NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kobiety mafi,
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2018r. 20:34  
Cytuj
:szok::szok:Byłam dzisiaj na tym filmie o 15.30. Dźwięk jakiś dramat... raz głośniej a raz cicho tak że ledwo było cokolwiek słychać..:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2018r. 20:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2018r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
:szok::szok:Byłam dzisiaj na tym filmie o 15.30. Dźwięk jakiś dramat... raz głośniej a raz cicho tak że ledwo było cokolwiek słychać..:szok:


polskie filmy w ogole maja problemy z dzwiekiem
dlatego ja jak ide na jakis polski film to wybieram kino wrzos mala sale 1 rzad - wtedy jest szansa ze najwiecej bedzie slychac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2018r. 18:26  
Cytuj
Do polowy znosne od polowy na maxa naciagane. Sceny z piłą i młotkiem to w ogole bez komentarza .... bylam na botoksie sto razy lepsze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2018r. 20:22  
Cytuj
:szok:czy to wina filmu? mam wrażenie że coś nie tak było po stronie kina, na reklamach juz się zaczeło coś dziać z dźwiękiem w pewnym momencie myślałam że wyjdę i to zgłosze.. tylko komu..?cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Marz 2018r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
:szok:czy to wina filmu? mam wrażenie że coś nie tak było po stronie kina, na reklamach juz się zaczeło coś dziać z dźwiękiem w pewnym momencie myślałam że wyjdę i to zgłosze.. tylko komu..?cool


wina filmu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2018r. 17:53  
Cytuj
bylam wczoraj w heliosie i z dzwiekiem bylo wszystko ok
film slaby i dlugi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2018r. 18:01  
Cytuj
Byłem w Heliosie na Czerwonej jaskółce i głos był bardzo dobry. Swoja droga polecam film. To co mi przeszkadzało to 20 min reklam. Jeszcze ok jak to są reklamy filmów, denerwujące są reklamy drzwi i innych takich produktów. Zgadzam się że tym stwierdzeniem że w polskich filmach jest często kiepski głos. Podobnie jeśli chodzi o dubbing bajek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 16:59  
Cytuj
Film całkiem fajny, oglądałem już jakiś czas temu. Aktualnie na Showmaxie oglądam serial Kobiety Mafii, Botoks również jest do obejrzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 12:27  
Cytuj
Witam

Dla mnie beznadziejnie beznadziejny..... Dźwięk dramatyczny, jak w większości polskich produkcji..... 90 % scen oparta na panujących stereotypach, za dużo wulgaryzmów i science fiction hehehehhe Chyba za stary już jestem na takie kino..... Dla gimbazy może jest OK....

Pozdrawiam

PS Mafii piszemy przez dwa "i" ..... Aż razi w oczy tytuł u góry....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »