NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Zdjęcie do dowodu, paszportu - gdzie ?, Zdjęcie do dowodu, paszportu -gdzie będą najlepsze ?
Posty: 28
Dołączył: 21 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2018r. 08:20  
Cytuj
Witam, potrzebuję zrobić całej rodzinie zdjęcia do paszportu i jednej z nich do dowodu osobistego. Podpowiedzcie gdzie najlepiej (najładniej) to zrobić? Jak wygląda to cenowo? Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2018r. 08:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2018r. 08:43  
Cytuj
Pewnie kazdy poleci Mimoze ja jednak nie polecam poniewaz juz nie robia takich ladnych zdjec jak kiedys to moja opinia . moze foto Adam na rynku . mimoza 25 zl fotki .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2018r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
Pewnie kazdy poleci Mimoze ja jednak nie polecam poniewaz juz nie robia takich ladnych zdjec jak kiedys to moja opinia . moze foto Adam na rynku . mimoza 25 zl fotki .


zgadzam sie. zawsze polecalam mimoze bo robili swietne zdjecie ale ostatnio bardzo sie popsuli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 Marz 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Marz 2018r. 16:55  
Cytuj
CCC

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2018r. 09:45  
Cytuj
Też zauważyłam że Mimoza ostatnio się popsuła ale uważam, że i tak robione przez nich zdjęcia wychodzą lepiej niż u kogokolwiek w Stalowej Woli. Tym bardziej, że obecnie zdjęcia do dowodu wyglądają tak samo jak to paszportu czyli cała twarz "frontem", a nie oszukujmy się mało kto wychodzi na takim zdjęciu korzystnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2018r. 09:45  
Cytuj
Też zauważyłam że Mimoza ostatnio się popsuła ale uważam, że i tak robione przez nich zdjęcia wychodzą lepiej niż u kogokolwiek w Stalowej Woli. Tym bardziej, że obecnie zdjęcia do dowodu wyglądają tak samo jak to paszportu czyli cała twarz "frontem", a nie oszukujmy się mało kto wychodzi na takim zdjęciu korzystnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »