NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Danuta Myłek- kompromitacja w DD TVN,
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 14:44  
Cytuj
Danuta Myłek ze Stalowej Woli swoją elokwentna wypowiedzią na temat wody w telewizji śniadaniowej rozbawiła pół Polski do łez... Według tej pani w wodzie można rozpuścić wszystko-nawet gaz! A struktura wody po roztopieniu jest już "lodowata". Sami zobaczcieumiech


http://dzien(...)595.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 14:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 15:34  
Cytuj
czyli twierdzisz, że gaz nie rozpuszcza się w wodzie? Tak, gaz to nie tylko LPG haha. Tak więc chociażby ryby nie oddychają tlenem w wodzie, bo ona się w nim nie rozpuszcza... ciekawa teoria.
Nie jestem zwolennikiem tej Pani ale komentowanie głupot przez kogoś kto jeszcze słabiej myśli jest co najmniej słabe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 15:42  
Cytuj
Ty już dawno pokazałeś na forum, że nie jesteś zbyt bystry ...
To może chociaż czytaj ... czytaj ... czytaj ze zrozumieniem. neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 15:52  
Cytuj
Ja zacytowalam tą panią a nie twierdzę że gaz się nie rozpuszcza. Owszem LPG się nie rozpuszcza bo to węglowodory, tak samo dwutlenek węgla bo jest niepolarny oraz olej czy inne niepolarne substancje. Są substancje które z wodą reagują np tlenek siarki VI albo sód. Dla nich nie ma.mowy o żadnym rozpuszczaniu bo zachodzi reakcja chemiczna a nie zjawisko fizyczne. kobieta z z tytułem naukowym głosi i herezje. Wypowiedź pani Danuty to wypowiedź dla ludzi typu przemkbiker, nic nie wie i łyknie wszystko. Szkoda mi tylko młodzieży która jeszcze wezmnke te bzdety na poważnie :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 17:35  
Cytuj
nie doszukuj sie ukrytego dna, przeczytaj swoje zdanie jeszcze raz i innego wniosku wyciągnąć nie można.. no comment
gaz, ciecz, ciało stałe to określenia ogólne i pisząc takie zdanie stwierdzenie może być tylko jedno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
Owszem LPG się nie rozpuszcza bo to węglowodory, tak samo dwutlenek węgla bo jest niepolarny (...)
kobieta z z tytułem naukowym głosi i herezje. Wypowiedź pani Danuty to wypowiedź dla ludzi typu przemkbiker, nic nie wie i łyknie wszystko. Szkoda mi tylko młodzieży która jeszcze wezmnke te bzdety na poważnie :(

Nie kompromituj się idiotko swoją głupotą, ale wróć do szkoły.mlotek
http://www.nauko(...)404.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 19:12  
Cytuj
no i? rozumiesz w ogole ta tabelke? wiesz czym sie rozni HCL od tlenu ze w wodsie rozpuszcza sie takbduzo chlorowodoru a tlenu juz nie? Olej czy maslo tez w wodzie sie rozpuszcza? Waaza glupota jest przerazajaca. Co sie dziwic jak przemobiker wyprzedza na zakretach i sie tym chwali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 19:26  
Cytuj
czortunio nie poklepuj swojego poplecznika ktory rowniez tu wykazuje sie glupotą. Napisałem jasno. Stwierdzenie gaz nie oznacza jednego. Pojęcie jest szersze, a jeśli ktoś tak napisał, bo konkretnie to właśnie wyśmiał i broni tego twardo to heh. A ty mimo to jako pewnik jakby pod słowem gaz kryła się tylko jedna jedyna substancja...
I dalej powielasz glupote. I bedziesz tego bronil mimo, że nie masz racji jak w wielu innych tematach. Udzielasz sie nie mając żadnej wiedzy. Prosze nie poniżaj sie juz. Żałosne. Dyskutujesz o stwierdzeniu o którym nie ma co dyskutować.

Człowieku napisałem odnośnie jednego zdania n/t gazu a wy zaczynacie wyjezdzac o jakiś rekacjach chemicznch czy zjawiskach fizycznych. Nic z tych rzeczy nie jest zawarte w tamtym wyśmianym zdaniu. W ogole o czym mowa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 20:00  
Cytuj
@czortunio
CYTAT
no i? rozumiesz w ogole ta tabelke? (...) Waaza glupota jest przerazajaca.

A czego nie rozumiesz w tej tabelce? Nagłówek chyba jest jasny "Rozpuszczalność gazów w wodzie".
Ty też twierdzisz, tak jak ta idiotka alphabet, że dwutlenek węgla nie rozpuszcza się w wodzie bo "jest niepolarny"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 22:14  
Cytuj
Pole elektromagnetyczne emitowane przez światłowody... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2017r. 20:54  
Cytuj
Dokładnie Czestmir, Ty chociaż obejrzałeś wypowiedźumiech Reszta to jakieś nieporozumienie usłyszeli gaz i od razu mają przed oczami LPG, a o rozpuszczalności to nigdy nie słyszeli. Takich kwiatków jak pole elektromagnetyczne w wypowiedzi pani doktor jest całe mnóstwo. Jak widać na załączonym obrazku nie ma z kim dyskutować bo oni mają swój świat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 10:15  
Cytuj
A co z tlenem rozpuszczonym w wodzie? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 11:44  
Cytuj
Następny mirek77, nic nie obejrzał, nic nie zrozumiał, coś wyrwał z kontekstu i pyta ... :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 14:00  
Cytuj
Mirek czy Ty rozumiesz że zdanie "wszystko rozpuszcza się w wodzie- nawet gaz" jest cytatem? Nie wiem skąd zacny przemobkker mógł w ogóle pomyśleć że pisząc gaz mam na myśli LPG. Nigdzie nie napisałam że tlen się nie rozpuszcza w wodzie. Jego rozpuszczalność w porównaniu z chlorowodorem jest bardzo mała bo jest niepolarny, ale tlen ma wole pary elektronowe które oddziałują z atomami wodoru w wodzie... Stąd właśnie ta znikoma rozpuszczalność. Podobnie jest z dwutlenkiem wegla tylko że on jeszcze z wodą w niewielkim stopniu reaguje i powstaje bardzo słaby kwas węglowy. Niemniej jednak stwierdzenie w telewizji że rozpuszcza się w wodzie WSZYSTKO jest nie do przyjęcia (przykładem może być olej...) Chodzi o wypowiedź tej pani która na każdym kroku rzuca jakaś gafę czyli "lodowatax struktura wody, albo oddziaływania światłowodów.. ale po co marnować czas na obejrzenie filmu... Lepiej pisać trzy po trzy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 14:06  
Cytuj
Więc posłuchaj.
- nie słuchałem jej wypowiedzi
- nie wiem, czy mówi prawdę czy nie, bo to nie moja dziedzina.
- nie bronię jej.
Fakt jest taki, że woda jest świetnym rozpuszczalnikiem.
Na pewno nie wszystko rozpuszcza się w wodzie, zakładam jednak, że gazy tak.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 16:22  
Cytuj
Temat o kompromitacji Myłkowej, a kompromitują się forumowicze... umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 16:23  
Cytuj
Ktoś kto miał do czynienia z leczeniem wyżej wymienionej pani wie, że kompromituje się ona w co drugim zdaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 18:00  
Cytuj
Nie wiem dlaczego, ale ten wywiad i jego tresc kojarzy mi sie z argumentami tej osoby:
https://www.youtu(...)9_NqBw1I

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Więc posłuchaj.
- nie słuchałem jej wypowiedzi
- nie wiem, czy mówi prawdę czy nie, bo to nie moja dziedzina.
- nie bronię jej.
Fakt jest taki, że woda jest świetnym rozpuszczalnikiem.
Na pewno nie wszystko rozpuszcza się w wodzie, zakładam jednak, że gazy tak.


A ja nigdzie nie twierdzę, że woda nie jest świetnym rozpuszczalnikiem wręcz się z tym zgadzam i nie widzę żadnych przeszkód, dla których gaz nie mógłby się rozpuszczać w wodzie. Dla pani "doktor" jest to jak widać jaka abstrakcja skoro aż tak to podkreśla. Ciekawe co by powiedziała na temat rozpuszczania się piasku w wodzie...Ale woda nie rozpuszcza wszystkiego. Gdyby był rozpuszczalnik, w którym rozpuszczałoby się wszystko to nie byłoby go w czym przechowywać i tak oto rozpuściły się świat smiech2

A tak na poważnie to temat dotyczy bzdetów wypowiadanych przez "wykształconą" osobę i puszczane w świat. Tego się słuchać nie da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 02:09  
Cytuj
A jednak. Cos z ta woda jest na rzeczy. Czytajcie:

http://www.frond(...)375.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »