NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Ceny paliw w Stalowej Woli,
Posty: 23
Dołączył: 10 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2018r. 19:27  
Cytuj
Znowu ceny paliw w Stalowej Woli są dużo wyższe niż w okolicy. W sobotę na Orlenie przy Tesco - etylina 95 kosztowała 4,74 a w Tarnobrzegu na też Orlenie przy Sikorskiego kosztowała 4,55, a więc o 19 groszy więcej... W ubiegłym tygodniu różnica ta wynosiła 20 gr. Co się dzieje zapytaniewykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2018r. 19:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2018r. 19:33  
Cytuj
Oczywiście w Tarnobrzegu jest tańsza o 19 gr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2018r. 19:37  
Cytuj
W sobotę kupowałem w Tarnobrzegu na Circus - ON 4,47 a w Stalówce łoją nas jak szczyli - to zmowa cenowa nic więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2018r. 20:21  
Cytuj
W gorzycach czy janowie to samo..

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2018r. 20:59  
Cytuj
Masz całkowitą rację.Ja jeżdżę na "ON". W roku 20 - 30 tys.km, nie jako zawodowy kierowca. Często jeżdżę do W-wy i na Śląsk. Takiego łupienia kierowców jak w naszej Stalówce po drodze nie widziałem na stacjach paliw. Potwierdzam - Tarnobrzeg jest tańszy i w ON i benzynie o 19- 20 groszy. Nawet w W-wie czy Katowicach jest o 10 groszy taniej. Na głównej stronie jest reklama PKS- ON- 4,68 !!- Nigdzie po drodze nie było tak drogo!!
Gdzie obiecana miejska stacja paliw?? Ławeczki i picuś tańsze...
Najgorsza jest stacja Orlen na Staszica - co poniedziałek podwyższają cenę o 6-10 groszy, aby "łaskawie" do środy obniżyć cenę do tej co była w poprzednim tygodniu. Ale , co mamy zrobić? W Tarnobrzegu tankując oszczędzamy na baku 10-12 zł, ale tam trzeba dojechać.... chyba ,że jedziemy w tamtym kierunku, to się opłaca.
Żadna firma paliwowa nie ma aktualnych danych odnośnie ceny na swoich stacjach przez net.
W Stalowej jesteśmy po prostu okradani...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Sty 2018r. 21:53  
Cytuj
Ja trochę jeżdze i nie pamiętam kiedy tankowałem w Stalowej. A jeśli już to jakieś ochłapy z rok temu. Tankuje generalnie na tych samych stacjach albo Tarnobrzeg, Rzeszow albo Lublin. Ceny są zawsze w granicach 30 gr/l niższe niemalże na każdej jednej stacji i tak jest od lat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »