NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
«« « ... 4 5 6 7
Nowe mieszkania komunalne,
ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 19:24  
Do września poczekajcie na swoje listy

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 19:26  
CYTAT
Do września poczekajcie na swoje listy

Tak tak wszyscy wiedzą, że kto miał dostać to dostał i teraz się nie może zdecydować czy bierze. Reszta dostanie jak ci pierwsi nie wezmą

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 19:31  
Brak slow. Ludzie pytaja powaznie a tu takie glupoty w odp i jakies informacje wyssane z palca. Nie wiem tylko po co...

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 19:42  
CYTAT
Brak slow. Ludzie pytaja powaznie a tu takie glupoty w odp i jakies informacje wyssane z palca. Nie wiem tylko po co...

Edyta odp ci poważnie co dziś się dowiedziałem telefonicznie w MZB listy są wysyłane i w tym tyg najpóźniej w przyszłym każdy otrzyma odp. A te ciągłe teksty o 'wybranych' którzy nie mogą się zdecydować już mnie po prostu smiesza

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 20:11  
Chociaż jedna konkretna odpowiedz. W ubieglym tygodniu jeszcze nie wiedzieli nic konkretnego a kontaktowałem się osobiście. A "hejterzy" zawsze mają najwięcej do powiedzenia zwłaszcza Ci ktorzy nie maja ze sprawa za wiele do czynienia...także nie ma sie co przejmować niektórymi wypowiedziami i cierpliwie czekac.😉

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 21:09  
Dzieki umiech takze czekamy. Jak ktos otrzyma list to dajcie znac umiech

Prywatna wiadomość 

«« « ... 4 5 6 7

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »