NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »
Nowy Temat Odpowiedz
Cenzura na Stalowym Mieście jak za Komuny!,
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2018r. 12:21  
Cytuj
Ośmieliłem się wczoraj napisać kilka krytycznych zdań pod artykułem o panu Męcińskim.
O tym, że to bardzo miły facet. Niestety nie nadający się na radnego. O tym, że będąc bezrobotnym wpadł na świetny pomysł zapisania się do pisu, a jak wiemy podczas ostatnich wyborów nie wazne było czy ktoś coś potrafi. Ważne że był z pisu. Dlatego teraz zadowolony może przekiblowac kilka letek na ciepłej posadce za nasze pieniądze. Cwaniaki górą!
Niestety mój wpis nie ukazał się. O obecnej władzy (a w szczególności o pisowskich Dyzmach) na "Stalowym" mówić można dobrze albo wcale.
Usuwam tę tubę pisu z "ulubionych".
Dziękuję za uwagę.

Moderowano przez: magpie
Temat zdublowany, jest już wątek o video

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2018r. 12:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2018r. 12:30  
Cytuj
Ośmiele sie zapytać jakie Ty masz kwalifikacje do oceny innych?Psycholog,Sekretarz PO,czy gracz w Totolotka z Bolkiem.Nie wiem jakiej orientacji politycznej jesteś zwolennikiem,ale za poprzednich NIErządów złodziei siedziałeś cichutko jak mokasyn w worku łowcy węży.To że PiS zatrudnia ludzi zaufanych a usuwa śmieci po PO-PSl jest akurat rzeczą na miejscu.Nie pamietasz juz chyba ilu swoich w administracji zatrudniała PO,jakie rodziny z PSL pracowały w ARiMR,jakie afery tam były?
Zaczym kogoś oczernisz ,spojrzyj w lustro i spojrzyj wstecz.Dla przykładusmiech2yrektor Elektrowni Jadrowej której do dziś nie ma Pan Grad zrabial 100 tysi na m-cjezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2018r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
Ośmieliłem się wczoraj napisać kilka krytycznych zdań pod artykułem o panu Męcińskim.
O tym, że to bardzo miły facet. Niestety nie nadający się na radnego. O tym, że będąc bezrobotnym wpadł na świetny pomysł zapisania się do pisu, a jak wiemy podczas ostatnich wyborów nie wazne było czy ktoś coś potrafi. Ważne że był z pisu. Dlatego teraz zadowolony może przekiblowac kilka letek na ciepłej posadce za nasze pieniądze. Cwaniaki górą!
Niestety mój wpis nie ukazał się. O obecnej władzy (a w szczególności o pisowskich Dyzmach) na "Stalowym" mówić można dobrze albo wcale.
Usuwam tę tubę pisu z "ulubionych".
Dziękuję za uwagę.


Możesz się i ty zapisać i zobaczymy czy cię wystawią na radnego. Trzeba jakiś poziom reprezentować i mieć jakieś kompetencje. Krzykaczy jest pełno wszędzie ale nic nie podpowiadają jak poprawić coś co źle funkcjonuje. To jak, chciałbyś żeby PiS wystawiał ludzi z platformy albo z peeselu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »