NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Poniatowskiego z brzuszkiem ?,
Posty: 47
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 06:16  
Cytuj
Wszyscy na pewno zauważyliśmy już, że w pewnym miejscu na świeżo wyremontowanej ulicy jest swego rodzaju wzniesienie-brzuszek. Jak myślicie- czy to juz tak zostanie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 06:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 06:51  
Cytuj
Są znaki min ograniczenia prędkości do 30 km/h na tym brzuszku.
Czyli tak zostanie.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 08:17  
Cytuj
Tak ta wyspa jest celowo zrobiona. Zastopiło to progi zwalniające które były trochę dalej w kierunku lidla. Ma poprostu na celu zmniejszenie przędkości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 08:26  
Cytuj
Myślę,że gdyby wszystkie "L" ze stalowej pojechały na Poniatowskiego i jechały jak zwykle przepisowo, to byłby to najlepszy sposób na naukę przepisowej jazdy dla pozostałych. umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 14:33  
Cytuj
Proponuje zrobic ruch samochodowy na miescie do 70 km na godzine,przejacia polikwidowac i zrobic nad jezdnia .Wzyscy beda zadowoleni,szczegolnie kierowcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
iOS
iOS
iOS
Posty: 52
Dołączył: 17 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 15:12  
Cytuj
Lepsze to niż te progi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
Proponuje zrobic ruch samochodowy na miescie do 70 km na godzine,przejacia polikwidowac i zrobic nad jezdnia .Wzyscy beda zadowoleni,szczegolnie kierowcy.


podpisuje sie nogami i rekami

andrzejek - nie wiem jak ty ale ja L daje rade wyprzedzic jak się ciągnie 30

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Proponuje zrobic ruch samochodowy na miescie do 70 km na godzine,przejacia polikwidowac i zrobic nad jezdnia .Wzyscy beda zadowoleni,szczegolnie kierowcy.


podpisuje sie nogami i rekami

andrzejek - nie wiem jak ty ale ja L daje rade wyprzedzic jak się ciągnie 30


Faktycznie nie wyprzedzam "L" na takiej drodze jak ul. Poniatowskiego. Co nie oznacza, że nie mógłbym. Tylko po co?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 20:36  
Cytuj
zeby sie nie ciagnac za nia przez cale miasto 30

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
zeby sie nie ciagnac za nia przez cale miasto 30


Gdy chcę przejechać całe miasto to jadę alejami. No ale zawsze po januszowemu można to miasto pokonać Poniatowskiego. umiechmlotek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 08:59  
Cytuj
aha czyli jak cale miasto to alejami a jak nie to wtedy mozna poniatowskiego. Nie wiedzialem. Dzieki. A jak pol miasta to jaka ulica sie jezdzi ? Bo myslalem ze ulice sa po to zeby jezdzic jak sie chce, jak wygodniej i szybciej czy krocej czy bardziej po drodze.
pierwszym januszem tego forum to jestes ty takze bym sie nie wychylał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 09:23  
Cytuj
R5_VIRUS szkoda z nim temat zaczynać. Wszystkie rację tego świata należą do niego. Jadąc od pysznicy w stronę Rozwadowa po co mam się pchać na aleje? Szybciej jest Poniatowskiego i dlatego ja wybieram. To jest logiczne dla większości ludzi ale zdąży się taka menda jak Andriusza i będzie uczyć innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
aha czyli jak cale miasto to alejami a jak nie to wtedy mozna poniatowskiego. Nie wiedzialem. Dzieki. A jak pol miasta to jaka ulica sie jezdzi ? Bo myslalem ze ulice sa po to zeby jezdzic jak sie chce, jak wygodniej i szybciej czy krocej czy bardziej po drodze.
pierwszym januszem tego forum to jestes ty takze bym sie nie wychylał


Tak, ulice są po to by po nich jeździć. Poniatowskiego to osiedlówka więc nie przyspieszę. Znając miasto wiem którędy dla mnie będzie najlepiej i najszybciej. Po co pchać się na wąską osiedlówkę i kombinować?

Co do janusza, aha umiech

kierowcaBusa, twój wybór umiech Dlaczego odmawiasz mi prawa wyboru?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 09:42  
Cytuj
Nie odmawiam Ci. Ale wmawianie komuś swojego zdania też nie jest za fajne. W tym przypadku pomimo że to osiedlowa droga, wezsza to i tak szybciej nią przekaże jak alejami. Dobrze wiesz że światła są Tak ustawione ze przez każde przejedziesz na czerwonym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 21:55  
Cytuj
Jaka z Poniatowskiego osidlowka ? co ty pie$%^&* ? Taka sama osiedlowka jak aleje, pomiedzy blokami przez srodek miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »