NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
Urwane lusterko,
~~mieszkanka
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 15:31  
Cytuj
Wczoraj koleś urwał mi lusterko w samochodzie. Nawet nie zatrzymał się. Dobrze, że są komórki z funkcją nagrywania. Tylko to wszystko długo trwa. Policja, sąd itp. Jeśli byłby normalny, powiedziałby po prostu "przepraszam". I byłoby po sprawie. A tak, kłopoty. Szkoda.

/moderowano temat

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 15:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 15:47  
Cytuj
Jeśli miałaś na to świadka i byłaś w stanie zapisać jego numer rejestracyjny to trzeba było od razu zgłosić to policji tak, żeby policjant oglądnął szkodę i miejsce kolizji i sporządził notatkę. Później zostałby ustalony właściciel pojazdu i wezwany na komendę. Jeśliby wypytywany przyznał się do winy, to dostałby mandat za spowodowanie kolizji, a ty wtedy mogłabyś domagać się od jego ubezpiezcyciela pokrycia kosztów naprawy.
Dopiero jak by rżnął głupa sprawa poszłaby do sądu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 15:47  
Cytuj
nie no niesamowita sensacja na skale ogólnopolską że aż trzeba o tym pisać na forum ehh.. ludzie zastanówcie się czasami o czym i do kogo piszecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 15:53  
Cytuj
No kłopoty... echhh szkoda... jak możemy Ci pomóc? Wystarczy współczucie, czy opłacić lekarza??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mieszkanka
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 16:05  
Cytuj
Siedziałam w momencie uderzenia w samochodzie. Jednak Pan w golfie nawet się nie zatrzymał. Oczywiście, że mam świadków. Tylko chodziło mi o to, że mógł się zatrzymać, powiedzieć przepraszam. Odjechanie z miejsca zdarzenia jest jednoznaczne z ucieczką. właściciel może zostać ustalony, odpowie za to co zrobił itp. Ale to wszystko trwa długo. Echelon - dzięki. Jestem tylko blondynką. Podtrzymałeś mnie na duchu.
Locust - może byłeś prowadzącym golfa?
Szkoda, że tak to odbierasz. Może pomyślałam, ze Pan z golfa odezwie się. Nie pomyślałeś o tym? Kurczę - jak byłoby fajnie na swiecie, jeśli mniej złości i nienawiści byłoby w ludzich. Może warto zacząć od siebie? Locust - miłego dnia.

 
 
 
 
~~stalowa wola
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 16:07  
Cytuj
Mieszkanka ma rację. Więcej życzliwości dla innych. Zacznijmy od siebie.

 
 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 18:13  
Cytuj
A ja przytaknę locustowi, bo:
1. Pan z Golfa nie odezwie się, bo gdyby miał odrobinę dobrej woli to by się zatrzymał już wtedy.
2. Historia tu opowiedziana nie jest ani dramatyczna ani ciekawa ani zaskakująca. W zasadzie osobiście nie widzę powodu pisania o tym na forum, tym bardziej, że:
3. Autorka napisała mniej więcej coś takiego: Gość urwał mi lusterko, teraz problem, szkoda, że urwał. Co innego jakieś pytanie typu "co mogę zrobić?", "mam coś na telefonie nagrane, gdzie z tym pójść", "Jakie procedury, czy ktoś się spotkał z tym". A tu taka ot opowieść typu: dziś jadłem śniadanie i kanapka mi wypadła jak zwykle posmarowaną stroną na dywan. szkoda.

No i tyle, a życzliwy chyba jestem umiech Życzę pani poszkodowanej jak najlepiej i oby łobuza sumienie dopadło i niechaj odda kasiorę za lusterko... no chyba, że to ja gdzieś nieuważnie puknąłem, to lepiej... już kończę jezyk

ps. "mniej złości i nienawiści w ludziach"... no błagam Cię, dostrzegasz w wypowiedzi locusta nienawiść?? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 18:40  
Cytuj
jesli jest Ci smutno z tego powodu to gorąco polecam stronę gdzie mozna wyrazić swoje uczucia... umiech

http://www.japierdole.com/

W zasadzie Prawdziwemu też by sie przydała ta stronka, bo często sie bulwersuje...

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 21:27  
Cytuj
O ja pie**olę, jaka fajna strona good.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 22:02  
Cytuj
no... ktokolwiek to wymyslil miał zarąbisty pomysł jezyk

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
jesli jest Ci smutno z tego powodu to gorąco polecam stronę gdzie mozna wyrazić swoje uczucia... umiech

http://www.japierdole.com/

W zasadzie Prawdziwemu też by sie przydała ta stronka, bo często sie bulwersuje...


Dzięki za sznurek uśmiech dawno nie widziałem niczego równie fajnego jezyk

potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~anita
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj koleś urwał mi lusterko w samochodzie. Nawet nie zatrzymał się. Dobrze, że są komórki z funkcją nagrywania. Tylko to wszystko długo trwa. Policja, sąd itp. Jeśli byłby normalny, powiedziałby po prostu \"przepraszam\". I byłoby po sprawie. A tak, kłopoty. Szkoda.

/moderowano temat
Masz dużo szczęścia, że nie jechałaś przez Kotową Wolę bo tam z pewnością za taki wybryk poleciałabyś na gałąźzarumieniony

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 23:46  
Cytuj
ale piszecie pierdoły !!! dziewczyna ma racje !!! czasem wystarczy zwykłe przepraszam i po sprawie a wy jej z tekstami że o tym na forum się nie pisze!!!! A NIBY DLACZEGO MA NIE PISAĆ????? bo co ? bo nie kłopot? bo mało interesujące?? skoro to dla niektórych błahostka to po co tu odpisuje??? można wyciągnąć więcej tematów "niepotrzebnych"...... a swoją drogą to KAŻDY MOŻE PISAĆ O TYM CO MU SIĘ PRZYDARZYŁO a tym bardziej że to tyczy się kierowców naszego miasta , którzy są przedstawiani niby tacy kulturalni i wogóle a czepiają się innych np RNI bo ??? patrzcie na siebie - jeden z drugim - bo jak wam oberwie ktoś lustereczko ;przy nowiutkim mercedesie to będzie po sprawie - wyłożycie po parę setek na nowe - a co tam - taki mały kaprys - cwaniaczki....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
ale piszecie pierdoły !!! dziewczyna ma racje !!! czasem wystarczy zwykłe przepraszam i po sprawie a wy jej z tekstami że o tym na forum się nie pisze!!!! A NIBY DLACZEGO MA NIE PISAĆ????? bo co ? bo nie kłopot? bo mało interesujące?? skoro to dla niektórych błahostka to po co tu odpisuje??? można wyciągnąć więcej tematów \"niepotrzebnych\"...... a swoją drogą to KAŻDY MOŻE PISAĆ O TYM CO MU SIĘ PRZYDARZYŁO a tym bardziej że to tyczy się kierowców naszego miasta , którzy są przedstawiani niby tacy kulturalni i wogóle a czepiają się innych np RNI bo ??? patrzcie na siebie - jeden z drugim - bo jak wam oberwie ktoś lustereczko ;przy nowiutkim mercedesie to będzie po sprawie - wyłożycie po parę setek na nowe - a co tam - taki mały kaprys - cwaniaczki....


//moderowano
spokojnie ...

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 09:17  
Cytuj
aaaaa teraz to już wiadomo dlaczego jesteś taka wredna !!!! Brak Ci seksu hehe good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 09:47  
Cytuj
Tak tak Anulka, masz swoje poglądy i właśnie dla takich jak ty i mieszkanka internet spłodził blogaski i koffane forka gdzie można pisać właśnie o tym, jak się już nie ma o czym.

Uwierz mi, że od zawsze istnieje konflikt pomiędzy tymi, którzy chcą trzymać poziom, a tymi, którzy twierdzą, że skoro mają klawiaturę, to mogą robić co chcą.

BTW, goście mi balkon ocieplają i zaprawą uciapali płytki!!! Styropian wpada mi pokoju za każdym razem gdy otworzę drzwi balkonowe i pochmurno się zrobiło, u Was też... szok umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 10:06  
Cytuj
a czy powiedzieli przepraszam?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 10:34  
Cytuj
Gdyby przeprosili to nie byłoby problemu, a tak to muszę tu to ogłosić, jak któryś przeczyta, to na pewno przyjdzie mnie przeprosić smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2009r. 00:58  
Cytuj
no to chociaż w całym tym peszku nadzieja Ci zostałagood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2009r. 15:14  
Cytuj
CYTAT
aaaaa teraz to już wiadomo dlaczego jesteś taka wredna !!!! Brak Ci seksu hehe good


aż tak Cie ubodło? prawda w oczy kole? w którym miejscu byłam wredna? Ty mnie jeszcze wrednej nie widziałaś ;] good

lol

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2009r. 18:31  
Cytuj
nic mnie nie ubodło...a jeśli nie zrozumiałaś tej aluzji odnośnie Twojego postu no to sorki....nie chciałam Cię urazić

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 12 Lis 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2009r. 13:49  
Cytuj
Teraz moze z innej beczki troszke ;) Ostatnio zauważyłem że na drodze rowerowej z Niska do Stalowej poczeli stawać idioci którzy perfidnie i bez żadnych skrupułów blokują prawie całą trase zamiast wjechać na tą głupią posesje... żeby to było pare centymetrów czy coś.. ale NIE oni muszą sie wykazać i zablokować całą ścieżke... moje pytanie... co by było gdbym niechcący trącnął takie auto i urwał mu lusterko albo zarysował lakier ? Czyja była by wina ?

:D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2009r. 14:53  
Cytuj
Prawdopodobnie, gdybyś urwał takiemu lusterko, skończyłoby się to smutnym postem na forum, na którym skruszony przyznałbyś się do winy i przelał odpowiednią sumkę na konto pokrzywdzonego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »