NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
100dniówka na Staszicu ,
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 01:00  
Cytuj
Maturę piszę się ręcznie ! I ... Po ludzie też powinno się postawić coś !!! Hihihi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 01:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 01:16  
Cytuj
CYTAT
Maturę piszę ręcznie ! I ... Po ludzie też powinno się postawić coś !!! Hihihi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 01:16  
Cytuj
CYTAT
Maturę piszę ręcznie ! I ... Po ludzie też powinno się postawić coś !!! Hihihi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola/Zarzecz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 01:29  
Cytuj
Rzeczywiście!!!mlotek A ja myślałem że ustnie sciana
3m sie Punkt dla Ciebie nie wiem

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 01:44  
Cytuj
smiech2smiech2smiech2ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 02:16  
Cytuj
Jeśli autorka pisze prawdę, to choreograf zepsuł i niech choreograf naprawia.

Wyróżnił jedną parę i nieumyślnie wywołał ogólnoszkolny dramat.

Gdyby wyróżnił więcej par, naraziłby tylko więcej osób na ataki ze strony zazdrosnych uczniów, a szczególnie ich rodziców, że to oni nie zostali wybrani do tańca w pierwszym rzędzie. Takie już jest zazdrosne katolickie społeczeństwo. Wyjdziesz przed szereg albo cię sami wyciągną, a pozostali pokażą ci twoje miejsce i cię zniszczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 07:32  
Cytuj
To takie teraz są problemy? smiech2 nie wiem czy oglądałaś kiedyś studniówkę z widowni - nikt nie patrzy na pierwszy rząd, tylko wgłąb tego skaczącego tłumu maturzystów. Za moich czasów w pierwszych rzędach tańczyli tylko ci wybrani, ewentualnie ci, którzy uczęszczali wcześniej na zajęcia taneczne, wiec ciesz się, ze i tak mogłaś tam chwile postać good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 07:34  
Cytuj
Jak można być zazdrosny o to kto tańczy pierwszy? Z tych studniówek zrobiły się ceremonie A przeżywają je przynajmniej jak jakiś slubjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 08:36  
Cytuj
vent5 jeśli dla Ciebie wypowiadanie swojego zdania to kompromitacja to gratuluję. Jak mam nie znać prawdy skoro stałem obok tego wszystkiego i widziałem/ słyszałem to o czym napisałem. Czytaj ze zrozumieniem bo do komentowania widzę pierwszy/a. I z tego co się orientuję to nie jest "wasze" forum tylko ogólno dostępne dla wszystkich. Nie czuję potrzeby, nie znam się, nie wiem o co chodzi nie komentuję- proste. W tej sytuacji trochę mnie ruszyło to, jak dziewczyna brzytwy się chwyta byleby coś ugrać choć tylko robi sobie niepotrzebnie krzywdę. A takie działania na późniejszych etapach życia mogą jej o wiele więcej zaszkodzić i im szybciej to zrozumie tym lepiej. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 10:04  
Cytuj
Jeśli mowa o klasowej solidarności, to autorka się nią nie wykazała podczas klasowego losowania miejsc.
Pozdrawiam cieplutko air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 9 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 10:27  
Cytuj
Wpis nie miał na celu pożalenia sie, że chce tańczyć w pierwszym rzędzie i po trupach do tego celu dojść. Tylko uświadomić że nikt nie potrafił rozstrzygnąć konfliktu miedzy skłóconymi parami i nie podjął w tym celu żadnej próby rozmowy. Finalnie każdy jest przekonany że załatwiałam to po znajomosci czyli mogę śmiało powiedzieć że była to korupcja, a to wiąże sie w jak negatywny osób są oceniani organizatorzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 9 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 10:36  
Cytuj
max20 Dla ścisłości nie mogłam wykazać sie podczas klasowego losowania ponieważ tego dnia byłam nieobecna w szkole. Pomijając to choroograf podkreślał jasno na każdym spotkaniu że nie bierze pod uwagę wylosowanych miejsc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 10:40  
Cytuj
Za duzo sie pokemony szkoly naogladaly i im sie w glowach poprzestawialo. Jak cos pisz na PW, znam lepsze formy pomocy niz zwrocenie sie do nauczycieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 11:19  
Cytuj
Najważniejsze,że jak wspaniała wyżej choroograf. Dziewczyno trzeba było od pierwszej klasy pchać się do pierwszej ławki na języku polskim,a nie do tańca na koniec szkoły. Myślę,że wszyscy odetchną z ulgą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 11:23  
Cytuj
jak to sie mowi "wyzej wyleziesz z wiekszym hukiem zlecisz"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 9 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 11:55  
Cytuj
sylwek37 dziękuję za słuszną uwagę. Faktycznie popełniłam literówkę ale również i Pan umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
sylwek37 dziękuję za słuszną uwagę. Faktycznie popełniłam literówkę ale również i Pan umiech

Poczytaj dziecko swoje wpisy to zrozumiesz,że oba wyrazy to Twoje błędy przeze mnie tylko cytowane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 13:30  
Cytuj
Kiedyś to ludzie na studniówce chcieli po prostu ustać do Poloneza i w pierwszej parze szli ci trzeźwi. A tu na bogato choreograf..

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 13:39  
Cytuj
„Wczoraj odbyła sie próba na której miało mi zostać przydzielona miejsce, jednak wszyscy udawali że mnie nie znają. Dyktator unikał mojego spojrzenia, wychowawca tym bardziej, a pan Marek zaremba? Jedynie co powiedział to jest bezradny i nie ma siły walczyć z gronem pedagogicznym o moje miejsce.Zostałam potraktowana jak najgorszy śmieć!” - są to brednie, gdyż kiedy autorka tekstu usłyszała wtedy na próbie ze jej miejsce jest w 12 rzędzie, skomentowała to jasno : dziękuje za współpracę (i wyszła). Najwyraźniej nie zależało jej na wspólnym tańcu, tylko tylko i wyłącznie na staniu w pierwszym rzędzie. nie POZDRAWIAM bo mówisz wyłącznie wygodne dla Ciebie fakty a nie opowiedziałaś wszystkiego ze szczegółami......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 15:07  
Cytuj
To się nadaje na scenariusz programu "Trudne sprawy". Elżbieta Jaworowicz mogłaby podjąć się mediacji między młodą, "panem Markiem" i "Dyktatorem", albo poprosić o pomoc koleżankę z telewizji Ewę Drzyzgę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 15:59  
Cytuj
ludzie jesteście śmieszni,pierwsza para czy nie pierwsza,za dwa dni już nikt nie będzie o tym pamiętał!co to za różnica w ogóle,ale skoro już ja pan Marek ustawił,to wulgaryzmy wobec niej raczej nie świadczą dobrze o ich autorze.W życiu by mi nie przyszło do głowy kłócić się o kolejność,co za dziecinny nonsens

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 17:10  
Cytuj
CYTAT
vent5 jeśli dla Ciebie wypowiadanie swojego zdania to kompromitacja to gratuluję. Jak mam nie znać prawdy skoro stałem obok tego wszystkiego i widziałem/ słyszałem to o czym napisałem. Czytaj ze zrozumieniem bo do komentowania widzę pierwszy/a. I z tego co się orientuję to nie jest "wasze" forum tylko ogólno dostępne dla wszystkich. Nie czuję potrzeby, nie znam się, nie wiem o co chodzi nie komentuję- proste. W tej sytuacji trochę mnie ruszyło to, jak dziewczyna brzytwy się chwyta byleby coś ugrać choć tylko robi sobie niepotrzebnie krzywdę. A takie działania na późniejszych etapach życia mogą jej o wiele więcej zaszkodzić i im szybciej to zrozumie tym lepiej. Pozdrawiam umiech

A jeśli tak to zwracam honor umiechi cofam niepotrzebne słowa! Oczywiście każdy ma prawo wypowiedzi. Pisząc "nasze forum " miałam na myśli stalowowolskie umiechRównież pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 18:53  
Cytuj
Pie#dol ta studniówkę. W życiu czeka cię mnóstwo dużo lepszych bali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
Pie#dol ta studniówkę. W życiu czeka cię mnóstwo dużo lepszych bali.


To raz, a dwa jeszcze nie raz zazdrosni zaplacza jak w robocie kto inny premie dostanie za lepsze wyniki hehe życie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 21 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 23:45  
Cytuj
Chyba poszla na ta studniówkę skoro nic sie nie udziela

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »