Zaloguj się !
Get Adobe Flash player
NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Q-Bev - opinie, porady.,
ff
Wysłany: 25 Gru 2017r. 08:32  
Witam. Proszę o opinie na temat nowego zakładu pracy Q-Bev. Firma znajduje się na terenie Bagpaku. Czym się zajmują ? Czy potrzebują ludzi ? Jak płacą ? Jak atmosfera ? Jak kierownictwo ? itp.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Sty 2018r. 09:49  
Witam.
Proszę również o opinię na temat tego zakładu pracy. Widziałam oferty pracy.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 8 Lut 2018r. 12:59  
Trzymaj się z daleka !!!!!! Q-Bev firma-corka firmy Vanpur , ściśle połączona z bagpakiem. Zajmują się produkcją energetyków. Kasa najniższa z możliwych w Stalowej, atmosfera cwaniacka, miksowanie zmianami z czego o grafiku na następny tydzień dowiadujesz się w piątek. Brak możliwości zaplanowania czegokolwiek w domu. Pracowałem chwilę i dzięki ale NIE !!!!

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 8 Lut 2018r. 13:16  
ja słyszałem że to inwestycja niewypał .... ?

Prywatna wiadomość 

mix
mix
mix
ff
Wysłany: 9 Lut 2018r. 08:33  
Teraz jest fajnie linia stoi , ludzie się plontają po szatniach trzeba tylko mieć jakąś gazete i telefon dobrze naladowany.Wiadomo nic narazie sie nie robi to płaca nieiele, ale jest duzo lepiej niz w bagpaku tam ludzie widac ze zasuwaja:szok:.Inwestycja sporo kosztowała to kiedys bendzie musialo to ruszyc zapewne, teraz trzeba sie tylko dobrze schowac zeby roboty nie znaleźli3m sie

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 01:57  
Dobrze słyszałeś że niewypał bo kto będzie pił te napoje przecież to jest szkodliwe dla zdrowia nie wiem kto wymyślił taki pomysł na biznes

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 07:00  
Serdecznie pozdrawiam Pana w podeszłym wieku,:cwaniak:który chodzi w bluzie KHS i nazywany jest Liderem. :cwaniak:

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 20:39  
CYTAT
Teraz jest fajnie linia stoi , ludzie się plontają po szatniach trzeba tylko mieć jakąś gazete i telefon dobrze naladowany.Wiadomo nic narazie sie nie robi to płaca nieiele, ale jest duzo lepiej niz w bagpaku tam ludzie widac ze zasuwaja:szok:.Inwestycja sporo kosztowała to kiedys bendzie musialo to ruszyc zapewne, teraz trzeba sie tylko dobrze schowac zeby roboty nie znaleźli3m sie

heh i ty jestes reprezentantem tych leszczy ktorzy "pracują" za najnizsza ? Tyle ci od zycia wystarcza ?

Prywatna wiadomość 

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »