NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Hammer Axe Pro myPhone , aktualizacja android
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 17:56  
Cytuj
Posiadam telefonik myPhone Hammer Axe Pro w którym nie da się zaktualizować systemu z 6 do 7 co powinno zainicjować ten proces automatycznie po pojawieniu sie aktualizacji, ręcznie też się nie da bo po kliknięciu w przycisk aktualizacji na milisekunde pojawia się komunikat, że sprawdza dostępność aktualizacji i dalej nic, czasem jest komunikat też który tylko mignie na sekundę po kliknięciu w klawisz aktualizacji o treści, że pobiera i dalej nic, brak reakcji, tak mogę klikać w nieskończoność i tak nic nie zacznie pobierać. Nie posiadam gwarancji na telefon bo w serwisie zaktualizowaliby mi za free a w innym wypadku każą płacić i to nie mało.
Czytałem na różnych forach, że spowodowane to może być faktem braku certyfikacji fona który to brak jakiegoś certryfikatu uniemożliwia właśnie proces aktualizacji systemowej. Ma któś jakiś pomysł jak można by go zaktualizować bez wysyłki do serwisu, czy w ogóle jest możliwość samodzielnej instalacji tego systemu ? :cwaniak:

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 17:56  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 15:28  
Cytuj
Dalej nikt nic na temat ???

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 00:54  
Cytuj
CYTAT
Posiadam telefonik myPhone Hammer Axe Pro w którym nie da się zaktualizować systemu z 6 do 7 co powinno zainicjować ten proces automatycznie po pojawieniu sie aktualizacji, ręcznie też się nie da bo po kliknięciu w przycisk aktualizacji na milisekunde pojawia się komunikat, że sprawdza dostępność aktualizacji i dalej nic, czasem jest komunikat też który tylko mignie na sekundę po kliknięciu w klawisz aktualizacji o treści, że pobiera i dalej nic, brak reakcji, tak mogę klikać w nieskończoność i tak nic nie zacznie pobierać. Nie posiadam gwarancji na telefon bo w serwisie zaktualizowaliby mi za free a w innym wypadku każą płacić i to nie mało.
Czytałem na różnych forach, że spowodowane to może być faktem braku certyfikacji fona który to brak jakiegoś certryfikatu uniemożliwia właśnie proces aktualizacji systemowej. Ma któś jakiś pomysł jak można by go zaktualizować bez wysyłki do serwisu, czy w ogóle jest możliwość samodzielnej aktualizacji tego systemu ? :cwaniak:

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »