NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Odprawy dla Ministrów, Szopka PISowska
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 15:57  
Cytuj
Oczywiście że nie ukrywali, kto kumaty to wiedział czego się można spodziewać po PIS.
Nie głosowałem na nich,ale w najbliższych wyborach zagłosują na Jarka i jego ekipę, bo tak spodobało mi się to co robią, w przeciwięstwie do tych co głos mój otrzymali.

Rozumiem wega twoją krytykę, jako ateista (tylko się nie obrażaj) masz prawo być nie zadowolony z tego że rząd tyle kasy wydaje na KK. M70 ma deczko racje, nie wiem czy pamiętasz że przy każdych wyborach parlamentarnych jest jakieś ugrupowanie które w swoich postulatach obiecuje państwo świeckie, ale wyborcy przy urnach za pomocą karty do głosowania mówią takim wieszczą stanowcze NIE. Czyli jak by nie patrzeć demokratyczna większość wyborców zdecydowanie popiera takich jak PIS. Taka jest już jest ta demokracja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 15:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 10:09  
Cytuj
Beata Szydło od stycznia 2017 do wrzesnia 2017 przyznała swoim wszystkim ministrom co miesieczne nagrody/premie w wysokosci 4200 zl.
Uwazacie ze to takie normalne i nie trzeba tego nagłasniac i piętnowac?
Ja uwazam ze to dojna zmiana komunistów i złodziei !

Juz pisze gdzie wyczytane -Wiadomości WP.PL

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »