NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Czarny marsz, W stalowce
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 18:25  
Cytuj
Obrazek
Pislamizacja przynosi owoce.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 18:25  
Cytuj

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 18:38  
Cytuj
Ewcia, skoro jesteś taka nowoczesna to masz świadomość na pewno, że aby uniknąć "co rok prorok" wystarczy stosować antykoncepcje. Poprostu pomyśleć przed, a nie jak to w dzisiejszych czasach, w wielu przypadkach rozum znajduje się w pi****e a nie głowie. Niema tu żadnej czarnej magii, nie chcesz zachodzić w ciążę, zadbaj o to, albo nie uprawiaj seksu, a nie potem lament "bo chytra i zacofana władza zabrania aborcji".
Zadziwie cie, mam żonę, która jest takiego samego myślenia i podobnie jak ja, gardzi zwolennikami aborcji. Mam także corke, która wychowuje w takim samym przekonaniu, skoro decydujesz się z kimś pójść do łóżka, wes na uwagę wszystkie tego konsekwencje. Bo odwrotu może już nie być. Oczywiście idzie to też w drugą stronę, bo do tanga trzeba dwojga, a do niektórych rzeczy trzeba poprostu dojrzeć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 18:43  
Cytuj
A spędy, typu "czarne marsze" powinny w naszym kraju być tłumione siłą, aby wybić głupotę z głowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 18:51  
Cytuj
Stop dyktaturze kobiet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
Ewcia, skoro jesteś taka nowoczesna to masz świadomość na pewno, że aby uniknąć "co rok prorok" wystarczy stosować antykoncepcje. Poprostu pomyśleć przed, a nie jak to w dzisiejszych czasach, w wielu przypadkach rozum znajduje się w pi****e a nie głowie. Niema tu żadnej czarnej magii, nie chcesz zachodzić w ciążę, zadbaj o to, albo nie uprawiaj seksu, a nie potem lament "bo chytra i zacofana władza zabrania aborcji".
Zadziwie cie, mam żonę, która jest takiego samego myślenia i podobnie jak ja, gardzi zwolennikami aborcji. Mam także corke, która wychowuje w takim samym przekonaniu, skoro decydujesz się z kimś pójść do łóżka, wes na uwagę wszystkie tego konsekwencje. Bo odwrotu może już nie być. Oczywiście idzie to też w drugą stronę, bo do tanga trzeba dwojga, a do niektórych rzeczy trzeba poprostu dojrzeć.


Lata swietnosci i antykoncepcji mam juz za soba to raz,dwa mam córki wnuczki i tez wiedza co to antykoncepcja,nie badz taki do przodu,sa sytuacje ze antykoncepcja nie zadziała ! sa przypadki gwałtów i takie ze kobieta nie moze stosowac antykoncepcji sa rózne przeciwskazania.Tylko mi nie mow ze jest kalendarzyk tak jak to teraz ucza w szkole !
Po drugie nie jestem zwolenniczka aborcji i nikt w mojej rodzinie ,ale jestem przeciwniczka nakazów zakazów i decydowania za kobiety.To jest ich ciało,ich wybór ich sumienie i NIKT nie ma prawa za nia decydowac ! Panstwo wycofuje sie z badan prenatalnych z invitro a nawet z kosztownego ratowania wczesniaków czy to jest normalne? Kim my kobiety jestesmy zeby traktowac nas jak istoty gorszego sortu,jak ktos nizej napisał ze tłumy na marszach to ludzie głupi.
Ile jest takich przypadkow ze facet pije bije i wymaga i co myslisz ze on sie przejmuje antykoncepcja????? ze jak bida w domu to kobieta leci po tabletki? a rodzi jedno za drugim,dobrze kiedy zdrowe.
wiec nie pisz mi tu ze ty taki prawy i sprawiedliwy ze gardzisz itp......
to zachowaj dla siebie i swojej rodziny kazdy mądry dopoki ciebie nie dotyczy np. gwałt w rodzinie czy urodzenie niepełnosprawnego dziecka (wiem cos o tym) i wiem jedno ze panstwo nakazuje,decyduje ,straszy i kara ,ale jak sie juz chore dziecko urodzi ma je po prostu w d.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
A spędy, typu "czarne marsze" powinny w naszym kraju być tłumione siłą, aby wybić głupotę z głowy.


takie mundrole za swoja głupote powinny byc eliminowane na poziomie plemnikasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ewcia, skoro jesteś taka nowoczesna to masz świadomość na pewno, że aby uniknąć "co rok prorok" wystarczy stosować antykoncepcje. Poprostu pomyśleć przed, a nie jak to w dzisiejszych czasach, w wielu przypadkach rozum znajduje się w pi****e a nie głowie. Niema tu żadnej czarnej magii, nie chcesz zachodzić w ciążę, zadbaj o to, albo nie uprawiaj seksu, a nie potem lament "bo chytra i zacofana władza zabrania aborcji".
Zadziwie cie, mam żonę, która jest takiego samego myślenia i podobnie jak ja, gardzi zwolennikami aborcji. Mam także corke, która wychowuje w takim samym przekonaniu, skoro decydujesz się z kimś pójść do łóżka, wes na uwagę wszystkie tego konsekwencje. Bo odwrotu może już nie być. Oczywiście idzie to też w drugą stronę, bo do tanga trzeba dwojga, a do niektórych rzeczy trzeba poprostu dojrzeć.


Lata swietnosci i antykoncepcji mam juz za soba to raz,dwa mam córki wnuczki i tez wiedza co to antykoncepcja,nie badz taki do przodu,sa sytuacje ze antykoncepcja nie zadziała ! sa przypadki gwałtów i takie ze kobieta nie moze stosowac antykoncepcji sa rózne przeciwskazania.Tylko mi nie mow ze jest kalendarzyk tak jak to teraz ucza w szkole !
Po drugie nie jestem zwolenniczka aborcji i nikt w mojej rodzinie ,ale jestem przeciwniczka nakazów zakazów i decydowania za kobiety.To jest ich ciało,ich wybór ich sumienie i NIKT nie ma prawa za nia decydowac ! Panstwo wycofuje sie z badan prenatalnych z invitro a nawet z kosztownego ratowania wczesniaków czy to jest normalne? Kim my kobiety jestesmy zeby traktowac nas jak istoty gorszego sortu,jak ktos nizej napisał ze tłumy na marszach to ludzie głupi.
Ile jest takich przypadkow ze facet pije bije i wymaga i co myslisz ze on sie przejmuje antykoncepcja????? ze jak bida w domu to kobieta leci po tabletki? a rodzi jedno za drugim,dobrze kiedy zdrowe.
wiec nie pisz mi tu ze ty taki prawy i sprawiedliwy ze gardzisz itp......
to zachowaj dla siebie i swojej rodziny kazdy mądry dopoki ciebie nie dotyczy np. gwałt w rodzinie czy urodzenie niepełnosprawnego dziecka (wiem cos o tym) i wiem jedno ze panstwo nakazuje,decyduje ,straszy i kara ,ale jak sie juz chore dziecko urodzi ma je po prostu w d.....
. Skończmy z idiotycznym argumentem "moje ciało" dziecko nie jest tatuażem ani kolczykiem! To nowy człowiek!!!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 20:42  
Cytuj
[cytat]Obrazek
Ten cytat obrazuje poziom zniewolenia totalnych,przez ich własny brak wyobraźni.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 20:43  
Cytuj
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29570484_1865684320122985_4154381036631908597_n.jpg?_nc_cat=0&oh=17da7a6a59f5d7d06993158609b0bf26&oe=5B42F95D

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
- Dopóki to "życie" jest w łonie matki, będą się nim interesować, ale jak jest już na "zewnątrz" i ma 30 lat, zaszło w ciążę, i może nie przeżyć tej ciąży - to o tym życiu już się nie mówi - prof. Joanna Hańderek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 20:59  
Cytuj
Dlaczego...................................................................Bakteria..................................................................jest uznawana za życie na Marsie.....................................
.........podczas gdy................................................
...............Bicie Serca..........................................
............przed narodzeniem.......................................
.........nie jest uznawane za życie na ziemi?..............................

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 21:24  
Cytuj
Bo dzisiejszy świat jest zły. Ludziom pie***li się w głowach od postępu i dobrobytu, do tego otumania durna telewizja, pieniądz rządzi wszystkim, rozrywka jest co raz plytsza i je***y wyścig szczurów, a będzie tylko gorzej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 21:50  
Cytuj
ew62cia,
Powiedz mi, obecnie aborcja po gwałcie jest możliwa, wiesz ile średnio robi się aborcji po gwałcie?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
ew62cia,
Powiedz mi, obecnie aborcja po gwałcie jest możliwa, wiesz ile średnio robi się aborcji po gwałcie?


Jeszcze możliwa,aborcji po gwalcie okolo tysiaca nie liczac gwaltow w rodzinach kiedy alkoholik i kat gwalci zone (tylko mi nie mowcie ze jak jest zona i to nie gwałt).Ale czy to nie jest chore ? Sami faceci komentuja temat,zadnej kobiety z jajami w tym miescie,zalosne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 23:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ew62cia,
Powiedz mi, obecnie aborcja po gwałcie jest możliwa, wiesz ile średnio robi się aborcji po gwałcie?


Jeszcze możliwa,aborcji po gwalcie okolo tysiaca nie liczac gwaltow w rodzinach kiedy alkoholik i kat gwalci zone (tylko mi nie mowcie ze jak jest zona i to nie gwałt).Ale czy to nie jest chore ? Sami faceci komentuja temat,zadnej kobiety z jajami w tym miescie,zalosne.


bo wg waszej logiki jest tak: facet popiera czarny marsz? dzięki za wsparcie
facet krytykuje czarny marsz? mężczyzna nie ma prawa komentować naszych decyzji.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 23:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ew62cia,
Powiedz mi, obecnie aborcja po gwałcie jest możliwa, wiesz ile średnio robi się aborcji po gwałcie?


Jeszcze możliwa,aborcji po gwalcie okolo tysiaca


Niestety nie mas wiedzy na ten temat.
Ostatnio to zaledwie kilka aborcji na rok. Od 0 do ok 4.
I na razie nie ma żadnych ustaw by to zmienić.

Czyli popierasz w marszu coś, czego wcale nie znasz?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 01:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Reasumując można dyskutować o tym czy rząd ma prawo narzucać kobietom rodzić dzieci , które mogą okazać się niepełnosprawne . Moim zdaniem powinna to być decyzja kobiety , która czasem do końca swojego życia musi dźwigać ciężkie brzemię. Ale czym innym jest dyskusja a czym innym wychodzenie na ulicę przez hordy feministek. Zwyczajni ludzie trzymają się z dala od tej hołoty i właśnie dlatego min w naszym mieście było jak było czyli normalnie.umiech
I właśnie dlatego jesteś/jesteście w mniejszości. I jeszcze bardzo długo będziecie.

Uwazasz ze te 50 tys kobiet i mężczyzn w Warszawie i tysiace w całej Polsce i za granica to nienorrmalni ludzie?
Załosny jeses,to ze wtym miescie nie ma kobiet ktore nie pozwalaja na to zeby rzad i faceci w kieckach za nie decydowali nie znaczy ze to jakas normalnosc w tym miescie ? !
Takie marsze działaja ,juz raz w 2016 rzad wycofal sie i nie dlatego ze wystraszył sie GŁUPICH FEMINISTEK tylko wystraszył sie mądrosci kobiet.Nie uwazam sie za głupią feministkę i uczestniczac w marszach w roznych miastach w przedziale kilku lat byłam dumna w tej hordzie (jak to nazwałes) mądrych kobiet .Na marszach sa i dziwczynki i mlode kobiety i dojrzałe ale i babcie ktorych te ustawy juz nie dotycza ale one mysla.Maja corki,,wnuczki,prawnuczki i nie sa to nienormalne koBiety,
Napewno niE jestesmy w mniejszosci (no chyba ze w tym zapyziałym miescie)
Nie pozwole zeby jakis opasły biskup czy pseudo katolik z PIS chciał myslec i decydowac za mnie.
Walka o prawa kobiet ma bardzo głebokie korzenie nie tylko w Polsce, kobiety jak potrzeba potrafia sie zmobilizowac.
Szacun dla Pani w Gubinie ktora sama staneła na rynku z transparentem,szacun dla Polek za granica gdzie sie zmobilizowały i wspierały nas tu w kraju.


Przemyślałem sprawę i chyba masz rację. Oprócz wolnej aborcji jestem jeszcze za kompleksową opieką weterynaryjną dla feministek. ok


Darmową i całodobową ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 06:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
ew62cia,
Powiedz mi, obecnie aborcja po gwałcie jest możliwa, wiesz ile średnio robi się aborcji po gwałcie?


Jeszcze możliwa,aborcji po gwalcie okolo tysiaca


Niestety nie mas wiedzy na ten temat.
Ostatnio to zaledwie kilka aborcji na rok. Od 0 do ok 4.
I na razie nie ma żadnych ustaw by to zmienić.

Czyli popierasz w marszu coś, czego wcale nie znasz?


To w czym problem skoro tych aborcji dokonuje sie od 0 do 4? Po co zakazywać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 07:23  
Cytuj
,,Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić. ‘’
Ronald Reagan

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Reasumując można dyskutować o tym czy rząd ma prawo narzucać kobietom rodzić dzieci , które mogą okazać się niepełnosprawne . Moim zdaniem powinna to być decyzja kobiety , która czasem do końca swojego życia musi dźwigać ciężkie brzemię. Ale czym innym jest dyskusja a czym innym wychodzenie na ulicę przez hordy feministek. Zwyczajni ludzie trzymają się z dala od tej hołoty i właśnie dlatego min w naszym mieście było jak było czyli normalnie.umiech
I właśnie dlatego jesteś/jesteście w mniejszości. I jeszcze bardzo długo będziecie.

Uwazasz ze te 50 tys kobiet i mężczyzn w Warszawie i tysiace w całej Polsce i za granica to nienorrmalni ludzie?
Załosny jeses,to ze wtym miescie nie ma kobiet ktore nie pozwalaja na to zeby rzad i faceci w kieckach za nie decydowali nie znaczy ze to jakas normalnosc w tym miescie ? !
Takie marsze działaja ,juz raz w 2016 rzad wycofal sie i nie dlatego ze wystraszył sie GŁUPICH FEMINISTEK tylko wystraszył sie mądrosci kobiet.Nie uwazam sie za głupią feministkę i uczestniczac w marszach w roznych miastach w przedziale kilku lat byłam dumna w tej hordzie (jak to nazwałes) mądrych kobiet .Na marszach sa i dziwczynki i mlode kobiety i dojrzałe ale i babcie ktorych te ustawy juz nie dotycza ale one mysla.Maja corki,,wnuczki,prawnuczki i nie sa to nienormalne koBiety,
Napewno niE jestesmy w mniejszosci (no chyba ze w tym zapyziałym miescie)
Nie pozwole zeby jakis opasły biskup czy pseudo katolik z PIS chciał myslec i decydowac za mnie.
Walka o prawa kobiet ma bardzo głebokie korzenie nie tylko w Polsce, kobiety jak potrzeba potrafia sie zmobilizowac.
Szacun dla Pani w Gubinie ktora sama staneła na rynku z transparentem,szacun dla Polek za granica gdzie sie zmobilizowały i wspierały nas tu w kraju.


Przemyślałem sprawę i chyba masz rację. Oprócz wolnej aborcji jestem jeszcze za kompleksową opieką weterynaryjną dla feministek. ok


Darmową i całodobową ok


A tak po za tym w domu wszyscy zdrowi????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
ew62cia,
Powiedz mi, obecnie aborcja po gwałcie jest możliwa, wiesz ile średnio robi się aborcji po gwałcie?


Jeszcze możliwa,aborcji po gwalcie okolo tysiaca


Niestety nie mas wiedzy na ten temat.
Ostatnio to zaledwie kilka aborcji na rok. Od 0 do ok 4.
I na razie nie ma żadnych ustaw by to zmienić.

Czyli popierasz w marszu coś, czego wcale nie znasz?


Taaak to sa te aborcje na które zgodzil sie lekarz i szpital ! Teraz wsztscy lekarze wierzacy i zaslaniaja sie klauzla sumienia.Jak jtos ma kasę pojedzie za granice a reszta np.14 letnia dziewczynka ktorej odmowiono aborcji po gwalcie musi urodzic.Zejdz na ziemie.Podalam dane z 2015 r innych nie mialam.Czarny marsz nie dotyczyl strikte aborcji po gwaltach,glowna sprawa zmuszanie matek do rodzenia dzieci zdeformowanych,uszkodzonych genetycznie.Rowniez zakazu badan prenatalnych jak i zabrania pieniedzy na ratowanie wczesniakow.Wczesniaki rodza sie czesto ,chcialbys stracic takie dziecko ?,chcialbys aby twoja zina,siostra,corka zmuszona byla do urodzenia zdeformowanego plodu ktory w cierpieniach bedzie umieral kilja godzin lub dni?To nie ma sie co wymadrzac a pomyslec o tych matkach co czuja i wczuc się w ich sytyacje bo nikt nie wie co nas czeka.

To w czym problem skoro tych aborcji dokonuje sie od 0 do 4? Po co zakazywać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 08:32  
Cytuj
CYTAT


A tak po za tym w domu wszyscy zdrowi????


Nie do końca. Mamy taką starą ciotkę i ona niedomaga. Usłyszała ostatnio od kogoś taki żarcik że dolegliwości wieku przekwitania powinny mieć zmienioną nazwę , ale choroba szalonych krów jest już zarezerwowana dla innej grupy chorobowej. Ciocia ani jest zdrowa ani szczęśliwa , zupełnie nie wiem dlaczego.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 08:48  
Cytuj
Czarny marsz to zaprzeczenie postępu cywilizacyjnego. Obecnie - argumentując, że mamy 21 wiek i czas skończyć z "ciemnogrodem" pewne środowiska próbują wyrugować z przestrzeni publicznej wartości i zapisy prawne świadczące właśnie o postępie cywilizacyjnym. Aborcja eugeniczna, eutanazja - to regres cywilizacyjny w czystej postaci. Kilkaset lat temu chore noworodki zabijano po porodzie a zniedołężniałych starców wystawiano na mróz. Bardzo możliwe - że początek 21 wieku na kartach historii zapisany zostanie właśnie jako przykład błędnej ścieżki i degradacji tego co czyni nasze społeczeństwa cywilizowanymi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 09:15  
Cytuj
Na prawdę lubicie takie kity wciskać ludziom. Sprawa jest delikatna i radykalizm nie jest potrzebny tylko kompromis na rozsądnych zasadach. Nie popieram PO wcale ale ustawa która była jest rozsądna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
ew62cia,
Powiedz mi, obecnie aborcja po gwałcie jest możliwa, wiesz ile średnio robi się aborcji po gwałcie?


Jeszcze możliwa,aborcji po gwalcie okolo tysiaca


Niestety nie mas wiedzy na ten temat.
Ostatnio to zaledwie kilka aborcji na rok. Od 0 do ok 4.
I na razie nie ma żadnych ustaw by to zmienić.

Czyli popierasz w marszu coś, czego wcale nie znasz?


To w czym problem skoro tych aborcji dokonuje się od 0 do 4? Po co zakazywać?


Jędrek, to znaczy że to nie jest argument.
Feminazistki chcą aborcji dla siebie na życzenie, cała reszta to tylko rozmiękczający pożytecznych wolno-ciupciających kit i stek przejaskrawionych przypadków, które chore głowy traktują jako tłumaczenie.

Feminizm wyjątkowo źle potraktował kobiety, gdyby było tak jak przed rewolucją seksualną, to każdy facet wiedział że ciąża kończy się małżeństwem, albo opinią lokalnego dupka. To działało doskonale. Kobiety są zainteresowany małżeństwem i rodziną, nie skrobankami. Aktyw Feminazistek jest zainteresowany celami światopoglądowymi a nie rodziną która w tej ideologii jest opresyjna. Feminazistki żywią się własnie przytaczanymi przypadkami, które są przypadkami, a nie żadną regułą pod której relatywizującą ochroną "można robić co się chce" ale dla zupełnie innych celów niż dobro i szczęście kobiety w rodzinie. Poziom zdurnienia tego środowiska wywala moje receptory :-) wszędzie wyją tak samo i chcą tego samego dla destrukcji społeczeństwa.

Obrazek

Nie można robić co się chce (nawet jeżeli Owsiak ci to objawił) bez ponoszenia odpowiedzialności za własne czyny. Nie możemy z tego powodu dawać wszystkim wolnej reki do zabijania na podstawie specyficznych i uzasadnionych przypadków, dlatego ze ktoś usiłuje to przełożyć na slogan bo kobieta ma "prawo" do własnego brzucha.

Nad prawem to stoją tylko polscy i afrykańscy sędziowie ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »