoły nie posłużył do promowania tej treści." Czy nick Asia Dżoana coś komuś mówi?

Pani Joanna Niwierska pisze: "Nigdy nie zachęcałam uczniów, rodziców czy nauczycieli, aby zapisywali się do tej organizacji." Pani dyrektor nigdzie nie stwierdza: Nigdy nie zachęcałam do zapisywania się do tej organizacji. Ona tylko stwierdza, że nie zachęcała "uczniów, rodziców czy nauczycieli."

P.S. Asia Dżoana na swoim skasowanym już koncie FB napisała: "Obserwuję ONR już od dłuższego czasu i nie widzę w tej organizacji nic złego."

Muszę przyznać, że nie interesowałem się jakoś szczególnie ONR-em więc na pewno nie mógłbym powiedzieć, że "obserwuję ONR już od dłuższego czasu". Wychowałem się w Polsce więc wystarczyło mi zdjęcie z Seig Heil, żeby wiedzieć, że to cuchnie.

Ale ponieważ dyskusja jest w dużej mierze o ONR postanowiłem zgłębić temat. Poświęciłem temu może ze 2 godziny, a więc na pewno nie mógłbym powiedzieć, że "obserwuję ONR już od dłuższego czasu". Ale po 2 godzinach mogę powiedzieć śmiało, że dawno nie widziałem takiej ilości g...a w jednym miejscu. Ciąg dalszy nastąpi...
Hahaha parodia - wystarczylo mi zdjecie- wes sie nieosmieszaj swoimi wypowiedziami. Poczytaj o ONR wiecej to moze Ci cos zaswita bo ja jak poczytalem to bezproblemu znalazlem informacje o nich . Walczyli zarowno z nazistami jak komunistami . Problem z czym sie niezgadzali to byli Zydzi- glownie chodzilo o to , ze w niektorych regionach przed II WW nacja ta posiadala 100 udzialow w branzach jak np. handel. Czesto Polacy chcieli dzialac na tym samym rynku ale byli bezwzglednie usowani co powodowalo bagacenie sie Zydow , a upadek ekonomiczny Polakow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 23:15  
Cytuj
@ mario1938

"Ale po 2 godzinach mogę śmiało powiedzieć, że dawno nie widziałem takiej ilości g...a w jednym miejscu. Ciąg dalszy nastąpi..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 14:44  
Cytuj
Z przedwojennej ulotki ONR:

"Postęp, nauka, demokracja - to pięknie brzmi. A co się za tym kryje? Wstrętny żydowski duch. A to wstrętne pałkarstwo, przed którym się wzdrygasz, to w rzeczywistości piękna walka o uwolnienie narodu z żydowskich więzów. Pomyśl tylko: spotykasz Żyda albo komunistę gdzieś w ciemnym miejscu. Walisz! Walisz żelazem prosto w zęby. Tylko się maminsynku, nie cofnij!"


Znalezione na stronie z "nacjonalistą" w nazwie. I jeszcze komentarz z tej samej strony:

"Chłopcy w rurkach, przedstawiciele humorzastych pierdół uzależnionych od elektronicznych gadżetów, z pewnością nie mieliby czego szukać w tamtych czasach."

i jeszcze

"Wieczna pamięć i chwała naszym ideowym poprzednikom."

Nacjonalizm w zdrowym wydaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 403
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 15:10  
Cytuj
Juz mnie rozwaliles swoja wypowiedzia wiec ciezko Cie brac ma powaznie - chyba twoim mentorem jest Petru bo to ten sam styl hehehe - zobaczyl zdjecie i to mu wystarczylo . Bez problemu mozna znalesc glowna strone tej organizacji https://www.onr.com.pl i poczytac co mysla , a nie wyszukujesz jakis tam stron nieoficjalnych i niewiadomo czy tej organizacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 17:32  
Cytuj
@ mario1938

Cieszę się, że zacząłeś pisać. Pisz dużo. Pisz jak najwięcej. Pisz, aż zaczniesz pisać po polsku.


Tu masz drugą przedwojenną ulotkę (nie martw się, dojdę do czasów współczesnych). Możesz się wypowiedzieć na ich temat?

"Wzdrygniesz się, tylu na jednego. Ta krew tak niepokojąco wygląda. Nie przejmuj się widokiem krwi - bij, bij zawsze i wszędzie, bij tym, co ci pod rękę wpadnie, bij, czym najlepiej się bije."


"zobaczyl zdjecie i to mu wystarczylo."

Już to komuś tłumaczyłem. Ale wytłumaczę jeszcze raz. Jeśli widzisz Seig Heil, to możesz być pewien, że widzisz faszystowskie bydło.

W latach 90-siątych Stalowa Wola pełna była łysych pał w glanach i w marmurkowych jeansach (dzisiaj zapewne byłyby uznane za "rurki") i każdy kto ich widział, wiedział, że dla nich wujek Adolf jest spoko. Potem gdzieś się to wszystko rozmyło. Jak pierwszy raz PIS doszło do władzy głośno się zrobiło o Młodzieży Wszechpolskiej z Sieg Heil i płonącą swastyką. Ale potem znowu gdzieś się to pochowało. A może tylko chwilowo zamieniło Seig Heil na CHWDP i JP 100%. A teraz PIS znowu rządzi więc całe to skinheadowsko-ONRowsko-MW-sko-kibolskie towarzystwo uwierzyło, że są zbawcami ojczyzny. Wybacz, że nie śledzę Skino-ONRo-MWo-kibolskiej walki o niepodległość Polski spod jarzma Unii Europejskiej, NATO, Żydów i Polaków-nie-Polaków.

Powtórzę, żebyś dobrze zapamiętał. Jeśli na zdjęciu jest Seig Heil to na zdjęciu jest faszystowskie bydło. Nieważne ile polskich flag tam wstawisz. I nie musisz czytać o tym co "myślą".


Do strony głównej ONR dojdziemy w swojej czasie.

Ponieważ "obserwuję od dłuższego czasu" i "nie widzę nic złego", skupmy się na całokształcie działalności tejże organizacji. Nie na laurce, którą sami sobie wystawiają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 403
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
@ mario1938

Cieszę się, że zacząłeś pisać. Pisz dużo. Pisz jak najwięcej. Pisz, aż zaczniesz pisać po polsku.


Tu masz drugą przedwojenną ulotkę (nie martw się, dojdę do czasów współczesnych). Możesz się wypowiedzieć na ich temat?

"Wzdrygniesz się, tylu na jednego. Ta krew tak niepokojąco wygląda. Nie przejmuj się widokiem krwi - bij, bij zawsze i wszędzie, bij tym, co ci pod rękę wpadnie, bij, czym najlepiej się bije."


"zobaczyl zdjecie i to mu wystarczylo."

Już to komuś tłumaczyłem. Ale wytłumaczę jeszcze raz. Jeśli widzisz Seig Heil, to możesz być pewien, że widzisz faszystowskie bydło.

W latach 90-siątych Stalowa Wola pełna była łysych pał w glanach i w marmurkowych jeansach (dzisiaj zapewne byłyby uznane za "rurki") i każdy kto ich widział, wiedział, że dla nich wujek Adolf jest spoko. Potem gdzieś się to wszystko rozmyło. Jak pierwszy raz PIS doszło do władzy głośno się zrobiło o Młodzieży Wszechpolskiej z Sieg Heil i płonącą swastyką. Ale potem znowu gdzieś się to pochowało. A może tylko chwilowo zamieniło Seig Heil na CHWDP i JP 100%. A teraz PIS znowu rządzi więc całe to skinheadowsko-ONRowsko-MW-sko-kibolskie towarzystwo uwierzyło, że są zbawcami ojczyzny. Wybacz, że nie śledzę Skino-ONRo-MWo-kibolskiej walki o niepodległość Polski spod jarzma Unii Europejskiej, NATO, Żydów i Polaków-nie-Polaków.

Powtórzę, żebyś dobrze zapamiętał. Jeśli na zdjęciu jest Seig Heil to na zdjęciu jest faszystowskie bydło. Nieważne ile polskich flag tam wstawisz. I nie musisz czytać o tym co "myślą".


Do strony głównej ONR dojdziemy w swojej czasie.

Ponieważ "obserwuję od dłuższego czasu" i "nie widzę nic złego", skupmy się na całokształcie działalności tejże organizacji. Nie na laurce, którą sami sobie wystawiają.


Widac ,ze bardzo Ci zalezy by kogos oczerniac . Z tego co sie orientuje to ONR - nigdy niepopieral swastyki - poczytaj to moze kiedys popiszemy bo jak narazie chcesz zablysnac.Probujesz zmieszac rozne style kulturowe i obwiniac ta organizacje. To komunisci zaczeli nazywac osoby o prawicowych pogladac - nazisci ,faszysci - byl to cel zdyskredytowania kogos w oczach spoleczenstwa . Widze ,ze masz podobne ideologie do ludzi z pod sierpa i mlota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »