NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca dla programisty, inżyniera,
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 14:56  
Cytuj
Cześć,
Powiem szczerze, że w Stalowej Woli rynek pracy dla programistów elektroników jest znikomy a nawet mogę powiedzieć ze go nie ma wcale. Miasto jest małe, ale w innych miastach tej wielkości jest zdecydowanie lepiej np. Krosno, Mielec lub Sanok. Szczerze to wolałbym pracować w Stalowej Woli za dwa razy mniejszą kwotę niż w Warszawie lub Krakowie.
Czy jest tu jakakolwiek praca dla:
programistów(znam tylko I-BS i Informatyka Sp. z o.o na terenie Huty).
konstruktorów elektroników
administratorów IT?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 14:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 16:51  
Cytuj
Nie ma. Ale po co chcesz pchać się do korpo? Załóż własną firmę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 09:56  
Cytuj
spróbuj popytać, oczywiście jak masz jakiś pomysł, bo Lucjan N. coś tam swego czasu bredził, że chciałby drugiej doliny krzemowej w Stalowej Woli i deklarował pomoc...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 11:00  
Cytuj
Skoro zakładasz taki post to dla Ciebie nie ma. Programiści mogą teraz mieszkać w Stalowej Woli a pracować do dowolnej części Polski lub świata. Nazywa się to tzw. pracą zdalną. Dotyczy również administrowania IT. Jako zdalny programista można zarobić 8000 USD miesięcznie. Praca w USA mieszkanie w STW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 17:38  
Cytuj
No chyba mało wiesz na ten temat. Często jednak nie mam możliwości pracy zdalnej szczególnie w projektach typu safety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 19:03  
Cytuj
w alutku szukają programistów ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 09:03  
Cytuj
W mieście, w którym altualnie mieszkam jest taki popyt na programistów, ze dostalbys prace od ręki. Znam administratora IT tylko po inżynierce i zarabia baaaardzo dobrze. Uciekaj ze stw umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
No chyba mało wiesz na ten temat. Często jednak nie mam możliwości pracy zdalnej szczególnie w projektach typu safety.

Wiem bardzo, bardzo dużo na ten temat umiech i podtrzymuje to co powyżej napisałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 19:16  
Cytuj
@marines
Widziałem właśnie to ogłoszenie. Generalnie nic ciekawego.

@tektura
O jakim mieście mówisz?

@marcin.so
Ja również podtrzymuję to co napisałem, że w większości projektów całkowita praca zdalna nie jest możliwa. Składa się na to kilka czynników.

Po pierwsze bezpieczeństwo informacji. Wyobraź sibie że są projekty w których pracuje się w secure roomach. Nie ma żadnej możliwości mieć przy sobie telefonu komórkowego, ani żadnego innego nośnika informacji, tak aby nie wynieść cennych informacji, w tym kodu źródłowego. Przed przystąpieniem do projektu każdy uczestnik podpisuje umowę o poufności na kwoty rzędu kilkuset tysięcy EUR/USD/GBP.

Drugi czynnik to dostęp fizyczny do sprzętu bądź laboratorium. Weźmy na to firmę która zajmuje się prototypowaniem układu sterowania dla.... Boeinga. Potrzebny jest dostęp do tego prototypu komputera pokładowego. Czy myślisz że ktoś pozwoli Ci to zabrać do domu? Często jest wymagany dostęp do zaawansowanego laboratorium. W przypadku który opisałem tunel aerodynamiczny. Ktoś posiada taki w domu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 09:37  
Cytuj
CYTAT
@marines
Widziałem właśnie to ogłoszenie. Generalnie nic ciekawego.

@tektura
O jakim mieście mówisz?

@marcin.so
Ja również podtrzymuję to co napisałem, że w większości projektów całkowita praca zdalna nie jest możliwa. Składa się na to kilka czynników.

Po pierwsze bezpieczeństwo informacji. Wyobraź sibie że są projekty w których pracuje się w secure roomach. Nie ma żadnej możliwości mieć przy sobie telefonu komórkowego, ani żadnego innego nośnika informacji, tak aby nie wynieść cennych informacji, w tym kodu źródłowego. Przed przystąpieniem do projektu każdy uczestnik podpisuje umowę o poufności na kwoty rzędu kilkuset tysięcy EUR/USD/GBP.

Drugi czynnik to dostęp fizyczny do sprzętu bądź laboratorium. Weźmy na to firmę która zajmuje się prototypowaniem układu sterowania dla.... Boeinga. Potrzebny jest dostęp do tego prototypu komputera pokładowego. Czy myślisz że ktoś pozwoli Ci to zabrać do domu? Często jest wymagany dostęp do zaawansowanego laboratorium. W przypadku który opisałem tunel aerodynamiczny. Ktoś posiada taki w domu?




Troszke sie zagalopowales 80 % programistow pracuje nad applikacjami web lub mobilne. Twoj przyklad z boeingiem to margines.

Fakt ze jak trafisz na projet dla klienta typu bank, koncern farmaceutyczny, To zdalna praca czesto odpada.

Dzis niestety rzadzi outsourcing, czyli duze korpo, ale Home office powoli robi sie bardzo popularny w tych firmach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
Skoro zakładasz taki post to dla Ciebie nie ma. Programiści mogą teraz mieszkać w Stalowej Woli a pracować do dowolnej części Polski lub świata. Nazywa się to tzw. pracą zdalną. Dotyczy również administrowania IT. Jako zdalny programista można zarobić 8000 USD miesięcznie. Praca w USA mieszkanie w STW.



8000 USD to sobie moze zarabiac Amerykaniec i to nie kazady, srednio rocznie maja 80K$.

Jesli maja zatrudnic Polaczka to napewno nie za te pieniadze, chyba ze wybitny specjalitsa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »