NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Oto na naszych oczach umiera w P. chrześcijaństwo,
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 18:53  
Cytuj
Jesteś tym co pochłaniasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 18:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No widzisz marcin.s jak sam przyznałeś "Być może jestem nieobiektywny bo Trwam i RM nie oglądam/słucham." to dlaczego oskarżasz te media o sianie nienawiści? Tylko dlatego że ktoś tak powiedział? Media?
Strasz się być obiektywny, ale stronniczość w Twojej wypowiedzi wylewa się jak nienawiść z TVN
Oglądam TVN,POLSAT,TVP,TRWAM i słuchem też RM i z całą świadomością powiem CI że najwięcej nienawiści to sieją właśnie media lewackie.


Nawet po Twojej wypowiedzi widać, że nie jesteś obiektywny bo jakieś media nazywasz "mediami lewackimi", czyli od razu je szufladkujesz umiech Nawet nie wyjaśniasz takim nieogarniętym ludziom jak ja które to media umiech
Ja przynajmniej nie ściemniam, że słucham RM.
. Czyli typowe- nie znam, nie słucham, ale się wypowiem.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 19:45  
Cytuj
Bo inni mu powiedzieli co ma myśleć.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 22:06  
Cytuj
Ale jesteście beton sciana. Taki totalny beton do którego nic nie dociera umiech Nie potraficie czytać ze zrozumieniem, wypowiadacie się nie na temat, zabetonowaliście się na swoich pozycjach i nie chcecie nawet słuchać. Każde inne zdanie niż Wasze jest złe a ten co je wypowiada to wariat jakiś (i Mirek mu pokazuje zaklopotany ... co znaczy "zakłopotany: umiech). Szkoda mi Was, tak poważnie. Musicie być bardzo nieszczęśliwi.
Marcin, dawaj cytaty Tuska, pokaż jego hejt umiech Ot tak tylko, żebyś miał co robić.

Wypowiedź o. Wiśniewskiego dotyczyła chrześcijaństwa, które zanika właśnie przez takie postawy. Duchowny to widzi, inni duchowni to widzą, wielu ludzi to widzi. Nie widza tego tylko ludzie zaślepieni dziwnym trafem popierający obecną władzę. Nie spodziewam się, że to zobaczą. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 22:46  
Cytuj
Ależ so, gdy Ojciec Wiśniewski i tzw. ksiądz Sowa & Co. napisze równie gorąco do islamistów odcinających głowy chrześcijan za to że nie przeszli na islam, biorących niewolnice seksualne i dzieci tak jak koran nakazuje oraz postępowców szkalujących Jezusa na całym Bożym świecie, to w imię prawdy dam na mszę chciwemu, zabetonowanemu księdzu ze szczęścia.
Bo taka szczerość cieszy w czasach judaszowej polit poprawności. Dobry uczynek czy nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 11 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 02:39  
Cytuj
Co mnie odpycha od Kościoła. ..
Na wstępie tylko napiszę, że wierzę w Boga. Zawsze tak było i będzie!

Wiem, że są księża którzy mają bardzo ludzkie podejście do wiernych. Wiem że widzą że świat się zmienia i starają się tę samą naukę nam przekazywać co 20 lat temu, ale dostosowuja sie do dzisiejszego swiata i jego potrzeb.

Ale jest też wielu księży, ktorzy zapomnieli że są dla nas a nie na odwrót.
NIe rozumiem chodzenia po kolędzie w godzinach pracy zwykłych ludzi a potem wygłaszania pouczeń, że cała rodzina powinna przyjąć księdza a nie tylko matka/ojciec
Nie rozumiem zmuszania dzieci komunijnych do chodzenia na wszystkie rozance roraty itp. W godzinach kiedy rodzice są często w pracy a dziecko komunijne samo chyba niekoniecznie ów inni blakac się po miescie
Nie rozumiem odmawiania możliwości puszczenie dziecka do komunii z kolegami i koleżankami z klasy zamiast w swojej parafii skoro Bóg jest ten sam wszędzie, a dziecko wśród znajomych mu dzieci mniej się stresuje.
Nie rozumiem polityki w kościele i kościoła w polityce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 06:34  
Cytuj
a mnie od islamu

Wielki mufti szejk Abdul Aziz bin Abdullah jest najwyższym urzędnikiem religijnym w państwie. Na to stanowisko powołują go sunnickie władze Arabii Saudyjskiej.

Tenże mufti, uznał właśnie, co wyartykułował podczas przemówienia w Kuwejcie, że absolutnie konieczne i wymagane prawem islamu jest zniszczenie wszystkich kościołów na Półwyspie Arabskim. Słowa szejka Abdul Aziz bin Abdullaha zacytował „Times of Israel”, powołując się na media arabskie.

Abdullah jest człowiekiem wielkiego autorytetu. Jest przewodniczącym Rady Najwyższej Ulema (muzułmańskich uczonych) zasiada też w Stałym Komitecie Badań Naukowych i Wydawania Fatw.

Na słowa muftiego już zareagował kuwejcki deputowany Osama Al-Munawer. Zadeklarował wniesienie projektu ustawy wzywającej do likwidacji wszystkich kościołów w kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 07:52  
Cytuj
CYTAT
Ale jesteście beton sciana. Taki totalny beton do którego nic nie dociera umiech


Beton nam mówi, że to my jesteśmy betonem. Dobre. goodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 08:30  
Cytuj
Bardzo dobre Mireczku. Ja uwzględniam to, że jest druga strona dyskusji a Ty nie umiech. Birę pod uwagę to, że ktoś może mieć inne zdanie a Ty nie. mlotek Jesteś tym co w PISie najlepsze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 08:32  
Cytuj
Ja powtórzę jeszcze raz ... może ktoś zrozumie.
Wypowiedź ojca Wiśniewskiego NIE JEST O UCHODŹCACH. Jeśli nie potraficie czytać to nie czytajcie umiech. Uchodźcy podani są tylko jako przykład. Rozumiem, że czepiliście się go, bo za bardzo nie można polemizować z tą argumentacją. No cóż, to fakt, nie można umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 08:33  
Cytuj
CYTAT
Ja powtórzę jeszcze raz ... może ktoś zrozumie.
Wypowiedź ojca Wiśniewskiego NIE JEST O UCHODŹCACH. Jeśli nie potraficie czytać to nie czytajcie umiech. Uchodźcy podani są tylko jako przykład. Rozumiem, że czepiliście się go, bo za bardzo nie można polemizować z resztą argumentacji. No cóż, to fakt, nie można umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 09:11  
Cytuj
Po co nabijasz posty tymi bzdurami? :szok:potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 11:19  
Cytuj
po co mi posty. Mój błąd. Chciałem jedno słowo poprawić, kliknąłem Cytuj zamiast Edytuj i nie dało się usunąć :(.
To nie są bzdury, tylko zwrócenie uwagi na meritum, bo dyskusja schodzi na bok, na jakiś uchodźców, na islam. A wypowiedź O. Wiśniewskiego nie o tym jest. Jest tam tylko jeden przykład o uchodźcach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 11:54  
Cytuj
Spokojnie, Twoi adwersarze czytają tylko to co chcą i rozumieją to tylko tak, jak im pasuje umiech To jest ta w kółko powtarzana ich dewiza "Myśl samodzielnie". Słuchaj, czytaj, a myśl sobie i tak co chcesz umiech Nie ma sensu rzucać grochem o ścianę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
Spokojnie, Twoi adwersarze czytają tylko to co chcą i rozumieją to tylko tak, jak im pasuje umiech To jest ta w kółko powtarzana ich dewiza "Myśl samodzielnie". Słuchaj, czytaj, a myśl sobie i tak co chcesz umiech Nie ma sensu rzucać grochem o ścianę umiech
. Przecież jak was czytam to widze myślenie ukształtowane przez narrację TVN, Wyborczą, Newsweek... Ojciec Wiśniewski widzi hejt ze strony akurat mediów prawicowych. Lewicowych nie zauważa, bo narracja nie pasowałaby do Tygodnika Powszechnego.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 13:53  
Cytuj
On pisze co wg. niego niszczy kościół katolicki. Pisze, że ten kościół niszczy się sam. Trudno, żeby widział niszczenie kościoła w TVN czy Polsacie - co one mają wspólnego z kościołem. Tymczasem żółć wylewająca się z mediów kościelnych ma coś wspólnego z kościołem i to kościół niszczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 14:13  
Cytuj
CYTAT
On pisze co wg. niego niszczy kościół katolicki. Pisze, że ten kościół niszczy się sam. Trudno, żeby widział niszczenie kościoła w TVN czy Polsacie - co one mają wspólnego z kościołem. Tymczasem żółć wylewająca się z mediów kościelnych ma coś wspólnego z kościołem i to kościół niszczy.
TVN i Polsat mają tyle wspólnego, że chcą Polaków laicyzować, chcą iść z postępem unijnym czyli aborcja na życzenie, adopcje dla par homoseksualnych, państwo świeckie... W Superstacji i Polsacie ostatnio ciągle lansują przygłupa Pieczyńskiego...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Bardzo dobre Mireczku. Ja uwzględniłem to, że jest druga strona dyskusji a Ty nie umiech. Biorę pod uwagę to, że ktoś może mieć inne zdanie a Ty nie.


To już klasyka postmodernizmu: kazda opinia jest prawdziwa, prawdy obiektywnej nie ma, bo idioci przecież się nie mylą a wypowiedzi zaangażowane są obiektywne. Nie pamiętam ale ktoś chyba Robert miał taką dewizę. Tak szerzymy durnowatość. Gdzie was montują?

Prawda jest faktem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »