NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy Kurski nie przesadził?, z Sylwestrem ...
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 08:22  
Cytuj
No właśnie, czy pan Kurski nie przesadził z Luisem Fonsi i Despacito?

Ile to kosztowało?
Czy była wzięta na to pożyczka?
Czy śpiewał z playbacku?
I czemu tak mało zaśpiewał?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 08:22  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 08:25  
Cytuj
Dostanie kredyt i będzie. Podobno najlepszy występ a jego tancerki cieszyły oko.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
No właśnie, czy pan Kurski nie przesadził z Luisem Fonsi i Despacito?

Ile to kosztowało?
Czy była wzięta na to pożyczka?
Czy śpiewał z playbacku?
I czemu tak mało zaśpiewał?


Odpowiedzi są banalnie prosteumiech
450tyś zł plus 30tyś zł obsługa hotele itp - tak podają brukowce.
Zresztą to tylko ok 100 tyś eur, co jak za gwiazdę (jednego sezonu) YouTube nr 1 (ma najwięcej wyświetleń bo 4.6 mld) to cena nie budzi moich emocji.
Czy była pożyczka nie wiem, wątpie, to drobne dla TV, koszt porównywalny do 1 może 2 samochodów dla prezesa ;)
Będąc na miejscu, mając porównanie do artystów którzy na pewno nie lecieli z kasety to wydaje się, że tak "spiewał" z playback.
A ile miał zaśpiewać? umiech Jak on 2 piosenki ma smiech2 Ale wszedł na scene min dwa razy.

Czy się to opłacało? Wg mnie tak. Dzięki temu TV miało dużą oglądalność (a to jest kasa właśnie, dodatkowo na pewno pisało się o tym za granicą) i wg znajomych którzy siedzieli przed TV, najlepiej ogladało się sylwestra z Zakopanego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 09:19  
Cytuj
Do północy wyszedł 2 razy po dwie piosenki, w tym jedna ta sama powtórzona 2 razy (Despacito).

100 tyś Euro czy 450 tyś zł to prawie tyle samo

Tym wykonawcą ja się zawiodłem, m.in. przez tak krótki występ i podejrzewany playback ...

a całość kosztów?
pewnie kilka milionów ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Do północy wyszedł 2 razy po dwie piosenki, w tym jedna ta sama powtórzona 2 razy (Despacito).

100 tyś Euro czy 450 tyś zł to prawie tyle samo

Tym wykonawcą ja się zawiodłem, m.in. przez tak krótki występ i podejrzewany playback ...

a całość kosztów?
pewnie kilka milionów ...


No jasne, jak dla mnie to wcale go tam mogłoby nie być, my pojechaliśmy tam dla kogo innego, a kto był na miejscu (w TV oglądając powtórkę zauważyłem, że troche to inaczej wyglądało umiech ) ten łatwo zauważył, na kogo czekali ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 10:03  
Cytuj
A ile kosztowali inni?
W innych koncertach?
Czy TVP wyszła na tym na plus?

Bo jeśli tak, to dyskusja jest zbędna
.
Nie bronię Kurskiego, bo uważam, że facet szkodzi PiSowi.

A z innej beczki - "Korona królów" - na razie jestem pod wrażeniem.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 10:50  
Cytuj
Jakby wyszli na plus to na pewno by o tym trąbili, a ja nie słyszałem ...

Co do "Korony królów" to jak na razie zaciekawiłem się tym.
Dobrze, że jest coś historycznego w końcu. Ciekawe na ile będą odwzorowywane fakty historyczne, a na ile "inwencja twórcza" reżysera ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 10:52  
Cytuj
Akurat o tym trąbili.
Podręcznik do historii to to nie jest.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 11:33  
Cytuj
Rydzykowi już dali ponad 70 mln zł , to te 450 tys to marne grosze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 11:58  
Cytuj
Dali, nie dali.
Plotki, fake-newsy, kłamstwa, przeinaczenia.
Stary sprawdzony chwyt szczuć Rydzykiem, bazując na ludzkiej niewiedzy i zawiści, gdy rzuci się hasło dużej kasy.

Nie przepadam za Rydzykiem, ale moim zdaniem wiele dobrego zrobił za rządów PO-PSL, jeśli chodzi o wolność słowa i mediów w Polsce.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 12:03  
Cytuj
Korona królów to telenowela. Faktów historycznych bym się tam nie spodziewał tylko czegoś na wzór Złotopolskich tylko w innej epoce historycznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 12:04  
Cytuj
Zobaczymy ile będzie odcinków ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 12:25  
Cytuj
edit del

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Zobaczymy ile będzie odcinków ...


Jak w każdej telenoweli, pewnie mnóstwo umiech Tam historia to tylko tło dla wątków telenowelowych niestety (i to tak luźno potraktowana), lepiej by młodzi z tego historii się nie uczyli.
Tak czy siak, lepsze to niż inne beznadziejne telenowelki.
Szkoda jednak, że nie jest to prawdziwy serial historyczny jak za dawnych lat.
Mam nadzieję, że z czasem budżet wzrośnie (może za sprawą oglądalności) i będą mogli pozwolić sobie na lepsze odwzorowanie tamtych czasów (scenerie, stroje, więcej statystów) bo raczej marnego aktorstwa nie zmienią (i tragicznych dialogów)...
Klanów itp. nie oglądam, ale spragniony polskich seriali historycznych trochę odc. może jeszcze dam radę oglądnąć umiech.
Trzeba jednak jasno i głośno powtarzać, że to tylko telenowela, i trzeba przestać porównywać to "dzieło" do Gry o tron czy innych super produkcji, bo narażamy się na pośmiewisko tylko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 13:45  
Cytuj
Przez lata jak po i PSL rozkradalo i sprzedawali kraj to było dobrze. Podatki w górę, wiek emerytalny itp. Teraz jak coś zrobią dla tego szarego Polaka to jest be. Ludzie wam nie dochodzi. Z racji że nie mogłem nigdzie pójść na sylwestra to oglądałem właśnie ten z Zakopanego. Było przynajmniej co posłuchać i pooglądać jak dobrze bawią się ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 13:57  
Cytuj
W tym koncercie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
Przez lata jak po i PSL rozkradalo i sprzedawali kraj to było dobrze. Podatki w górę, wiek emerytalny itp. Teraz jak coś zrobią dla tego szarego Polaka to jest be. Ludzie wam nie dochodzi. Z racji że nie mogłem nigdzie pójść na sylwestra to oglądałem właśnie ten z Zakopanego. Było przynajmniej co posłuchać i pooglądać jak dobrze bawią się ludzie.


Gardzę PO i tamtą bandą, PIS, jego skład i jego pomysły (niektórzy i niektóre) też mi nie podchodzą - jednak jak to jeden zagorzały "fan" Pisu mi powiedział, jak mu już brakło argumentów na obronę swej partii - może i Pis przypomina resztę polityków, ale jak "kradnie", to chociaż trochę dzieli się z ludźmi jezyk i taka prawda, to się dla ludzi obecnie liczy, to co dostaną na tacy, już teraz, choćby kromka chleba za free umiech. Ciekawe czy PIS będzie kiedyś stać na jakieś trudne reformy czy zmiany (nie populistyczne).

Wracając do sylwka.

Ja sylwka w domu z rodzinką spędzałem, więc zerkałem na te sylwestry z musu.

Zakopane - miałem w głowie tą kupę kasy dla tego latynosa (bazując na plotkach), i jak zobaczyłem jego playback to mnie osłabiło (ale fakt, zaliczyłem się do ogólnej oglądalności bo chyba wytrwałem z żoną do końca piosenki i podniosłem wynik TVP jezyk, czyli sukces jakiś ;/ - tylko czy to się zwróciło?). Reszta co trafiałem to jakieś odgrzane kotlety zapomnianych zagranicznych gwiazdek (albo naszych zapomnianych gwiazdek). Ogólnie jakoś lekko tandetnie.

TVN - jakaś spięta atmosfera, piosenki jak na koncert a nie na imprezę sylwestrową, ale najwięcej polskich wykonawców i chyba najmniej playbacku. Niby ładnie i po amerykańsku, ale nie chciało mi się tego jakoś długo oglądać i klikałem dalej zawsze.

Polsat - co tam włączyłem to było jakieś disco polo umiech ale chyba ludzie dobrze przy tym się bawili. Nie moja bajka, więc długo tam nie byłem wliczany do oglądalności :/

Szczerze - chyba kiedyś te sylwki były jakoś lepiej organizowane, albo mi się po prostu już przejadło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 14:11  
Cytuj
Ogólnie było ok, ale te rogi z włosów u Sarsy mi się nie podobały.
Upodobnienie się do diabła jest straszne!

Stroje Margaret i Maryli również mało ładne...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 14:24  
Cytuj
Ile zapłaciła Mucha za koncert Madonny 6 mln?
Ile było straty?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 14:26  
Cytuj
W ubiegłych latach nawet za komuny bywały lepsze Sylwki.Ten Latynos ma tylko jedna piosenke,ktora zresztą przypomina inne latynoskie przeboje.Nic wielkiego.DISCO POLO zENKA NIE W MOIM GUSCIE.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 14:31  
Cytuj
Margaret - porażka, Szpak - niech się zdecyduje co do swojej płci.
To są produkty a nie artyści.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 21:41  
Cytuj
Zakopane najlepsze w tym roku bez dwóch zdań. Ja na wystep na zywo Luisa nawet nie liczyłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 22:11  
Cytuj
Chyba dobrze spędziłem sylwestra, bo miałem następnego dnia zwykły ból głowy, a nie jak niektórzy ostry ból dupy.

Od jakiegoś czasu to forum zrobiło się tak mdłe i rzygawiczne, że po tylu latach i tylu znajomych, pogawędkach, sporach teraz już się tu nie chce zaglądać nawet. I to dzieło jednych i tych samych osób. Trochę szkoda.

O... oglądam film i włączyli właśnie reklamę. Pora chyba założyć o tym wątek i żalić się do zajeb...ia jak mi źle. Zaczynam Wam powoli współczuć. Już mnie nawet nie wkur..cie. Pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 08:25  
Cytuj
Szopen nikt Cię nie zmusza do zaglądania tutaj.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 08:40  
Cytuj
CYTAT
Szopen nikt Cię nie zmusza do zaglądania tutaj.

Ależ wiem o tym doskonale umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »