NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 32 33 34 35 36 37 38 ... » »»
Prawda się obroni - należy o niej mówić., Polska to obowiązek siostry i bracia.
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lip 2020r. 20:57  
Cytuj
Szkoda zatem twojego głosu Andrzejku. Taki konserwatywny żelazny elektorat jak ty , wydawał się być pewniakiem dla Adriana. Cóż za rozczarowanie...umiech


Ostatnio się tak rozczarowałem gdy ujrzałem mecenasa Konia w sztabie wyborczym Hołowczyca. Było to dla mnie niesamowite zdarzenie. Nigdy bym nie pomyślał że do tego dojdzie. W końcu niezależność Hołowczyca to był jego znak rozpoznawczy...uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2020r. 20:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lip 2020r. 21:15  
Cytuj
Nikt nie jest tak niezależny jak Duda i Trzaskowski. A razem wzięci to już nawet super niezależni.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lip 2020r. 21:26  
Cytuj
Niezależność Hołowczyca uświadomiła mi właśnie obecność mecenasa Konia.Postawiłbym flaszkę dobrej wódki ,na to że mają jednego oficera prowadzącego. Znając konotacje telewizji z Wiertniczej pewnie jakiś pan w zielonym mundurku z pagonami. Zresztą jeden generał zdaje się był tam na miejscu. W jakim charakterze Bóg raczy wiedzieć..umiech


Nie będę się silić na tłumaczenia ponieważ rzeczywiście niezależność ,i Dudy i Czaska, to rzecz wątpliwa. Tak naprawdę jedynym powodem mojego głosu ( w drugiej turze) na Adriana jest obawa by całej Polski tak jak modrej Wisły nie zalała rzeka gówna...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2020r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


madras

Tak. Ułaskawił czyli:
- ten człowiek odbył już karę więzienia
- od zbrodni minęło wiele lat
- PAD zrobił to m,in. na prośbę poszkodowanych i chodziło tylko o zakaz zbliżania się.


Ofiara Polańskiego też się pojednała. Nie zmienia to faktu, że Polański jest pedofilem.
Jeśli chodziło tylko o taką błachą sprawę jak zakaz zbliżania, to mógł się tym zająć sąd.



Polański nie odsiedział wyroku...

Sąd mógł i nie zgłosił obiekcji co do decyzji PAD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 13:48  
Cytuj
@cdn..

"Sąd mógł i nie zgłosił obiekcji co do decyzji PAD."


Dlaczego miałby zgłaszać?

Rodzina z tatusiem-pedofilem chciała mieszkać razem to PAD im to umożliwił.

W końcu PAD uważa chyba, że rodzina to największe dobro.


Jeśli ktoś chce tutaj rozbijać rodzinę, tylko dlatego, że jeden z członków rodziny jest pedofilem to niech przemyśli swoje zachowanie.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 13:55  
Cytuj
W sumie to on nawet nie jest pedofilem tylko po alkoholu miał takie ciągoty więc spoko luzik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 14:15  
Cytuj
"KBW złoży w prokuraturze zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa ws. podszywania się pod organy wyborcze oraz wywoływania błędnego przeświadczenia o wydaniu przez członków PKW komunikatu dotyczącego głosowania w II turze wyborów - poinformowała dziś szefowa KBW Magdalena Pietrzak. Stanowisko zajęła też Państwowa Komisja Wyborcza.

Pietrzak przekazała, że w ostatnich dniach w mediach społecznościowych - na Facebooku i Twitterze - udostępniono informacje o rzekomym wydaniu przez Państwową Komisję Wyborczą 1 lipca 2020 r. komunikatu odnoszącego się do głosowania podczas drugiej tury wyborów prezydenckich - komunikat ten zawierał nieprawdziwe informacje jakoby w drugiej turze wyborów mieli brać udział tylko wyborcy, którzy oddali głos na innych kandydatów, niż ten który uzyskał w pierwszej turze najwyższy wynik."

Rosyjskie, niemieckie służby, czy opłacana przez PO, farma trolli w stylu "brejza factory"?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 14:20  
Cytuj
@madras

Dokładnie.

Cytat z Siekierezady:

"- Najgorsze to, że ja trzeźwy był. Bo jakby ja pijany był to co innego. Pijanemu dużo można wybaczyć.
- Pijanemu. Tak."


W sumie mamy do czynienia z dorosłymi ludźmi i każdy żyje jak chce. Jeśli dziewczyna mu wybaczyła i chce z nim mieszkać to nic nam do tego.


Ale możemy porozmawiać ogólnie o rodzinie i tradycji.


Powiem szczerze nie interesowałeś się tematem, więc może zapytam ekspertów.

cdn.. i miruś - jaki jest tradycyjny, polski sposób postępowania w poniższej sytuacji?


Stary chla, pcha się z łapami do dziecka, bije, w końcu jakiś konfident wpie...a się w rodzinne sprawy, donosi na psy i stary ląduje w pier...u.


Co powinna zrobić Matka Polka w takiej sytuacji?

Wyprowadzić się z dzieckiem i ograniczyć, ewentualnie całkowicie zerwać kontakt z ojcem-pedofilem?

Czy po chrześcijańsku wybaczyć i w spokoju czekać na to, aż stary wyjdzie i wróci do rodziny?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 14:27  
Cytuj
No ale to do roboty by musiała pójść a tak konkubent zawsze coś przyniesie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 18:21  
Cytuj
napisz list otwarty ze nie zgadzasz się z prośbą rodziny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 22:19  
Cytuj
@cdn..

List otwarty?

Po co?


Z doniesień medialnych wynika, że wszystko już ok i dzięki prezydentowi mamy tutaj do czynienia z przykładem szczęśliwej rodziny.

Poprawcie mnie, jeśli gdzieś popełnię błąd.

Mamy 3 osoby.

Ojciec. Córka. I matka - konkubina ojca.

Ponieważ mówimy o konkubinie ojca, a nie partnerce to wiadomo, że jest bida z nędzą. Bo kiedy jest kasa to nie ma konkubin, tylko partnerki.


Ojciec molestuje dziecko. Między innymi onanizuje się rączkami 11-letniej córki.

Czyli mamy do czynienia z pedofilią i kazirodztwem.


Ojciec nie przyznaje się do winy.

"Za całkowicie wiarygodne uznały zeznania dziewczynki. Słowa małej Ani potwierdzili też jej wychowawca ze świetlicy, ciocia oraz biegła psycholog, która ją badała."

Co ciekawe, nie ma tutaj ani słowa o potwierdzaniu słów dziewczynki przez matkę.

Prawdopodobnie przypadek.


Córka deklaruje, że wybaczyła ojcu.

Należy założyć, że matka pewnie też.

Nie ma żalu do konkubenta o to, że molestował dziecko czyli jest pedofilem.
Nie ma żalu do konkubenta o to, że molestowane dziecko było Jej własnym dzieckiem.
Nie ma żalu do konkubenta o to, że poszedł do łóżka z kimś innym.


Dobra, wybaczająca rodzina.


I jako wisienka na torcie:

prezydent Andrzej Duda.


Andrzej Duda, który dzisiaj mówił:

"Tak naprawdę krzywdzona jest rodzina. Rodzina jest krzywdzona. Bo ja, bo ja pomogłem rodzinie, dlatego, że to rodzina prosiła mnie o pomoc i rodzina do mnie o tą pomoc się zwróciła."


Rodzina.

5 razy w 3 linijkach.


Różne są rodziny jak widać. Ale dla Dudy każda jest ważna. I Duda każdej będzie bronił.

Oprócz takiej z LGBT.


I Duda pomógł rodzinie być razem.


Dlaczego córka i matka chciały powrotu ojca-pedofila?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 03:15  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

List otwarty?

Po co?


Dlaczego córka i matka chciały powrotu ojca-pedofila?




napisz list otwarty ze nie zgadzasz się z prośbą rodziny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 07:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@cdn..
List otwarty?
Po co?
Dlaczego córka i matka chciały powrotu ojca-pedofila?

napisz list otwarty ze nie zgadzasz się z prośbą rodziny

Wczoraj sąsiadka dostała niezły wycisk od starego. Policja była. Ale nic nie zrobili. Sąsiadka bardzo prosiła, żeby nic mu nie robili. Sińce pod oczami się zagoją, poruczone talerze posprząta - tak mówiła. I tak jest co miesiąc. Można by to przerwać, ale jak można nie posłuchać prośby rodziny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 26 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 08:52  
Cytuj
Dlaczego niektórzy tu piszący , nie lamentowali tak nad tą sprawą jak ona faktycznie miała miejsce , tylko teraz.

Błazenada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 08:58  
Cytuj
Wiedzę, ze tzw prawicowcy z PiS nadal bronią pedofilów jak niepodległości.

Co z wami jest nie tak? Czego wy nie rozumiecie? Przecież to kolejny przykład obrony pedofili.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 26 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 12:52  
Cytuj
Andrzej ty albo jesteś głupi , albo takiego udajesz , albo twoja rola to rola trola.
Pedofilia to dla mnie zbrodnia.Najcięższego kalibru.

Pytałem sie dlaczego ta spraqa jest wywlekana teraz ,każdy jest zbulwersowany, ale jakoś w momencie ułaskawienia każdy siedział cicho.

Hipokryci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 17:44  
Cytuj
A zwykły Kowalski wiedział o tym wcześniej?
Dupa mógłby czasem coś przeczytać przed podpisaniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 26 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 18:03  
Cytuj
Przecież to była wiedza dostępna.

Teraz nagle zrobiła sie gównaburza. Bo wybory.


Pisze o tym onet.pl , pisze o tym f(u)ckt , pisze o tym gowno prawda , sorry gazeta wybiórcza , trabi o tym tvn(tfu).

Wiesz co łaczy te wszystkie media? Nie są polskie.
Więc dlaczego taki chłop jak ja , zwykły Kowalski , ma sie nie oburzać , jak ktoś obcy (pomimo dzialalności w Polsce) , non stop pierdolyi o tym , jak to w Polsce mamy w chwili obecnej źle.

Wiem że Jesteśmy za słabi ,żeby płynąć pod prąd i siłą rzeczy musimy iść z nurtem , ale dlaczego te wyżej wspomniane media promują opcje nie polską?

Wk. Mnie to

P.s popatrZ na nagłowki onet fakt wyborcza , i obiektywnie powiedz kogo promują.
Aha i nie pier mi tu o tvp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 19:01  
Cytuj
No jak to czemu nie wcześniej? Durne pytanie. Bo wybory są.
A niby czemu wybór Dupy na prezydenta to opcja Polska. Jaro zbawca narodu, prezes wszystkich kotów, grzmiał przecież, że nie może być tak, że jedna partia ma wszystkie urzędy, że to nie służy demokracji. Teraz to już nieaktualne? Więc nawet wg Jarka Dupa nie powinien być prezydentem.
A tym obcym mediom podziękowałeś np za ujawnienie sprawy Pancernego Mariana? Wszyscy święci tego narodu tak stali za nim murem. Tzw Polskie media tak go broniły. I co wyszło? To co zawsze wychodzi pisowi. Czego by się nie czepili to spier...lą. A kto nie jest wyznawcą to to widzi i go to wqur...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 26 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
No jak to czemu nie wcześniej? Durne pytanie. Bo wybory są.
A niby czemu wybór Dupy na prezydenta to opcja Polska. Jaro zbawca narodu, prezes wszystkich kotów, grzmiał przecież, że nie może być tak, że jedna partia ma wszystkie urzędy, że to nie służy demokracji. Teraz to już nieaktualne? Więc nawet wg Jarka Dupa nie powinien być prezydentem.
A tym obcym mediom podziękowałeś np za ujawnienie sprawy Pancernego Mariana? Wszyscy święci tego narodu tak stali za nim murem. Tzw Polskie media tak go broniły. I co wyszło? To co zawsze wychodzi pisowi. Czego by się nie czepili to spier...lą. A kto nie jest wyznawcą to to widzi i go to wqur...



Tia.
Wstrzymaj sie troche z tymi dupami, kotami i pancernikami , bo cie dojadą.
Aha , poczekaj , daj głos. Koniecznie 12.

P.s

Pisałem w wątku równoległym , o tym, że jak PiS napiepsza o PO z lat wstecznych, to larum ,że to było , że błazny wracają do starych spraw.
A teraz sami szperacie po czeluściach neta , za starymi sprawami.
Karma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
Pisze o tym onet.pl , pisze o tym f(u)ckt , pisze o tym gowno prawda , sorry gazeta wybiórcza , trabi o tym tvn(tfu).


Po co to czytasz i oglądasz, czytaj prawicową prasę i oglądaj TVP będziesz szczęśliwy smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 22:44  
Cytuj
Taka jest prawda panie Anżeju?chytry

https://demot(...)ieli-ale

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lip 2020r. 22:48  
Cytuj
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 01:47  
Cytuj
CYTAT
[cytat]No jak to czemu nie wcześniej? Durne pytanie. Bo wybory są.
A niby czemu wybór Dupy na prezydenta to opcja Polska. Jaro zbawca narodu, prezes wszystkich kotów, grzmiał przecież, że nie może być tak, że jedna partia ma wszystkie urzędy, że to nie służy demokracji. Teraz to już nieaktualne? Więc nawet wg Jarka Dupa nie powinien być prezydentem.
A tym obcym mediom podziękowałeś np za ujawnienie sprawy Pancernego Mariana? Wszyscy święci tego narodu tak stali za nim murem. Tzw Polskie media tak go broniły. I co wyszło? To co zawsze wychodzi pisowi. Czego by się nie czepili to spier...lą. A kto nie jest wyznawcą to to widzi i go to wqur...



Tia.
Wstrzymaj sie troche z tymi dupami, kotami i pancernikami , bo cie dojadą.
Aha , poczekaj , daj głos. Koniecznie 12.

P.s

Pisałem w wątku równoległym , o tym, że jak PiS napiepsza o PO z lat wstecznych, to larum ,że to było , że błazny wracają do starych spraw.
A teraz sami szperacie po czeluściach neta , za starymi sprawami.
Karma[/cytat/]
No ok. Czyli jesteś zwykłym wyznawcom (nie mylić z wyznawcą).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 01:57  
Cytuj
Kto ma dzisiaj dyżur w nocy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 32 33 34 35 36 37 38 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »