NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Program o Dżoanie z 11, wstyd
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 20:01  
Cytuj
Niezła obrona. Dżoana to nie dyrektorka PSP 11. umiech Naprawdę macie wyborców za idiotów. Teraz nawet tego nie ukrywacie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 20:01  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 20:19  
Cytuj
Gdyby znajomi poznali twojega nicka to by był dopiero skandal na całe wojewodzctwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 23:37  
Cytuj
Witam


Pani dyrektor nadaje się na Marsz Niepodległości, ale żeby dzieci wychowywać, to już przesada..... Małe adolfki będą nam rosnąć na chwałę poczciwie nam panujących nieomylnych ss-piskowców


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2017r. 08:13  
Cytuj
CYTAT
Ja jestem Bezimienna (albo Art) a Andrzejek adresuje mnie Madzia (albo nieregulaminowo). Nie myślę że, że względu na imię, ale dlatego że go wychowuje bo błądzi.


błądzi oj błądzi wykrzyknik ale nie traćmy nadziei, Żydzi błądzili na Synaju 40 lat a Andrzejka czeka tylko 4 kadencje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Gru 2017r. 08:41  
Cytuj
@delta: z całą pewnością lepiej by było jakby szkoła wychowywała małych samobójców i jak obsługiwać pas szahida ... oczywiście w duchu tolerancji dla wszystkich z lgtb, chociaż wszyscy by wiedzieli, że takich buk - pedofil, kazał z dachu zrzucać i przy każdej nadarzającej się okazji by sprawdzali czy takie osoby skrzydeł nie mają... na moje oko to straszny homofob jesteś i rasista, życzysz niehumanitarnej śmierci wszystkim co myślą inaczej niż ty... Ty naprawdę się zastanów, czy twoje poglądy są w 100% zgodne z wytycznymi z GW i TVN... zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2017r. 08:47  
Cytuj
Dojdzie do tego, że ktoś "Polskę walczącą" na serio zakwalifikuje do symboli nazistowskich.

To kiedy antifa zacznie krzyczeć, że patriotyzmu powinno się zakazać? A może coś przegapiłem i już to krzyczą?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2017r. 11:03  
Cytuj
@ mirek777

Na razie jest to temat o dyrektorce szkoły podstawowej, której nie przeszkadzają nazistowskie pozdrowienia obok polskich flag. Może napiszesz coś na ten temat?

Bo mam wrażenie, że coś przegapiłeś.

@ tylko_aaa

W odróżnieniu od bredzących o biskupich sukienkach przygłupów, jest w tym kraju spora grupa ludzi dla których życie w Polsce to nie jest wybór pomiędzy byciem zamachowcem-samobójcą, a byciem SS-manem. I obie te postawy nie są przeciwstawne, ale obie są równie zryte. I normalny człowiek nie widzi w żadnej z tych postaw niczego dobrego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 13:07  
Cytuj
Temat jest o programie, proszę więc rozmawiać na temat. Reszta kosz. Przypominam też, że pisanie nieprawdy, wysuwanie oskarżeń jest karalne. Nikt z Was nie jest anonimowy. Pozostawiacie po sobie IP. Proszę również o przestrzeganie regulaminu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
Dojdzie do tego, że ktoś "Polskę walczącą" na serio zakwalifikuje do symboli nazistowskich.

To kiedy antifa zacznie krzyczeć, że patriotyzmu powinno się zakazać? A może coś przegapiłem i już to krzyczą?


A kiedy komukolwiek przeszkadzał symbol Polski walczącej?

Podaj jakieś przykłady?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 22:16  
Cytuj
Nikomu nie przeszkadza?

To wróćmy do tematu o Seig Heil i pani dyrektor szkoły numer 11.

P.S.1. To jednak w pewnym sensie osiągnięcie, że po 3 miesiącach urzędowania, ludzie boją się cokolwiek powiedzieć, a jeśli już się zdecydują to koniecznie z zasłoniętą twarzą i zmienionym głosem. Brawo.

P.S.2. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale czy przypadkiem nie był to pierwszy przypadek w historii, gdy łaskawie nam panujący Lucjusz Nadbereżny zrezygnował z darmowego lansu w ogólnopolskiej telewizji? Brawo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 22:37  
Cytuj
@polakzpolski, @andrzej, jeszcze raz powtarzam dyrektorka PSP 11 nie nazywa się dżoana?? o kiego wam chodzi

CYTAT
Temat jest o programie, proszę więc rozmawiać na temat. Reszta kosz. Przypominam też, że pisanie nieprawdy, wysuwanie oskarżeń jest karalne. Nikt z Was nie jest anonimowy. Pozostawiacie po sobie IP. Proszę również o przestrzeganie regulaminu.


szanowny moderatorze, czemu więc nic nie zrobisz z całym wątkiem?? aaa no tak sprzedaliśmy się chyba, bo na portalu reklamy ciamajdanu xxx

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 23:09  
Cytuj
@ tylko_aaa

Akurat nazywa się "Dżoana". Ale tutaj pisząc "Dżoana" myślimy o Jej koncie na FB.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 23:56  
Cytuj
zaklopotanyJak tam nie zamarzliście pod sądem? zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2017r. 06:28  
Cytuj
Ale uczepiliście się tej kobiety.
Wiecie, że możecie zniszczyć jej życie?

Wy ją w ogóle znacie?
Czy oceniacie wg tylko jednego zdjęcia?

Straszni jesteście..

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2017r. 17:58  
Cytuj
Bo to "demokraci", "Kodowcy", "POstępowcy" I zażarcie walczą z hejtem. Ale tylko jeśli ten hejt tyczy się szeroko rozumianej lewicy w innym wypadku można walić w kogoś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Bo to "demokraci", "Kodowcy", "POstępowcy" I zażarcie walczą z hejtem. Ale tylko jeśli ten hejt tyczy się szeroko rozumianej lewicy w innym wypadku można walić w kogoś.


No tak, prawdziwki z PiS nie hejtują umiech Leżę i turlam sie ze śmiechu. Choć mam obawy, że są idioci co ci uwierzą umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 23:09  
Cytuj
Czy wiadomo już coś o "pisemnych wyjaśnieniach" bez których "nie chcemy komentować sprawy szerzej"?


" - Tak na dobrą sprawę konsekwencje są żadne na chwilę obecną.
- Na chwilę obecną tak. Ale myślę, że Pan Prezydent podejmie odpowiednie kroki po, po wyjaśnieniu pisemnym."


"Być może jest blisko koleżanką mamy. Ale... to mamy prawda? Mamy Pana Prezydenta, a nie Pana Prezydenta samego."

umiech

Cytaty z programu o Dżoanie z 11.


Pytanie pomocnicze: Ile czasu potrzeba, żeby złożyć pisemne wyjaśnienia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 07:59  
Cytuj
Czy Wielki Budowniczy na Terenach Zalewowych otrzymał już "pisemne wyjaśnienia"?

Bo jak dotąd słyszałem tylko, że pani dyrektor otrzymała "pismo" od rodziców w sprawie "miesięcznic".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 22:49  
Cytuj
Dzisiaj 11 grudnia. Czy wiadomo już coś na temat "pisemnych wyjaśnień"? Czy Lucek bierze wszystkich na przeczekanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 01:19  
Cytuj
No tak ok znowu ustawka pod przyjazd tuza łopozycji, Budka a teraz Szumilas.
Turlamy się zjednoczeni po zeżarciu całego liścia. Liść zrobiony w Niemczech ok dobry liść, tłusty liść.

Naśladują trupy wędrownych kuglarzy i czarodzieji. Cuda na patyku smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 20:50  
Cytuj
@ Zumba!

Cuda na patyku.

Seig Heil i polska flaga.

"pisemne wyjaśnienia".
"nie chcemy komentować szerzej"
"konsekwencje są żadne"
"Na chwilę obecną tak."
"odpowiednie kroki"

Cuda na patyku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »