NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Co dalej z Centrum/FRAC Stalowa Wola,
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 09:56  
Cytuj
Orientuje sie ktos co dalej z tym budynkiem? Czy to tylko remont? Byly tam dwa moje ulubione sklepy Levis,Adidas czy one sie przenosza na czas remontu czy jak? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 09:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 10:32  
Cytuj
Słyszałam że ma tam być Castorama, ale co z tym zrobią to pewnie z czasem się dowiemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 10:56  
Cytuj
E.Leclerc to kupił i będzie tam hipermarket tej sieci + może mały pasaż handlowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 Marz 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 11:35  
Cytuj
Skatepark ma tam powstać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 12:51  
Cytuj
Kolejny market zagranicznej sieci, wycieli lokalnych handlarzy ze Stalowej, i będziemy wszyscy napychać portwele zagranicznym firmom. Takie cuda tylko w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
iOS
iOS
iOS
Posty: 52
Dołączył: 17 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 12:54  
Cytuj
Tor gokartowy ma byc tam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Kolejny market zagranicznej sieci, wycieli lokalnych handlarzy ze Stalowej, i będziemy wszyscy napychać portwele zagranicznym firmom. Takie cuda tylko w Polsce.


Kto kogo wyciął? Akurat jak mowa o tym obiekcie, to wyciął lokalnych kupców obecny prezydent blokując inwestycję (chyba OBI) co było ostatnią szansą na istnienie dalsze tego "centrum".
Niestety, czas nie stoi w miejscu i rynek jest zabójczy - trzeba walczyć i się rozwijać.
Teraz to nie wiem co tam można zrobić by to uratować - ruch tam zerowy, bo oferta uboga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 13:42  
Cytuj
Lokalni kupcy już dziękują za zablokowanie rozbudowy centrum handlowego przez radnego Nadbereżnego i S-ka. Dzięki temu ich biznesy upadły razem z centrum, a miasto jest stratne na co najmniej 10 mln zł.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Kolejny market zagranicznej sieci, wycieli lokalnych handlarzy ze Stalowej, i będziemy wszyscy napychać portwele zagranicznym firmom. Takie cuda tylko w Polsce.


Co ty wypisujesz, ja kupuję w polskich sklepach, może trochę drożej ale nie kupuję w Lidlach, biedronkach, tescach itp a tobie jak szkoda dać parę groszy więcej to kupuj i napychaj zagranicznym firmom "portwele"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kolejny market zagranicznej sieci, wycieli lokalnych handlarzy ze Stalowej, i będziemy wszyscy napychać portwele zagranicznym firmom. Takie cuda tylko w Polsce.


Co ty wypisujesz, ja kupuję w polskich sklepach, może trochę drożej ale nie kupuję w Lidlach, biedronkach, tescach itp a tobie jak szkoda dać parę groszy więcej to kupuj i napychaj zagranicznym firmom "portwele"



A samochodem jakimś jeździsz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Co ty wypisujesz, ja kupuję w polskich sklepach, może trochę drożej ale nie kupuję w Lidlach, biedronkach, tescach itp a tobie jak szkoda dać parę groszy więcej to kupuj i napychaj zagranicznym firmom "portwele"


Gdzie znajdę polski sklep o standardzie takiego Tesco w Stalowej Woli?

Bo mnie szlak trafia jak w sobotę mam iść do Społem-u po chleb i stoję jak kołek 20 minut w kolejce, bo Panią nie przyjdzie do głowy otworzyć drugiej kasy bez upomnienia. Czas się w tych sklepach zatrzymał i nie tracą klientów przez wyższe ceny (bo coraz mniej ludzi porównuje ceny w sklepach spożywczych), a tracą jakością obsługi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 19:28  
Cytuj
Do kabiny,

mam pytanie. Skoro kupujesz w polskich sklepach, to czy w tych sklepach wybierasz polskie produkty? Jest bardzo dużo produktów które mają polską nazwę i nic więcej. Tesco i inne zagraniczne sklepy maja większy wybór a jeżeli chcesz wspierać polską gospodarkę to lepiej szukać produktów które są w 100% polskie. W Tesco są takie produkty tak jak i w Społem jest sporo produktów zagranicznych (ukrytych pod polska nazwą).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 20:24  
Cytuj
Frac tam będzie na całości, a Adidasa nie żal bo podróby tam były. Delikatesy robią remont na całości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 20:57  
Cytuj
gdzie podróby??? jakiś dowód? ja tam 2 sezon w adidasach biegam i na wiosne reeboki kupiłem i puki co te pierwsze jak nowe.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
gdzie podróby??? jakiś dowód? ja tam 2 sezon w adidasach biegam i na wiosne reeboki kupiłem i puki co te pierwsze jak nowe.....


Lena32 napewno ma dowody - inaczej by nie oczerniała firmy w internecie. Chyba jest świadoma, że grozi za to kara i z powództwa cywilnego i karnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2018r. 23:16  
Cytuj
Brawo dla rady miasta za zablokowanie możliwości dalszego rozwoju centrum handlowego FRAC na początku kadencji. Inwestor się wyniósł, kupcy stracili, a zamiast polskiego sklepu będzie zagraniczny supermarket.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2018r. 07:18  
Cytuj
A ten budynek przypadkiem nie należy/należał do osoby prywatnej?chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2018r. 07:46  
Cytuj
Właściciel tak chciał rozwijać to centrum że ohoho...
Od dawna wiadomo że chciał to sprzedać pod market budowlany a współwłaścicieli się pozbyć... Wszystko działo się pod pretekstem remontu...

Przed długo okres nie podnajmowali boksów chętnym albo odstraszali ich ceną za m2...

Teraz robi remont i co.... Frac podobno znika (słyszałem że sprzedany), wchodzi LeClerc...

p.s.
już jest info... leclerc na całej powierzchni centrum...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 14 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 16:25  
Cytuj
wiadomo kiedy otwarcie leclerc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
wiadomo kiedy otwarcie leclerc

Otwarcie za dwa tygodnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 14 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2018r. 16:07  
Cytuj
dwa tyg pojęcie względne jezyk wiadomo coś więcej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2018r. 16:33  
Cytuj
15 listopada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »