NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Budujemy dom, Opinia
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2018r. 09:21  
Cytuj
Witam czy ktoś korzystał z usług Stanisława Zięby lub Piotra Sowy ? Proszę o opinię

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2018r. 09:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2018r. 12:13  
Cytuj
Robotę Pana Stanisława Zięby znam i wiem, że do tematu budowy domu pochodzi bardzo profesjonalnie i rzeczowo.
Mojego domu Pan Stanisław nie budował ale widziałem budowe w wykonaniu Pana Stanisława. Robota wykonana czysto i dokładnie.
Co do Pana Sowy też słyszałem dobre opinie natomiast nie widziałem roboty więc się nie wypowiem.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2018r. 12:36  
Cytuj
Również polecam Pana Ziębę. Do swojej pracy podchodzi profesjonalnie. Straszny gaduła ale mi to nie przeszkadzało, ważne że prace zostały super wykonane! Najlepiej zadzwoń do niego, powie Ci co gdzie robił, podjedziesz sobie i ocenisz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2018r. 14:04  
Cytuj
Naprzeciwko rodziców budował sowa. Czysto,schludnie i szybko od fundamentów na gotowo łącznie z płotem. Tempo mieli konkretne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Marz 2018r. 16:48  
Cytuj
Problem w tym, że wielu "fachowców" nie potrafi nawet czytać projektu.
Polecanie firm budowlanych też jest mało pomocne,bo wielu właścicieli zatrudnia sezonowych robotników,którzy albo zostają albo odchodzą.
I tak - firma XXX budowała domy w 2015 i robiła to zgodnie ze sztuką budowlaną,natomiast w 2016 była zmiana o 180 st.na niekorzyść inwestorów. Dlaczego ? bo w 2015 firma zatrudniała murarzy z wiedzą i doświadczeniem,a w 2016 murarzom już tej wiedzy brakowało.



Ja też podłączam się do pytania - szukam murarza,który jest po szkole budowlanej i posiada duże doświadczenie od strony praktycznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2018r. 20:09  
Cytuj
Dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »