NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Sterylizacja kota,
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 12:45  
Cytuj
Proszę o informację, gdzie w Stalowej Woli lub w Nisku, polecanie zrobić sterylizację kota, może ktoś wie jaki to jest koszt?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 12:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 14:15  
Cytuj
każdy weterynarz ci wysterylizuje kota, ceny wszedzie takie same, kwestia podejścia do zwierzaka, niektórzy weterynarze trzymaja kota cały dzień, inni za chwile oddaja.
Nie napisałes czy chodzi ci o kotkę czy kocura, bo u kocura to prosty zabieg, a u kotki to jednak operacja i kosztuje wiecej. Polecałbym Pawliszyn, dobrze to robi i opiekuje sie tak długo, jak trzeba, inni chca kase i od razu oddać zwierzaka, a Pawliszyn mówi, ze po narkozie kot wymiotuje, wyglada zle i dla właściciela to trauma moze byc, ponadto trzeba zwierzaka przetrzyzmac bo istnieje ryzyko bezdechu, wiec od razu brać niedobrze...
No i wczesniej musisz sie umówić z lekarzem bo to jednak trzeba dowieść zwierzaka raczej rano na godzine, zeby doszedł do siebie przez dzien mniej wiecej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 14:28  
Cytuj
dzięki za info, chodzi o kocura w wieku mniej więcej 6 miesięcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 19:25  
Cytuj
Polecam Pania Pawliszyn.Zgadzam sie z powyzszym postem w 100%.Zaprowadzalam do niej suczkę,kotke i kocurka.Polecam naprawdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 19:37  
Cytuj
ja też mam kocurka, zawieziony był rano, a do odbioru dopiero wieczorem. Rano miał zabieg a wieczorem jeszcze był tąpnięty i łaził jak pijany. Już było pewne że nic mu się nie stanie i nie będzie jakis komplikacji. Cena kastracji jest duzo niższa niż sterylizacji kotki, ale już nie pamiętam ile to było. Zadzwon sobie w poniedziałek do gabinetu to pewnie ci powie co i jak dokładnie.

Stronę ma nawet swoją, pisze telefon i godziny
http://www.anvet.pl/1001/gabinet-weterynaryjny-anvet-stalowa-wola

Dodam, że koleżanka kocura wiozła do innego weta, nie będę mówić do kogo, ale po zabiegu godzina i do domu, kot jej się telepał w domu, wymiotował i beczał aż do wieczora. Bała się czy coś mu nie jest, dlatego lepiej u Pawliszyn, bo odda ci zwierzaka już w stanie "do życia" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 20:46  
Cytuj
Ja polecam Panią Agnieszkę Montusiewicz. Sterylizowałam kota i kotkę u niej. Zostawiałam rano zwierzaki wieczorem odbierałam. Kot od razu doszedł do siebie, z kotką problem jedynie taki, że nie chciała nosić ubranka. Kot w zeszłym roku kosztował mnie 90 zł, a kotka w tym 140 zł. Po sterylizacji u Pawliszynowej moje poprzednie koty dłużej dochodziły do siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 13:18  
Cytuj
A jaka to cena ?

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 13:21  
Cytuj

W Szówsku, obok Jarosławia, sterylizują za 150 zł.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 07:31  
Cytuj
JA polecam Argos w Stalowe Woli. Zabieg przeprowadzony wzorowo plus wszystkie badania przy okazji. Kotek wieczorem odebrany od razu biegał i miał się dobrze... nawet nie zauważył braku klejnotów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »