NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Żłobek oraz pediatra ,
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 14:12  
Cytuj
Witam,
Jak w temacie poszukuje żłobka oraz pediatry dla niemowlaka 6m+.
Proszę o opinię odnośnie który żłobek lepszy na Poniatowskiego czy na Alejach? Jakiś czas temu były słuchy że jakaś wychowawca biła dzieci w żłobku (niestety nie było napisane w którym), została zwolniona bo się okazało że ma niebieska kartę za znęcanie się nad rodziną oraz problemy alkoholowe. Po czym prezydent Nadbereżny zwolnił dyrektorkę tego żłobka a wychowawcę przywrócił do pracy - proszę o info jeśli ktoś coś słyszał dokładniej o co chodziło i jak się skończyło i w jakim żłobku.
Czy oprócz 2 żłobków państwowych mamy tylko 1 prywatne na piwnej ? Jak jest w prywatnym? dobra jest opieka i warunki?
Są opinię że do żłobków można się dostać tylko po znajomości bo takie jest zainteresowanie - czy to prawda?
jaka jest opieka?- Boje się że zostawione dziecko nie będzie "zaopiekowane", wiem że nie będzie to opieka taka jak matki lub babci ale żeby nie siedziało w kącie zapłakane z niezmienioną pieluchą... bo takie opinie tez się słyszy...
Poszukuje również pediatry który ma serce dla dzieci - co jest wydaje mi się nie możliwe... bo ci z którymi się miało dotychczas czas to traktują dziecko jak sztukę a rodzica jak bankomat... nikogo nic nie obchodzi, na kontrolach szczepiennych nawet sie nie raczy spytać jak się dziecko czuje, rozwija, czy dobrze je... nic. Mam wrażenie że ci lekarze to stare pryki którzy zapomnieli jak to było mieć dzieci a wnukami się nie zajmują bo są wiecznie zarobieni więc tez nic nie wiedzą...
Proszę o pomoc odnośnie tych dwóch tematów - każda opinia będzie cenna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2018r. 14:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 18:43  
Cytuj
Co do żłobka żadnych info nie mam. A co do pediatry, to prywatnie chodzę do dr Czerkieś. I wizyta z czym by sie nie przyszło trwa dobre 40min. Dziecko zawsze dokładnie przebadane, osłuchane, zważone. Nie ma sie wrażenia, ze Pani chce jak najszybciej odbębnić wizytę. Diagnozy i leczenie tez trafione jak do tej pory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2018r. 15:05  
Cytuj
Jeśli chodzi o doktor Drożdżak-Czerkies to zgadzam się, bardzo dobry pediatra. Dokładna, sumienna, jeśli nie może odebrać telefonu to oddzwania. Zawsze telefonicznie można z nią skonsultować problem.

A co do żłobka - moje dziecko chodzi do nowego żłobka na Poniatowskiego czyli do Miejskiego Żłobka Integracyjnego. Jestem z niego bardzo zadowolona i moje dziecko też, a to chyba najlepiej świadczy o tej placówce umiechPanie są naprawdę świetne, młode, zaangażowane, z powołaniem. Jak odbieramy dziecko, nieważne o jakiej godzinie, zawsze ma suchą pieluszkę. Na miejscu jest psycholog dziecięcy, logopedia i dietetyk - to również jest bardzo istotne, szczególnie gdy dziecko jest alergiczne.

Córka się dostała - bez znajomości, ale był to pierwszy nabór po otwarciu - żłobek mógł przyjąć wtedy 65 dzieci więc dostać się było na pewno o niebo łatwiej niż teraz gdy dzieci uczęszczające obejmuje tzw. "deklaracja kontynuacji". Z tego co mi wiadomo, w tym roku przyjęcia były tylko do grupy najmłodszej, tj. 6-12 miesięcy bo w grupach starszych zostały dzieci, które zgodnie z zasadą kontynuacji miały prawo bez rekrutacji pozostać w żłobku.

Aha - i ta opisywana dziwna sytuacja z biciem to na pewno nie u nas ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 09:05  
Cytuj
itam, mam pytanie do osób , których dzieci uczęszczają do żłobków miejskich i prywatnych w stw, jakie opinie? Czy ciezko jest sie dostac ? czy poza wymaganymi kryteriami również decyduje kolejność zgłoszeń ? z góry dziękuje za rzetelne informacje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 8 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 12:17  
Cytuj
Moj Maluszek chodzi do żłobka "starego" tam koło Floriana 😊 do najmłodszej grupy, miał 10 mc jak poszedł we wrześniu i jestem bardzo zadowolona, ma świetna opieke jest zawsze uśmiechniety i zadowolony 😊 jedzonko maja pyszne😊 Panie są bardzo fajne 😊 dostaliśmy sie w wyniku losowania ktore było we czerwcu 😊

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 16:01  
Cytuj
Dziekuje za odpowiedz umiech czekam na następne opinie... ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »