NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Superwizjer z kamerą w środowisku polskich NN,
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
oj szkoda, ze tak Banana nie rozliczales ze słów, a jechal po Jarku i Pisie jak po łysej kobyle. Polak z Polski to twoj drugi nick? Ty widzę taki nijaki, niby Kukiz, a zgodnie z linią TVN jednoczesnie...


Żelazna logika. Naziści w Niemczech to i unas mogą. Banan jechał po Jarku to mi tez wolno.

Antylewaku popierający lewacki pis. To ty za siebie odpowiadasz i nie szukaj, że u innych gorzej. Jak dziecko umiech

Zgodnie z linia TVN, bo trzeba gonić nazistowskie ścierwo z naszego kraju. Myślałem, że ty też nie popierasz nazistów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 20:00  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 20:42  
Cytuj
dobra Kukizowcu z poglądami Nowoczesnej, trzeba gonic, ale nie robmy z Polski kraju, w ktorym jest ich tysiace jak to przedstawia TVN. Chodzi o proporcje!!! co jest lewackiego w PiSie? ps. przy takim dzialaniu mediow o jakim pisałem Niemcy niedlugo zrobia debatę pt. Jak Polacy rozpetali drugą wojnę...

Matka Kurka na kontrowersje.net:

Zaserwuję parę oczywistości na początek, bo to się przyda pod koniec. Nie chcę nikogo molestować nazistami w kształcie Prince Polo, ale krótkie odwołanie do tej groteski muszę zrobić. W tak dużej populacji jak 38-milonowy naród nie da się uniknąć żadnej patologii. Zawsze znajdą się ludzie z pograniczna patologii i choroby psychicznej, od wyznawców teorii płaskiej Ziemi, przez czcicieli Hitlera i Stalina, aż po kanibali. Choćbyśmy napisali 1000 ustaw i postawili przy każdych drzwiach jednego policjanta, nie ma mowy, aby w skali narodu nie zdarzyły się jednostkowe przypadki.

Patrząc na rzeczywistość oczami socjologa zawsze należy się odnosić do zjawisk o charakterze masowym, socjologia nie zajmuje się jednostkami i incydentami. Jeśli mówimy o trendach, preferencjach, czy zjawiskach społecznych, to zawsze mówimy o dziesiątakach, setkach, tysiącach, milionach. Co ważne, podane wartości muszą mieć odniesienie do populacji. Przy badaniu zachowań społeczności, którą stanowi szkoła podstawowa we wsi Krzywa, do stwierdzenia, że problemem tej grupy są słabe wyniki w nauce, wystarczy 30 słabych uczniów na 100. Jedna trzecia badanej grupy wykazująca cechy będące przedmiotem badania „robi” nam skalę. Dziecko, nie socjolog wie, że 30 osób nie oznacza 30%, bo wystarczy zamienić szkołę podstawową w Krzywej na naród polski i 30 jednostek na 38 milionów nie stanowi żadnego obiektu badawczego dla socjologa.

Nie da się nic powiedzieć o społeczeństwie polskim badając zachowania 30 Polaków. Tymczasem od tygodnia pokazuje się 10 idiotów albo komediantów, którzy odegrali tragifarsę w lesie i na tej postawie mówi się o problemie z „polskim nazizmem”. Żaden, podkreślam, żaden student socjologii nie zaliczyłby kolokwium przy takim „materiale badawczym” i takiej „metodologii”, nie mówiąc już o pracy magisterskiej. Za to każdy student socjologii mógłby z łatwością wykazać, że mamy do czynienia nie z „polskim nazizmem”, ale z prymitywną socjotechniką, która Polakom ma nazizm do czoła przykleić. Automatyczne przekładanie cech jednostek i obciążanie winą za zachowania incydentalne całej społeczności, to jest stara jak świat propaganda. Idiotycznie zawołanie, że dopóki w Polsce znajduje się choć jeden nazista, to Polska ma problem z nazizmem, jest tylko i wyłącznie nahajem nie oddaniem rzeczywistości.

Przy pomocy tak niewielkich nakładów, jak sfilmowanie 10 pajaców w lesie, można upodlić i zdyscyplinować do odpowiednich zachowań 38-milionowy naród i dokładnie o to w całej tej „zabawie” chodzi, a przy tym samo się zdefiniowało pojęcie wojny hybrydowej i informacyjnej. Celem każdej wojny jest uzyskanie dominacji w konkretnym obszarze lub/i społeczności, a skoro atakuje się cały naród, cały kraj, za idiotyzm, czy nawet prowokację kilku jednostek, to mamy do czynienia z wojną. Reszta jest tylko dodatkiem, nazywanie ataku na Polskę wojną hybrydowa albo informacyjną w najmniejszym stopniu nie zmienia istoty rzeczy. Nie jest ważne w jaki sposób uzyskuje się dominację nad narodem, czołgiem, czy gazetą, liczy się tylko ostateczny efekt. O ile wojujący z Polską pokazywaniem obrazków z krzaków są w stanie zmusić Polskę do podległości, to nawet można mówić większym upokorzeniu i klęsce niż skuteczny atak zbrojny.

Bronić się przed agresją informacyjną jest bardzo trudno, ponieważ ofiarami najczęściej padają kraje o słabej pozycji międzynarodowej. Polska nie ma takich możliwości, jak USA, Rosja, czy Izrael. Jedyne, co pozostaje, to siła wewnętrzna. Skuteczną odpowiedzią będzie wysłanie na zewnątrz jasnego sygnału, że każdy absurdalny atak na Polskę jednoczy Polaków i przynosi odwrotny efekt do celów, jakie sobie stawiają agresorzy. Cele i zleceniodawców jednoznacznie ciężko wskazać, ale łatwo się domyślić, że kwestia reparacji niemieckich, „amerykańska reprywatyzacja” i próba zmiany władzy w Polsce, idealnie się wpisują w wojnę informacyjną. Utrzymanie żądań w zakresie reparacji, podtrzymanie stanowiska w sprawie reprywatyzacji i dalsza marginalizacja targowickiej opozycji w Polsce, to nasza broń na tej wojnie. Cała reszta jest tylko i wyłącznie biciem piany do wafelków.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiem co Was tak szokuje w tej debacie, ktorej jeszcze nie bylo i ktorej nie znacie. Moze to bedzie debata pod tytulem "Dlaczego w kraju, w którym my naziści wyrządziliśmy tyle zła odbywają się obchody rocznicy narodzin największego obok Stalina zbrodniarza?" I co wtedy? Zdziwicie sie? A tak poza tym strasznie sie rozkreciliscie, zabawnie to wyglada. Jakies plucie w twarz i inne internetowe napinki umiech Chetnie posledze, jak sie sytuacja rozwinie. Nie ukrywam, ze pisze to by dodac Wam troche energii umiech Zastanawiam sie dlaczego tak mierzi Was jaki niemiecki dziennik, ktorym gardzicie, ktory tylko klamie i na ktory nawet nie ma co zwracac uwagi. To w koncu to niemiecki szmatlawiec czy swiatowe pismo? A to, ze bedziecie powtarzac w kolko, ze nazisci to margines nie sprawi, ze tak bedzie faktycznie. Nazioli mniejszych czy nazioli wiekszych jest w Polsce masa i zawsze byla i zawsze bedzie. O tym moze warto rozmawiac?
Wybaczcie brak polskich znakow. Nie, to nie z pogardy dla ojczystego jezyka. Taki telefon niewygodny.


Ty tak na poważnie? Te media w których non stop pojawiają się zwroty: "polskie obozy koncentracyjne" i mimo wyroków nie chcą przeprosić mają obiektywnie rozmawiać na ten temat? Te media państwo co stworzyły klamliwy serial "Nasi Ojcowie...". Te media co ukrywają wybryki islamskich imigrantów? Dobrze, że nie masz żadnego wpływu na naszą politykę zagraniczną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 432
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 23:20  
Cytuj
Witold Gadowski o niemieckich i rosyjskich agentach w Polsce oraz o ich dzialaniach . Opsuje i jasno daje do zrozumienia , ze TVN zrobil ten wywiad o polskich nazistach pod dyktando naszych zachodnich sasiadow. Ma to odwrocic uwage od sytuacji w ktorej polski rzad domaga sie odszkodowan wojennych https://m.you(...)noociezo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 23:39  
Cytuj
z tego co czytam ta akcja w lesie to ustawka, wyjdzie na dniach...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 00:06  
Cytuj
@ Antylewak

"z tego co czytam ta akcja w lesie to ustawka, wyjdzie na dniach..."

Gdzie? Daj link.


Orle Gniazdo chce pozwać TVN ponieważ:

"Materiał dotyczący FOG został opublikowany nielegalnie oraz opatrzony kłamliwym, niezgodnym z prawdą komentarzem. "

Czyli nikt tam nie mówi "Heil Hitler".
Czyli nikt tam nie koszulek z Konkwistą 88 (Heil Hitler), swastyką + totenkopf.
Czyli nikt tam nie hajluje do słów: Kto ty jesteś, Polak mały.

Sieg Heil, Sieg Heil, Sieg Heil, Sieg Heil...


Tutaj potrzeba jakiegoś komentarza?

To też ustawka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 06:18  
Cytuj
CYTAT
dobra Kukizowcu z poglądami Nowoczesnej, trzeba gonic, ale nie robmy z Polski kraju, w ktorym jest ich tysiace jak to przedstawia TVN. Chodzi o proporcje!!! co jest lewackiego w PiSie? ps. przy takim dzialaniu mediow o jakim pisałem Niemcy niedlugo zrobia debatę pt. Jak Polacy rozpetali drugą wojnę...




A jakie to są te moje poglądy zbieżne z Nowoczesną?

Ilu jest członków ONR?


Nazioli trzeba gonić i przynajmniej w tym się zgadzamy. Nie ma znaczenia czy jest ich tysiące czy setki.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 432
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 06:21  
Cytuj
Calkiem mozliwe , ze jest to dobry temat zastepczy. Ludzie zamiast patrzyc na rece wladzy swoja uwage przywiazali na grupke ludzi w 38 mln kraju, ktorzy niemaja wplywu na spoleczenstwo . - od rekompensaty jaka mial byc od Niemcow - zapewne dobre dla PO
- od senatora , ktoremu mial byc odebrany immunitet ale koledzy z PIS go wybronili

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 06:49  
Cytuj
Pierwszy raz usłyszałem od Obatela Czarneckiego, że to odwet Niemców za wystąpienie do nich o odszkodowania.
Myślałem, że facet jest obłąkany a to okazała się partyjną narracją umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 07:25  
Cytuj
Trochę na wesoło. good

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 07:44  
Cytuj
Antylewak nazywając Andrzejka Kukizowcem z poglądami Nowoczesnej trafił w dziesiątkę.
W życiu codziennym spotykam różne dziwactwa, ale takiego wynaturzenia to tylko ze świecą szukać smiech2 Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni, mówisz jedno, a robisz drugie, może tak Ci wpoił na szkoleniach poprzedni pracodawca?
Ogarnij się Andrzejku bo obciach naszemu miastu przynosisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 08:16  
Cytuj
Kukiza popiera, żeby się przypodobać, a "nowoczesne" lewactwo popiera w głębi "serca".

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Antylewak nazywając Andrzejka Kukizowcem z poglądami Nowoczesnej trafił w dziesiątkę.
W życiu codziennym spotykam różne dziwactwa, ale takiego wynaturzenia to tylko ze świecą szukać smiech2 Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni, mówisz jedno, a robisz drugie, może tak Ci wpoił na szkoleniach poprzedni pracodawca?
Ogarnij się Andrzejku bo obciach naszemu miastu przynosisz.


A jaki to problem by wymienić te moje poglądy zbieżne z Nowoczesną?

mirek777 przypodobać? Komu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 11:56  
Cytuj
Odpowiedz zatem jaki jest twoj stosunek do Bolka Wałęsy, Owsiaka, aborcji, 500+ i przyjmowania imigrantów.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 14:11  
Cytuj
Taka ciekawostka, poseł Marek Jakubiak z Kukiz15 jest osobą niewierzącą, tak się zadeklarował. Nigdy w jego wystąpieniu nie zauważyłem, aby w jakikolwiek sposób atakował KK, da się być człowiekiem honoru? Widać że da. Większość tutejszych prześmiewców deklarujących się jako niewierzący w temacie KK bardzo często mają najwięcej do powiedzenia.
Zawsze wychodziłem z założenia "Nie moja małpa, nie mój cyrk" skoro nie jestem Świadkiem Jehowy, to w temacie tym się nie wypowiadam i ich nie krytykuje.
Mam nadzieje że co mądrzejsi ateiści teraz się zreflektują i przestaną się wypowiadać w tematach związanych z KK bo przecież są nie wierzący i wspólnota ich nie dotyczy.
Taka jeszcze puenta personalna do Andrzejka który bardzo często swoimi wpisami utożsamia się z ugrupowaniem Kukiz15, czy Ty mógłbyś brać przykład z posłów stowarzyszenia i nie opluwać tak Kościoła Katolickiego? Nie oczekują od Ciebie żadnego tłumaczenia tylko prostej odpowiedzi TAK lub NIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 14:30  
Cytuj
I jest tak jak mówiłem, Polka pisze na tweeterze,ze razem z mężem Szwajcarem oglądała w niemieckiej tv reportaż o teatrzyku w lesie i mąż ją pyta: i oni chcą reparacji? brawo TVN! Akcja pod kryptonimem Fala nazizmu w Polsce udana!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 14:53  
Cytuj
FESTUNG BUDAPEST

Kiedy wejdziecie na stronę http://onrpodhale.pl/ , na dole po prawej stronie znajdziecie ZAPROSZENIA. Pierwsze z nich dotyczy 73 Rocznicy pacyfikacji wsi - Sidzina. To link do strony na fb, można wejść i poczytać.


Drugie zaproszenie to lakoniczny napis FESTUNG BUDAPEST.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o historii znają Festung Stalingrad czy Festung Breslau. Festung oznaczało miasto-twierdzę, którą hitlerowskie wojska miały bronić za wszelką cenę.

Po kliknięciu na link lądujemy na fb, ale albo ta podstrona już nie istnieje albo nie mam do niej dostępu.

Ale jak to w internecie, udało mi się znaleźć tę stronę:

http://festungbp.blogspot.com/

Grafika ta sama co na stronie ONR, więc o pomyłce nie może być mowy. Niestety strona jest w języku węgierskim, a google translator zawodny jest, więc jeśli ktoś wyłapie jakieś błędy, proszę o informacje.


O co chodzi z Festung Budapest?

Chodzi oczywiście o upamiętnienie heroicznej obrony oddziałów węgierskich i Waffen SS przed nacierającą Armią Czerwoną. Pisałem o tym tutaj:

http://stalo(...)str=10#k

Post z 22 grudnia.

Zakładam, że ta imprezka z 2016 roku to prekursor Festung Budapest.

https://www.youtu(...)2Pf9d794

Żołnierze w niemieckich mundurach, flagi Blood and Honour i oczywiście HVIM (przyjaciele ONR).


W 2017 impreza nazywała się już Festung Budapest. Szersza relacja tutaj:

http://pest.(...)elegtunk

Cytaty ze strony powyżej.

"72 lata temu nasi poprzednicy dali przykład wytrzymałości, odwagi i bohaterstwa."

Ciekawostka: W skład wojsk niemieckich w Budapeszcie w tamtym okresie wchodziła 8 Dywizja Kawalerii SS Florian Geyer. Powstała z przekształcenia Brygady Kawalerii SS, która w 1939 uczestniczyła w okupacji Polski i specjalizowała się w akcjach przeciwko partyzantom.

Obchody miały miejsce pod pomnikiem. Podobno jest to jedyny pomnik Pronay Palta ściskającego rękę na mojego oko żołnierza niemieckiego (ale nie mogę znaleźć żadnego opisu tego pomnika). Na pewno w wieku 69 lat u boku Waffen-Ss walczył z Armią Czerwoną. Wcześniej odpowiadał za tak zwany "Biały Terror" i śmierć kilku tysięcy ludzi. (opisy w necie są bardzo lakoniczne, mówią tylko o liczbie ofiar, ale na wiki piszą o obcinaniu piersi kobietom, a ponieważ ONR wsławił się już "mistycznym Legionem" od wypruwania ludziom flaków, więc nic mnie już nie zdziwi).

Obchody rozpoczęły się od "zaktualizowanej wersji wiadomości generała Otto Wohlera". Kim był nasz drogi Otto? Oczywiście -> Wehrmacht i zbrodnie wojenne.

Potem mamy przesłanie greckich nacjonalistów i Blood and Honour Hellas.

Potem HVIM (przyjaciele ONR).

Potem niejaki Laszlo Szabo zaśpiewał uroczą piosenkę "Miałem przyjaciela". Jedna z wersji tutaj:

https://www.youtu(...)GXnjI58w

Potem przemówienia i znowu "Miałem przyjaciela" + składanie wieńców.

I wymienienie organizacji biorących udział:

HVIM
Skins 4 Skins
HammerSkins
Blood and Honour

i parę innych.


ONR organizuje i zaprasza na Marsz Niepodległości.

Teraz na stronie ONR Podhale mamy zaproszenie na FESTUNG BUDAPEST.

Myślicie, że warto pojechać?


To w końcu przyjaciele ONR. "Miałem przyjaciela..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 15:33  
Cytuj
W jakim celu drążysz ten temat? Ktoś ci za to płaci? Przecież wszystko zostało wyjaśnione, faszyzm należy tępić, z tym się zgadza każdy, tylko lewaki ciągle dra jape i przytaczają chore incydenty. Jak się nudzisz to zajmij się rodziną zamiast siać zamęt i przyczyniać się do podziałów w narodzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
W jakim celu drążysz ten temat? Ktoś ci za to płaci? Przecież wszystko zostało wyjaśnione, faszyzm należy tępić, z tym się zgadza każdy, tylko lewaki ciągle dra jape i przytaczają chore incydenty. Jak się nudzisz to zajmij się rodziną zamiast siać zamęt i przyczyniać się do podziałów w narodzie.


On szuka tej FALI NAZIZMU, szuka wszędzie byle wyszło, że tych nazioli jest u nas tysiące...

Szyszko wyciął 99% lasów, w pozostałym 1% się ukrywają naziści...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
Odpowiedz zatem jaki jest twoj stosunek do Bolka Wałęsy, Owsiaka, aborcji, 500+ i przyjmowania imigrantów.


Jeśli chodzi o Wałęsę to żaden sąd Wałęsie tego nie udowodnił. Będzie wyrok, że jest Bolkiem to też tak będę uznawał. Na razie to plotki. IPN nie jest od wydawania wyroków. Choć czasem się tak zachowują, są i fanatycy którzy myślą podobnie jak IPN. Na razie to plotki.

WOŚP wspieram, Owsiaka uważam za serce i twarz Orkiestry. Zapewne bez niego ta akcja upadnie. Tak samo jak skończył sie Monar bez Kotańskiego. Jeśli chodzi o zarzuty wobec Owsiaka to tak samo jak w przypadku Wałęsy. Opieranie się na plotkach to raczej jest dla baby z targu a nie dla poważnych ludzi.

Aborcji nigdy bym nikomu nie polecał ale nie potępiam osoby, która się na nią zdecyduje. Nie daję sobie prawa decydować, zakazywać lub nakazywać komukolwiek decyzję w tej sprawie.
Granic nie pozamykacie. Edukacja to jedyny sposób na zero aborcji. No ale łatwiej i bardziej populistycznie jest zakazać. Kaczyński świetnie rozgrywa ten temat.

500+ Sam biorę i nie jestem przeciwny. Forma mi się nie podoba. Rozdawanie pieniędzy podatników z kredytu (Morawiecki powiedział, że na 500+ nas nie stać i te pieniądze są z kredytu) bez jakichkolwiek wymagań mi sie nie podoba. Ja te pieniądze wykorzystuję na żłobek chociaż nie wystarcza i muszę dopłacać. No ale bez tego miałbym budżet domowy bardziej okrojony. Jestem zwolennikiem by wynagradzać pracę a nie tylko posiadanie dzieci. Ja nie myślę o kolejnym dziecku w kategorii 500+ tylko co temu dzieciakowi zaoferuję w przyszłości. Jaki start mu zapewnię.

Imigranci. Nie jestem za ich przyjmowaniem dla świętego spokoju i w ramach dyplomacji przyjąłbym 7000 uchodźców nie imigrantów, którzy zapewne po miesiącu by uciekli do Szwecji czy Niemiec i zakończył spór z UE. No ale nasz dyplomata naczelny nie ma pojęcia o dyplomacji to mamy co mamy. Jeśli chodzi o imigrantów to nawet nie jestem za przyjmowaniem Ukraińców. Uważam to za duży błąd. W efekcie mamy brak wzrostu wynagrodzeń a teraz dochodzi jeszcze Odra. Nie wiem czy to już epidemia ale problem jest.


A czy ty wypowiesz się w tych tematach w kulturalny sposób?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
W jakim celu drążysz ten temat? Ktoś ci za to płaci? Przecież wszystko zostało wyjaśnione, faszyzm należy tępić, z tym się zgadza każdy, tylko lewaki ciągle dra jape i przytaczają chore incydenty. Jak się nudzisz to zajmij się rodziną zamiast siać zamęt i przyczyniać się do podziałów w narodzie.


Nie czytałeś tego o czym pisze? Pokazuje połączenie ONR z faszystami i nazistami. Nie wyłapałeś tego? ONR również należy zdelegalizować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 17:45  
Cytuj

Obrazek


CYTAT
Pierwszy raz usłyszałem od Europosła Czarneckiego, że to odwet Niemców za wystąpienie do nich o odszkodowania.

Myślałem, że facet jest obłąkany a to tylko partyjna narracja umiech
Obrazek
Guy



Reakcja Artystki na Performersa smiech2


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 17:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Odpowiedz zatem jaki jest twoj stosunek do Bolka Wałęsy, Owsiaka, aborcji, 500+ i przyjmowania imigrantów.


Jeśli chodzi o Wałęsę to żaden sąd Wałęsie tego nie udowodnił. Będzie wyrok, że jest Bolkiem to też tak będę uznawał. Na razie to plotki. IPN nie jest od wydawania wyroków. Choć czasem się tak zachowują, są i fanatycy którzy myślą podobnie jak IPN. Na razie to plotki.

WOŚP wspieram, Owsiaka uważam za serce i twarz Orkiestry. Zapewne bez niego ta akcja upadnie. Tak samo jak skończył sie Monar bez Kotańskiego. Jeśli chodzi o zarzuty wobec Owsiaka to tak samo jak w przypadku Wałęsy. Opieranie się na plotkach to raczej jest dla baby z targu a nie dla poważnych ludzi.

Aborcji nigdy bym nikomu nie polecał ale nie potępiam osoby, która się na nią zdecyduje. Nie daję sobie prawa decydować, zakazywać lub nakazywać komukolwiek decyzję w tej sprawie.
Granic nie pozamykacie. Edukacja to jedyny sposób na zero aborcji. No ale łatwiej i bardziej populistycznie jest zakazać. Kaczyński świetnie rozgrywa ten temat.

500+ Sam biorę i nie jestem przeciwny. Forma mi się nie podoba. Rozdawanie pieniędzy podatników z kredytu (Morawiecki powiedział, że na 500+ nas nie stać i te pieniądze są z kredytu) bez jakichkolwiek wymagań mi sie nie podoba. Ja te pieniądze wykorzystuję na żłobek chociaż nie wystarcza i muszę dopłacać. No ale bez tego miałbym budżet domowy bardziej okrojony. Jestem zwolennikiem by wynagradzać pracę a nie tylko posiadanie dzieci. Ja nie myślę o kolejnym dziecku w kategorii 500+ tylko co temu dzieciakowi zaoferuję w przyszłości. Jaki start mu zapewnię.

Imigranci. Nie jestem za ich przyjmowaniem dla świętego spokoju i w ramach dyplomacji przyjąłbym 7000 uchodźców nie imigrantów, którzy zapewne po miesiącu by uciekli do Szwecji czy Niemiec i zakończył spór z UE. No ale nasz dyplomata naczelny nie ma pojęcia o dyplomacji to mamy co mamy. Jeśli chodzi o imigrantów to nawet nie jestem za przyjmowaniem Ukraińców. Uważam to za duży błąd. W efekcie mamy brak wzrostu wynagrodzeń a teraz dochodzi jeszcze Odra. Nie wiem czy to już epidemia ale problem jest.


A czy ty wypowiesz się w tych tematach w kulturalny sposób?


Owszem.

Wałęsa donosił na kumpli za pieniądze w latach 70-tych i są kwity z podpisem. Zresztą regularnie wygrywał tę kasę w totka. Regularnie to można myć ręce...
Poza tym, gdyby nie donosił nie wyrywałby kartek ze swojej teczki w latach 90-tych.



Owsiak robi rodzinny biznes na dzieciakach zbierających na mrozie.
W spółkach pozatrudniał rodzinę, że sam się gubi kto jest czyim szefem.
Nie popieram jego sposobu działania i osób, które zaprasza na ASP na Woodstock.


Co do aborcji nie uznaję bredni pt. wybór kobiety. Zacytuję Cejrowskiego: z brzuchem rób co chcesz, ale dziecka nie ruszaj!

Są trudne przypadki np. bardzo poważne wady płodu, ale nigdy nie pozwolę, by Nowacka i reszta pozwalała na aborcję do 12 tyg., bo 16 latka ma urodzić i nie jest gotowa itp. Są okna życia, ludzie czekają na adopcje.


500+ - dobry program. Dzietność się poprawiła.

Imigranci - rzygam jak widzę kolejny wywiad w Onecie, gdzie dziennikarz gada, że Franciszek nakazał przyjmować uchodźców. Uchodźca to osoba, która ucieka do najbliższego kraju, gdzie nie ma wojny! Nam chcą wcisnąć imigrantów, którzy chcą brać socjal. Piszesz, że uciekną? Unia każe im wybudować obozy i dawać im socjal jak jest na Malcie i co wtedy?
Żadnych imigrantów! Polski rząd pomaga przekazując fundusze i dary tam na miejscu.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 17:53  
Cytuj
Tutaj inne namolne fejki szerzą propagandę,
czytajcie uważnie!!! potluczony



https://www.facebook.com/events/151436898920742

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 19:59  
Cytuj
duble

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »