NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Sofa lub narożnik na wymiar, Poszukujemy kogoś kto wykona sofę na wymiar
Posty: 9
Dołączył: 12 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 21:03  
Cytuj
Hej! Poszukuję kogoś, kto wykona sofę lub narożnik i ma duży wybór tkanin obiciowych (różne kolory, wzory itp). Mebel ma być niewielki, 3-osobowy, z funkcją spania. Projekt swój (jednak chętnie skorzystam z doświadczenia i podpowiedzi).

Mieszkam w Stalowej Woli, więc raczej kogoś na miejscu lub z okolic.

Jeśli ktoś zna sprawdzoną osobę/firmę, która dodatkowo nie zedrze z człowieka ostatniego grosza, proszę o podanie namiaru tu lub na PW.

Pozdrawiam ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 21:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 15:48  
Cytuj
Masz 2 opcje, albo zamowienie na necie ( czesto wysyłaja za darmo probki materiałow aby sobie wybrac odpowiedni) ewentualnie sobota pod wiaduktem mozesz sobie zamowic jaki chcesz. Zazwyczaj duze roznice w cenie wiążą sie z rodzajem wybranego materiału.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2018r. 22:13  
Cytuj
Zgadzam się z przedmówcą, jak w necie zamawiasz, to niektóre sklepy jak https://solpol-meble.com.pl/ to nawet przesyłają próbki wybranych tkanin, pocztą żeby można było "pomacać". I jest znacznie taniej niż na targu, na narożniku który kupiłam w tym właśnie sklepie było 500 zł. Fakt że duży i troszkę kosztował. Więc warto. Ja czekałam 3 tygodnie a na targu powiedzieli 2-3, więc te pół tysiąca za tydzień zwłoki, myślę że warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »