NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowa Wola najgorsza - ale czy na pewno?,
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 13:52  
Cytuj
http://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/w-tych-miastach-mieszka-sie-najlepiej-zobacz-najnowszy-ranking,100872.html

Wg tego rankingu zakwalifikowano nas do grupy miast, gdzie mieszka się najgorzej. Pod uwagę brano liczbę mieszkańna 1000 mieszkańców i powierzchnię mieszkania per capita.

Jakie jest Wasze zdanie?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 13:52  
Cytuj

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 13:56  
Cytuj
Udaj się po poradę do psychiatry.
Powodzenia i zdrowia życzę .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 14:29  
Cytuj
Masz racje,u nas jest nie najlepiej mieszkac.Miasto ludzi psychicznie chorych.:szok:Urzednicy robią co chca a my mamy tylko słuchać,płacić podatki i cieszyc sie ze ,,dobra zmiana" nie kradnie tak jak było za platformy.Lucyjusz tylko ciagle promuje siebie w mediach jaki to on dobry jest .Mamy cieszyc sie z jego nowych chodnikow,latarni i monitoringu.Drzewa powycinali,bo mamy oddychac powietrzem miejskim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 15:49  
Cytuj
Może powinnismy zadać sobie pytanie co w stalowej jest takiego z czego jesteśmy dumni , i dlaczego żyje się tam dobrze...
Ja nie widzę niczego takiego z czego
Może inni widza... a może podziela moja opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 12:26  
Cytuj
Mamy młodego szczawika Lucjusza Z. to tak musi byc ze idziemy na dno.Jedyne co potrafi Lucjusz Z. to wydawanie kasy z dofinansowania.Na dofinansowanie trzeba zaciagnac kredyt, bo nie daja calej sumy z dofinansowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2017r. 15:45  
Cytuj
Ktoś zadowolony z życia w mieście?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 10:16  
Cytuj
Ja.

Widziałem dużo gorsze miasta.
U nas brakuje pracy. Jeśli to się poprawi, będzie naprawdę dobrze.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Ja.

Widziałem dużo gorsze miasta.
U nas brakuje pracy. Jeśli to się poprawi, będzie naprawdę dobrze.


Pracy jakiej? Bo "jakaś" praca jest (a nawet sporo, wiele firm ma problemy ze znalezieniem pracowników), gorzej z tą bardziej wykwalifikowaną pracą - takowej praktycznie brak. Nie pojawia się w mieście żaden sensowny inwestor, co najwyżej rozbudowuje się kilku starych (dobre i to). Za małe jest ciśnienie naszych władz by kogoś tu ściągać do miasta (nawet i na siłę, z nadania politycznego).

W mieście ogólnie jak na razie żyje się całkiem dobrze, JESZCZE nie ma co narzekać na podatki czy służby miejskie. W mieście jest coraz ładniej, przyjemniej, ciekawiej - prezio spełnia wszelkie zachciewajki owieczek, choćby najdziwniejsze umiech

Problemem tylko może stać się to życie ponad stan, bo kiedyś trzeba będzie za to zapłacić (kredyty na "używajki"). Miast w których żyje się gorzej i dużo gorzej jest wiele, także nie ma co marudzić za bardzo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 00:15  
Cytuj
Ranking dotyczy głównie powierzchni mieszkań ogółem i per capita. Brak dobrze płatnych etatów to inna bajka....

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 11:09  
Cytuj
Generalnie na chwilę obecną pewnie gorzej jest w Tarnobrzegu. Niestety przy takim sposobie zarządzania majątkiem miejskim w jakimś niedługim okresie czasu możemy spodziewać się, że do tego Tarnobrzegu dorównamy. Można się cieszyć ze świecidełek ale one budżetu nie podciągną. To tak jak byście sobie nakupili świecidełek na choinkę na kredyt i do tego nowy dywan i kanapę. Będziecie z tego mieli jakiś dochód .. a no nie. A kredyt trzeba spłacić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »