NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Brednie włodarza Stalowej Woli,
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 10:37  
Cytuj
CYTAT (heniek)
Czego ty sie spodziewasz od konfidenta, takich za kratami to w du.. laduja.

Chciał aby wskazać kłamstwa więc mu wskazałem.
Tak na prawdę to niczego się nie spdziewam.Jest takie przysłowie"pluć świni w oczy to myśli,że deszcz pada" i bardzo pasuje w tym przypadku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 10:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Każdy powinien zadbać o własny katolicyzm.
Najchętniej pouczają nas "ateiści" i katolicy wybiórczy - stosujący się tylko do tego co dla nich wygodne. "Eksperci" od siedmiu boleści.potluczony


Otóż to!!Od katoli wyzywaja nas ateusze i inni wolnomularze,na co dzień nie majacy nic wspólnego z KK.Dokładnie ujęte Mirek.Tylko jest szkopuł w tym,że ziejący nienawiscia czereśniaki tego nie rozumieją.Ty Marcin masz tyle wspólnego z katolicyzmem co koń z koniakiem czy rum z rumakiem,.A z ziółek to sobie okłady zrób ptaszynookTy wiesz na co.good

A co Ty o mnie wiesz, że mój katolicyzm oceniasz ? Pluje na około jadem i nienawiścią ? Mam swoje zdanie inne niż Twoje i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
Feniks ptaszynko ryżego!!Tobie też nic nie brakuje.Z wyjatkiem rozumuokTwój przypadek jest nieuleczalnymlotek Ratunek dla ciebie to pokój bez klamek z żelaznymi firankamigoodJedyny lek to lewatywa z zimnej wody trzy razy dziennie.Polecam!!NA krytykowanie Nadbereżnego jesteś za cienki kolo.On jest Prezydentem miasta i to bardzo dobrym Prezydentemok


Matko,ale masz chłopie zryty beret.Ale dzięki,cofnąłeś mnie parę miesięcy wstecz.Banan też pisał w taki sposób jezyk

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 15:07  
Cytuj
Pozdro gościu w onucach!!!Haj żywe onuca!!!Chyba się przemroziłeś Hryćku bo bzdury sadzisz o Lucku.A Banana to chyba masz w swoim domugood I nie wysilaj sie tak bo ci żyłka pęknie w ...........

CYTAT
Czego ty sie spodziewasz od konfidenta, takich za kratami to w du.. laduja.



Takim kablarzom jak ty hemoroidy szczotka klozetową usuwajągoodBez narkozyjezyk

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Proszę edytować swoje wypowiedzi, a nie pisać posty jeden pod drugim

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 15:44  
Cytuj
Oczywiście mnie nie wolno postów pisać jeden pod drugim ale innym to bezkarnie i niezauważalnie przechodzi.NP Andrzejek to robi nagminnieumiechCelownik na Pelele!!Huzia na Józia!!KAblarz Feniks,czy Fiodor?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 15:58  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście mnie nie wolno postów pisać jeden pod drugim ale innym to bezkarnie i niezauważalnie przechodzi.NP Andrzejek to robi nagminnieumiechCelownik na Pelele!!Huzia na Józia!!KAblarz Feniks,czy Fiodor?


No wiesz,niektórzy trzymają fason i klasę.A ty,no cóż-jaka małpa jest każdy widzi mlotek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Cze 2015r.
Skąd: warszawa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 18:19  
Cytuj
Nadberezny caly zas bredzi jego brednie nie maja sendu Stalowa Woala pograzs die e halosie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Cze 2015r.
Skąd: warszawa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 18:20  
Cytuj
Co ten gnoj wyprawia to sie nie miesci w glowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Oczywiście mnie nie wolno postów pisać jeden pod drugim ale innym to bezkarnie i niezauważalnie przechodzi.NP Andrzejek to robi nagminnieumiechCelownik na Pelele!!Huzia na Józia!!KAblarz Feniks,czy Fiodor?


No wiesz,niektórzy trzymają fason i klasę.A ty,no cóż-jaka małpa jest każdy widzi mlotek


FAson?Ty masz fason.Debil jaki jest każdy widzi.Rzadki ukraiński okaz potomka pawiana w rajtuzach z kapucynką w onucachgood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
Pozdro gościu w onucach!!!Haj żywe onuca!!!Chyba się przemroziłeś Hryćku bo bzdury sadzisz o Lucku.A Banana to chyba masz w swoim domugood I nie wysilaj sie tak bo ci żyłka pęknie w ...........


Takim kablarzom jak ty hemoroidy szczotka klozetową usuwajągoodBez narkozyjezyk

masakra co za odszczepieniec.sciana pele ktoś cię za młodu wykorzystał w onucach i masz skrzywienie do tego.good wszyscy ci mówią, żes błazen a ty dalej swoje. no ale żyj we własnym świecie tylko się tym nie chwal ignorancie, i poluzuj majty.ok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Oczywiście mnie nie wolno postów pisać jeden pod drugim ale innym to bezkarnie i niezauważalnie przechodzi.NP Andrzejek to robi nagminnieumiechCelownik na Pelele!!Huzia na Józia!!KAblarz Feniks,czy Fiodor?


No wiesz,niektórzy trzymają fason i klasę.A ty,no cóż-jaka małpa jest każdy widzi mlotek


FAson?Ty masz fason.Debil jaki jest każdy widzi.Rzadki ukraiński okaz potomka pawiana w rajtuzach z kapucynką w onucachgood

Przebogate masz słownictwo,naprawdę przebogate,rozwijasz się z każdym wpisem umiech






"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 19:07  
Cytuj
Widzę, że mała mobilizacja nastąpiła.
Co?
Znaleźliście sobie cel w postaci Pelele?

Powodzenia.okpotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
Widzę, że mała mobilizacja nastąpiła.
Co?
Znaleźliście sobie cel w postaci Pelele?

Powodzenia.okpotluczony


No ja kiedyś próbowałem interweniować, ale sensu nie ma na bzdety pisane przez tego "gościa" reagować - że komuś się chce spierać z takim tworem, kiedyś był Banan czy jak mu tam było, podobny styl i poziom (chociaż inna strona barykady - jak zniknął z forum to mi ulżyło).
Sprawiasz wrażenie osoby, która chce dyskutować merytorycznie mirek777 - więc serio nie przeszkadza Ci to co i jak ten gość wypisuje? Ciężko znaleźć jedną jego wypowiedź bez osobistych wycieczek lub jakichś chorych porównań (ocierających się o szereg chorób i urojeń).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Oczywiście mnie nie wolno postów pisać jeden pod drugim ale innym to bezkarnie i niezauważalnie przechodzi.NP Andrzejek to robi nagminnieumiechCelownik na Pelele!!Huzia na Józia!!KAblarz Feniks,czy Fiodor?


No wiesz,niektórzy trzymają fason i klasę.A ty,no cóż-jaka małpa jest każdy widzi mlotek


FAson?Ty masz fason.Debil jaki jest każdy widzi.Rzadki ukraiński okaz potomka pawiana w rajtuzach z kapucynką w onucachgood

Ale dlaczego coś mi mówi że to klon Banana?






"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Oczywiście mnie nie wolno postów pisać jeden pod drugim ale innym to bezkarnie i niezauważalnie przechodzi.NP Andrzejek to robi nagminnieumiechCelownik na Pelele!!Huzia na Józia!!KAblarz Feniks,czy Fiodor?


No wiesz,niektórzy trzymają fason i klasę.A ty,no cóż-jaka małpa jest każdy widzi mlotek


FAson?Ty masz fason.Debil jaki jest każdy widzi.Rzadki ukraiński okaz potomka pawiana w rajtuzach z kapucynką w onucachgood

Ale dlaczego coś mi mówi że to klon Banana?





/Nie czuje sie obrażany przez dzieci/z nieprawego łoża /el.Banana czy innego piketa wytrzepanego z onucy Fiodora,przez Andrzejka i Feniksa z pomocą heńka w piwnicy Lichwiarza podczas miłosnych akrobacji.Piszcie piszcie a ciśnienie wam rośnie i żyłki sie napinają,zwieracze puszczają hehehehehe.Nie możecie mnie obrazić,bo psie głosy nie idą w niebiosy.


Do Mirek.Niech szczekają niech szczekają.Psy szczekaja karawana jedzie dalejgood Może sobie znajdą kogoś wśród swoich?Obrażanie i wulgarne epitety na temat Nadbereżnego są przez nich nagminnie używane.A prawda o piszących te paszkwile debilach szczypie ich w oczy i stad ta nagonka na Pelele.Jak oni prawdy nie lubia o sobie.Kaczyński zły,Ziobro,Duda.A jak Ryzy foxtrott ich rolował w kichy bez mydła przez lat 8 to siedzieli cicho.Bezmózgie stworkiumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Widzę, że mała mobilizacja nastąpiła.
Co?
Znaleźliście sobie cel w postaci Pelele?

Powodzenia.okpotluczony


No ja kiedyś próbowałem interweniować, ale sensu nie ma na bzdety pisane przez tego "gościa" reagować - że komuś się chce spierać z takim tworem, kiedyś był Banan czy jak mu tam było, podobny styl i poziom (chociaż inna strona barykady - jak zniknął z forum to mi ulżyło).
Sprawiasz wrażenie osoby, która chce dyskutować merytorycznie mirek777 - więc serio nie przeszkadza Ci to co i jak ten gość wypisuje? Ciężko znaleźć jedną jego wypowiedź bez osobistych wycieczek lub jakichś chorych porównań (ocierających się o szereg chorób i urojeń).


Pelele jest odpowiedzią na chamstwo po stronie zwolenników lewactwa.
Pewnie że czasami przesadza. Mam jednak wrażenie, że czasami jest to jedyny język jaki są w stanie zrozumieć niektórzy na tym forum.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 09:45  
Cytuj
żeś się opisał pele.smiech2 a wystarczyło napisać. mam nierówno pod sufitem. w młodości byłem wykorzystany przez onuce i mam uraz. wybaczcie.potluczony

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Oczywiście mnie nie wolno postów pisać jeden pod drugim ale innym to bezkarnie i niezauważalnie przechodzi.NP Andrzejek to robi nagminnieumiechCelownik na Pelele!!Huzia na Józia!!KAblarz Feniks,czy Fiodor?


No wiesz,niektórzy trzymają fason i klasę.A ty,no cóż-jaka małpa jest każdy widzi mlotek


FAson?Ty masz fason.Debil jaki jest każdy widzi.Rzadki ukraiński okaz potomka pawiana w rajtuzach z kapucynką w onucachgood

Ale dlaczego coś mi mówi że to klon Banana?





/Nie czuje sie obrażany przez dzieci/z nieprawego łoża /el.Banana czy innego piketa wytrzepanego z onucy Fiodora,przez Andrzejka i Feniksa z pomocą heńka w piwnicy Lichwiarza podczas miłosnych akrobacji.Piszcie piszcie a ciśnienie wam rośnie i żyłki sie napinają,zwieracze puszczają hehehehehe.Nie możecie mnie obrazić,bo psie głosy nie idą w niebiosy.


Do Mirek.Niech szczekają niech szczekają.Psy szczekaja karawana jedzie dalejgood Może sobie znajdą kogoś wśród swoich?Obrażanie i wulgarne epitety na temat Nadbereżnego są przez nich nagminnie używane.A prawda o piszących te paszkwile debilach szczypie ich w oczy i stad ta nagonka na Pelele.Jak oni prawdy nie lubia o sobie.Kaczyński zły,Ziobro,Duda.A jak Ryzy foxtrott ich rolował w kichy bez mydła przez lat 8 to siedzieli cicho.Bezmózgie stworkiumiech


Ciekawy jestem jak ten stwór pleple wygląda na żywo umiech

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 11:02  
Cytuj
CYTAT (Fiodor)
Ciekawy jestem jak ten stwór pleple wygląda na żywo

Raczej nie ma co oglądać bo taki flustrat, który zamiast posta pisze jakieś bluzgi obraźliwe na innych to widać,że jest bardzo ograniczony umysłowo i szkoda klawiatury aby mu cokolwiek odpisywać a jedynie pozostaje go ignorować.Sam oceń to co on wypocił wyżej:
CYTAT (Pelele)
/Nie czuje sie obrażany przez dzieci/z nieprawego łoża /el.Banana czy innego piketa wytrzepanego z onucy Fiodora,przez Andrzejka i Feniksa z pomocą heńka w piwnicy Lichwiarza podczas miłosnych akrobacji.Piszcie piszcie a ciśnienie wam rośnie i żyłki sie napinają,zwieracze puszczają hehehehehe.Nie możecie mnie obrazić,bo psie głosy nie idą w niebiosy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 11:13  
Cytuj
Dlatego bardzo mnie dziwi że nie dostał żadnego upomnienia za to co wysmażył zaklopotany

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
Dlatego bardzo mnie dziwi że nie dostał żadnego upomnienia za to co wysmażył zaklopotany



Czyżby coś z rodziny w UB pozostało?NAwoływanie do linczu i podp...dalanie?Z tego wpisu cała natura swołoczy wynika .Pawian w rajtuzach czy w onucach?I ja chciałbym wasze gęby zobaczyć postkomusze synki.Po spotkaniu ze mną.
A mnie dziwi fakt,że ty ukrze,pikietka,feluś zwany feniks czy Heniek bezkarnie i bezczelnie prowokują i wyzywaja innych na forum..Moje odpowiwedzi sa tylko reakcja na wasze chamskie zawoalowane zaczepki.A bana mogę dostać za to co wypisujecie.Hehehehehehe Pozdro dzieciątka el.BananamlotekTowarzystwo wzajemnej adoracji.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 12:59  
Cytuj
Nie takiej adoracji, ja dzieki Fiodorowi dostalem +40 , twoja teoria spiskowa sie nie sprawdza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
Nie takiej adoracji, ja dzieki Fiodorowi dostalem +40 , twoja teoria spiskowa sie nie sprawdza.


KAżdy sie może mylićjezykA szczególnie Pelele,którego nazywacie durniemgood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 5 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
- Chcemy, aby mieszkańcy Stalowej Woli powierzyli nam sprawowanie mandatów radnych. Jeżeli chodzi o moją osobę, to kandydata na prezydenta tak, abym miał możliwość dokonania wielu różnych zmian. Startuję w tych wyborach na prezydenta Stalowej Woli nie w wyniku chwili, nie w wyniku tylko i wyłącznie pozytywnych rekomendacji, docenienia mojej pracy. To jest moja bardzo przemyślana decyzja, również pod względem koncepcji tego, jak chciałbym aby wyglądała Stalowa Wola, przemyślany i przygotowany program do realizacji na najbliższe 4 lata pod względem zabezpieczenia go finansowego, w konkretnym zaczepieniu w programach narodowych województwa podkarpackiego tak, aby każde zobowiązanie, które złożę wobec mieszkańców Stalowej Woli w najbliższych 2 miesiącach kampanii wyborczej miało pokrycie w źródłach finansowania, w możliwościach merytorycznych, w tym jak może wyglądać Stalowa Wola– mówi Lucjusz Nadbereżny, kandydat na prezydenta Stalowej Woli.


Nie powiedział tylko, że finansowanie będzie z kredytów.


CYTAT
Lucjusz Nadbereżny w imieniu radnych klubu PiS wyraził opinię, że jego klub nie poprze decyzji o zaciągnięciu kredytu gdyż już teraz kredytem spłaca się kredyt. Radny wyraził opinię, że pożyczanie jest zasadne tylko w przypadku uzbrajania terenów inwestycyjnych. Pokreślił, że jeśli chodzi o laboratorium oraz tworzenie bazy dydaktycznej miasto nie zadbało wcześniej o zabezpieczenie środków na budowę oraz późniejsze finansowanie obiektów, a wszystko to będzie istotne przy ubieganie się o środki unijne, gdyż zabraknie pieniędzy na wkład własny miasta.

- Jesteśmy w sytuacji kiedy miasto zaczyna zjadać swój własny ogon. Na to naszej zgody nie będzie – skwitował Nadbereżny.


Tak szybko zmienił pogląd na kredyty? Jako miasto mamy sporo kredytów i kolejne w planach.
Ile terenów inwestycyjnych uzbroił lub uzbroi Prezydent za te kredyty?

CYTAT
Nowe miejsca pracy
- Stalowa Wola nie jest miastem komiksów, Stalowa Wola nie jest jeszcze miastem akademickim, nie jest jagodową stolicą Polski. Stalowa Wola powinna być stolicą przemysłu z silnym ośrodkiem przemysłowym i na tym fundamencie powinniśmy budować całe nasze działania, promocję miasta, pozycjonowanie miasta, bo to stoi u podstaw tego miasta jako perły Centralnego Okręgu Przemysłowego- mówi Lucjusz Nadbereżny.


CYTAT
- Praca nie przez przypadek jest pierwszym fundamentem mojego programu, bo jest to rzecz niezbędna, aby Stalowa Wola mogła się rozwijać w każdym aspekcie, w każdym sektorze, czy to pod względem rodzinnym, czy rozwoju szeroko rozumianego społeczno- gospodarczego. (...) Będę prezydentem, który będzie walczył o każde miejsce pracy. Moim priorytetem we wszystkich wydatkach budżetowych, we wszystkich środkach unijnych będą te działania, które będą tworzyć czy utrzymywać aktualne miejsca pracy w Stalowej Woli- zapewnia Lucjusz Nadbereżny.


Ile powstało nowych inwestycji w mieście, które dały nowe miejsca pracy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 19:32  
Cytuj
Oooo polecą zaraz wyzwiska uśmiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »